Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kopp napisał:
Poczytaj najpierw kodeks drogowy a później skomlij
po pierwwsze to moze grzecvzniej !! A po drugie jeśli juzto NIE kodeks a Prawo o ruchu drogowym i jeś.i cie to tak bardzo interesuje to wszystkie wymieniopne przeze mnie wykroczenia są tam opisane. Co wiecej sa one też zawarte w taryfikatorze mandatów !! Moze zacytują to sie jeden z drugim nauczy że jazda lewym pasem (obbojętnie z jaka prędkosci) czy z właczonymi przecimgielnymi przy narmalnej przejrzystosci powietrza lub zmiena pasa bez sygnalizacji kierunkiem to WYKROCZENIE !! Prosze bardzo to są cytaty z taryfikatora mandatowego: Zmiana pasa ruchu bez uzycia kierunkowskazu - :"Naruszenie - Utrudnianie lub tamowanie ruchu poprzez brak lub błędne sygnalizowanie manewru Podstawa prawna - art. 22 ust. 5 Wysokośc grzywny - 200 zł " Jazda z właczonymi światłami przecimguielnymi: "Naruszenie - Używanie tylnych świateł przeciwmgłowych przy normalnej przejrzystości powietrza Podstawa prawna - art. 30 ust. 3 Wysokość grzywny 100" " Naruszenie - Naruszenie warunków dopuszczalności używania przednich świateł przeciwmgłowych Podstawa prawna - art. 51 ust. 5 wysokośc grzywny- 100 Jazda lewym psem ruchu: "Naruszenie - Naruszenie obowiązku jazdy po prawej jezdni na drogach o dwóch jezdniach albo obowiązku zajmowania pasów ruchu znajdujących się na prawej połowie jezdni na jezdniach dwukierunkowych o co najmniej czterech pasach ruchu. Podstawa prawna - art. 16 ust 1 i 2 Wysokośc Grzywny - do 200" No i co kolego?? Kto powinien poczytać Prawo oruchu drogowym?? Kupiłeś to prawko czy co, bo przepisów widac nie znasz zupełnie !! Naruszenie obowiązku jazdy możliwie blisko prawej krawędzi jezdni do 200
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego to pewnie jeden z tych "ścigających piratów drogowych" się odezwał. A że jak to mówią, dzielą się obowiązkami - jeden umie pisać drugi czytać to Ty niestety miałeś to nieszczęście że trafiłeś na tego który umie tylko pisać, więc nie licz że odpisze Ci merytorycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci zarobili ??? Budżet zarobił a ten z kolei ma policjantów w du***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okolice Zofiówki (przed stacja benzynową przed Łęczną). Ograniczenie do 70 km/h. Z prędkością ok. 120 km/h zbliża się do mnie sreberko - kawowy Fiat Brawo. Ja spokojnie 70 k/h (nie przeczę - CB). Jakieś 2 km jadą za tuż mną, próbują wymusić przyspieszenie. Nie działa. Dodają gazu, minimum 100 km/h, wyprzedzają jednym ciągiem mnie, cysternę. Na stacji benzynowej zawracają i z dużą szybkością pomykają za jakimś kangoo. Za chwilę w eterze, że go ustrzelili. Cóż, dał się podpuścić. Ale chyba nie o to chodzi, gdyby to za nim puścić sreberko, to p. policjant prawko straciłby w kwadrans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas wkońcu żeby policja drogowa przestała być tylko policja szybkościową, a wzieła się do roboty w celu zapewnienia PRAWDZIWEGO bezpieczenstwa na drogach !! Może wkońcu czas żeby zacząc zwracać uwagę na inne wykroczenia niz tylko prędkość. Może w końcu czas wziąc się za "anglików" jeźdżących lewym pasem i tych co nie używaja kierunku przy zmianie pasa ruchu oraz tych co rażą innych jadąc z właczonymi przecimgilenymi !! Może czas w koncu zacząć reagować na błoto wytwożone na kołach ciężarówke z budowy które może byc przyczyną groźnych wypasków. Moze czas aby policja wkońcu zabrała się za eliminację bezdurnie pozustawianych znaków zamiast za nimi stawac i karać. Na pewno będzi eto z pozytkiem dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a policja zyska sympatię kierowców i stanie sie ich przyjacielem a nie przesladowcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Może czas wkońcu żeby policja drogowa przestała być tylko policja szybkościową, a wzieła się do roboty w celu zapewnienia PRAWDZIWEGO bezpieczenstwa na drogach !! Może wkońcu czas żeby zacząc zwracać uwagę na inne wykroczenia niz tylko prędkość. Może w końcu czas wziąc się za "anglików" jeźdżących lewym pasem i tych co nie używaja kierunku przy zmianie pasa ruchu oraz tych co rażą innych jadąc z właczonymi przecimgilenymi !! Może czas w koncu zacząć reagować na błoto wytwożone na kołach ciężarówke z budowy które może byc przyczyną groźnych wypasków. Moze czas aby policja wkońcu zabrała się za eliminację bezdurnie pozustawianych znaków zamiast za nimi stawac i karać. Na pewno będzi eto z pozytkiem dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a policja zyska sympatię kierowców i stanie sie ich przyjacielem a nie przesladowcą.
Ale na cąłym świecie najwięcej wykroczeń dotyczy właśnie prędkości. Więc o co ci chodzi? Nie bardzo rozumiem twoich argumentów, że policja nie karze za inne wykroczenia. Masz może jakieś dane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maro napisał:
Ale na cąłym świecie najwięcej wykroczeń dotyczy właśnie prędkości. Więc o co ci chodzi? Nie bardzo rozumiem twoich argumentów, że policja nie karze za inne wykroczenia. Masz może jakieś dane?
Dane? Oczywiście że mam i to z pierwszej ręki. Ni eraz zwracam uwage patrolom na ten fakt i co słyszę " My mam tu kontrolowac predkość" - odpowied zpolicjanta na uwagę ze własnie obok nich przejechało BMW 5 z właczonymi przeciwmgilnymi w pogodną noc. " Nas centrum miasta i uliczki osiedlowe nie interesują" - odpowied zpol;icjanta na pytanie dlaczego ulicha prędkośc kontrolują tylko na szerowkich dwupasmowych drogach" "Przecież jechał z dozwoloną prędkością" - Odpowiedz policjanta na uwagę ze nie zatrzymali do kontroli pojazdu który jechał od dłuższego czasu skrajnym lewym pasem. Piszesz że najwiecej wykrroczen dotyczy prędkości. Otóż NIE !! Gdyby tak policja zaczęła karać za inne wykroczenia okazałoby się że przekroczenie prędkości wcale nie jest najczęściej łamanym przepisem. To raz. Dwa to po co w prawie o ruchu drogowym pozostałe wykroczenia? To po co w taryfikatorze pozostałe wykroczenia?? wywalmy je i pozostawmy tylko wykroczenia zwiazane z prędkoscią i będzie o.k., tyle że to nic nie da i nadal będzie niebezpiecznie !! Prędkość jest najbardziej demonizowana prze zpolicje bo najłatwiej ja udowodnić i najłatwiej obciązyć ją za skutki wypadku. Ale czy w jakimkolwiek raporcie powypadkowym znajdzie sie wpis "Zmiana pasa ruchu bez wczesniejszej sygnalizacji" lub "Próba ominięcia dziury w drodze"?? Nie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Nie stosujemy takich praktyk – twierdzi Góźdź. " Take jest, baczność, policjant ma zawsze rację! Wprawdzie mi tak siedzieli na zderzaku i poganiali, ale jak Gwóźdź powiedział, że nie tego nie robią, to trzeba wierzyć Gwoźdiowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Dane? Oczywiście że mam i to z pierwszej ręki. Ni eraz zwracam uwage patrolom na ten fakt i co słyszę " My mam tu kontrolowac predkość" - odpowied zpolicjanta na uwagę ze własnie obok nich przejechało BMW 5 z właczonymi przeciwmgilnymi w pogodną noc. " Nas centrum miasta i uliczki osiedlowe nie interesują" - odpowied zpol;icjanta na pytanie dlaczego ulicha prędkośc kontrolują tylko na szerowkich dwupasmowych drogach" "Przecież jechał z dozwoloną prędkością" - Odpowiedz policjanta na uwagę ze nie zatrzymali do kontroli pojazdu który jechał od dłuższego czasu skrajnym lewym pasem. Piszesz że najwiecej wykrroczen dotyczy prędkości. Otóż NIE !! Gdyby tak policja zaczęła karać za inne wykroczenia okazałoby się że przekroczenie prędkości wcale nie jest najczęściej łamanym przepisem. To raz. Dwa to po co w prawie o ruchu drogowym pozostałe wykroczenia? To po co w taryfikatorze pozostałe wykroczenia?? wywalmy je i pozostawmy tylko wykroczenia zwiazane z prędkoscią i będzie o.k., tyle że to nic nie da i nadal będzie niebezpiecznie !! Prędkość jest najbardziej demonizowana prze zpolicje bo najłatwiej ja udowodnić i najłatwiej obciązyć ją za skutki wypadku. Ale czy w jakimkolwiek raporcie powypadkowym znajdzie sie wpis "Zmiana pasa ruchu bez wczesniejszej sygnalizacji" lub "Próba ominięcia dziury w drodze"?? Nie !!
Wybralem ostatni Twoj wpis bo wszystkie sa takie same, te same zarzuty te same slowa napisales z 5 postow i wszystkie takie same. Jak poucinali 120 etatow w lubelskiej Policji to niestety wszedzie nie beda jak Ci odowiedzieli nie beda kontrolowac uliczek osiedlowych i centrum bo tutaj zagrozenie ze jakis kretyn bedzie jechal 120 na godzine jest znikome bo nie ma gdzie i jak. Wlaczenie swiatel przeciwmgielnych czy zmienie pasa ruchu bez kierunkowskazu kazdemu sie moze zdarzyc zamysli sie i zapomni, jesli nie stanowi dla nikogo duzego zagrozenia na drodze to nic sie nie stanie. A co do CB przeciez nikt nikogo nie zmusza do tego zeby CB miec, zeby CB uzywac i sluchac tego co w CB mowia i temu wierzyc. Ja tez moge sobie walnac antene na dach i jechac i wszystkich dookola robic w przyslowiowe jajo i wprowadzac ich w blad. Nikt nie musi wierzyc w moje slowa. Ale jak sobie cwaniaczek jeden z drugim CB zalozy to jest pierwsza potencjalna osoba do zatrzymania bo wiadomo ze mu sie spieszy i wiadomo ze chce sie dowiedziec gdzie moze docisnac i zabic kogos a gdzie musi zwolnic zeby nie dostac mandatu i punktow. Zdejmij CB Marcel i jedz wolniej nie bedziesz mial tego problemu i nie bedziesz sie musial bac ze Cie zatrzymaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę bezpiecznie, to nie znaczy że zgodnie z przepisami. Często wolniej tam gdzie nie ma ograniczeń i rozsądnie tam gdzie są. Dzisiaj jadąc 120 km/h ryzykujesz mandat, natomiast gdy panowie posłowie uchwalą, że od 1 marca 2010 roku dopuszczalna prędkość poza obszarem zabudowanym wynosi 120 km/h - będzie to jazda z dozwoloną prędkością. Dzisiaj nazwą Cię piratem, a po zmianie już nie. Nazywanie wszystkich jadących szybciej niż to jest dozwolone piratami jest nieporozumieniem / komendat z Białej Podlaskiej na ograniczeniu 70 km/h jechał 124 km/h i nikt go piratem nie nazywał/. W wielu miejscach oznakowanie jest błędne. Panom w sreberkach zyczę by byli ludźmi, mimo tego, że są na służbie. W 90 % spotykałem się z życzliwością, mimo iż kilka razy zapłaciłem. Tak jak w każdej grupie społecznej są różni ludzie. Tadeusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mpol napisał:
"– Nie stosujemy takich praktyk – twierdzi Góźdź. " Take jest, baczność, policjant ma zawsze rację! Wprawdzie mi tak siedzieli na zderzaku i poganiali, ale jak Gwóźdź powiedział, że nie tego nie robią, to trzeba wierzyć Gwoźdiowi.
Czlowieku czy ktos Ci kaze wtedy przyspieszyc? Jedz ze swoja stala predkoscioa i nie placz, jak jestes glupi i przyspieszasz to Twoj problem. Jak Ci walna w tyl to bedzie ich wina i juz czym sie przejmujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Dane? Oczywiście że mam i to z pierwszej ręki. Ni eraz zwracam uwage patrolom na ten fakt i co słyszę " My mam tu kontrolowac predkość" - odpowied zpolicjanta na uwagę ze własnie obok nich przejechało BMW 5 z właczonymi przeciwmgilnymi w pogodną noc. " Nas centrum miasta i uliczki osiedlowe nie interesują" - odpowied zpol;icjanta na pytanie dlaczego ulicha prędkośc kontrolują tylko na szerowkich dwupasmowych drogach" "Przecież jechał z dozwoloną prędkością" - Odpowiedz policjanta na uwagę ze nie zatrzymali do kontroli pojazdu który jechał od dłuższego czasu skrajnym lewym pasem. Piszesz że najwiecej wykrroczen dotyczy prędkości. Otóż NIE !! Gdyby tak policja zaczęła karać za inne wykroczenia okazałoby się że przekroczenie prędkości wcale nie jest najczęściej łamanym przepisem. To raz. Dwa to po co w prawie o ruchu drogowym pozostałe wykroczenia? To po co w taryfikatorze pozostałe wykroczenia?? wywalmy je i pozostawmy tylko wykroczenia zwiazane z prędkoscią i będzie o.k., tyle że to nic nie da i nadal będzie niebezpiecznie !! Prędkość jest najbardziej demonizowana prze zpolicje bo najłatwiej ja udowodnić i najłatwiej obciązyć ją za skutki wypadku. Ale czy w jakimkolwiek raporcie powypadkowym znajdzie sie wpis "Zmiana pasa ruchu bez wczesniejszej sygnalizacji" lub "Próba ominięcia dziury w drodze"?? Nie !!
Ty na pół etatu w policji dorabiasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Wybralem ostatni Twoj wpis bo wszystkie sa takie same, te same zarzuty te same slowa napisales z 5 postow i wszystkie takie same. Jak poucinali 120 etatow w lubelskiej Policji to niestety wszedzie nie beda jak Ci odowiedzieli nie beda kontrolowac uliczek osiedlowych i centrum bo tutaj zagrozenie ze jakis kretyn bedzie jechal 120 na godzine jest znikome bo nie ma gdzie i jak. Wlaczenie swiatel przeciwmgielnych czy zmienie pasa ruchu bez kierunkowskazu kazdemu sie moze zdarzyc zamysli sie i zapomni, jesli nie stanowi dla nikogo duzego zagrozenia na drodze to nic sie nie stanie. A co do CB przeciez nikt nikogo nie zmusza do tego zeby CB miec, zeby CB uzywac i sluchac tego co w CB mowia i temu wierzyc. Ja tez moge sobie walnac antene na dach i jechac i wszystkich dookola robic w przyslowiowe jajo i wprowadzac ich w blad. Nikt nie musi wierzyc w moje slowa. Ale jak sobie cwaniaczek jeden z drugim CB zalozy to jest pierwsza potencjalna osoba do zatrzymania bo wiadomo ze mu sie spieszy i wiadomo ze chce sie dowiedziec gdzie moze docisnac i zabic kogos a gdzie musi zwolnic zeby nie dostac mandatu i punktow. Zdejmij CB Marcel i jedz wolniej nie bedziesz mial tego problemu i nie bedziesz sie musial bac ze Cie zatrzymaja.
Kolego czytaj moze ze zrozumieniem i nie myl postów o.k. NIE MAM CB !!! To nie ja pisałem o CB A co do twojego tłumaczenia dla innych wykroczeń. Ciekawe dlaczego nie mogę się zamysleć i mocniej przycisnąc na obwodnicy Piask bo mnie zaraz złapią, ale juz na tej samej obwodnicy mogę się zamyśleć i zmienic pas bez kierunkowskazu bądz razić przecimgilelnymi ??!! Zresztą wykroczenia to wykroczenie i nie rozumiem dlaczego jedno uchodzi płazem a inne nie !! Pozatym uwazam, że np. jazda lewym pasem czy zmiana pasa bez kierunkowskazu JEST BARDZIEJ NIEBEZPIECZNA niz jazda z prędkścia o 20 km/h wiekszą niz dopuszczalna. Dojeżdżam do klienta sunącego lewym pasem nie wiem co on zrobi, ani co ja mam zrobić. Hamować czy nie. Moze zjedzie na prawy a moze nie? Wyprzedzac prawym? Poza miastem jeśli nie ma przynajm,niej 3 pasów to zabronione wiec jesli na mnie nagle zjedzie to będzie moja wina. To samo dotyczy zmiany pasa bez sygnalizacji - czy ja jestem wróżka zebym wiedział że ten przede mna nagle zjedzie mi przed maskę na mój pas albo skreci ??!! To są prawdziwe wyrkoczenia powodujace wypadki, a nie przekroczenie prędkosci o 20 km/h na dwupasmówce z bezkolizyjnymi skrzyżowaniami !!! A póxniej jeżdża siedo Austrii i widzi wielka tablicę w j. polskim na której pisze "Prosze jechać PRAWĄ stroną". Nie wspomna juz o tym że za powyższe wykroczenia w Hiszpanii czy NIemczzech sa dioścspore mandaty. Tam własnie policja zwraca uwage na takie rzeczy. Możesz jechać odrobinę szybciej i nikt cie nie zatrzyma ale jeśli bedzie uparcie jechał lewym pasem lub zmienisz pas bez sygnalizacji momentalnie zostaniesz zatrzymany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietajcie że "srebero" do chwili właczenie sygnałów swietlnych i dzwiękowych jest zwyklym pojazdem powinno przestrzegac przepisów drogowych. Po drugie "sreberko" nigdy nie mierzy predkosci innego pojazdu, tylko swoją licznikową!!!! W sreberkach nie ma radarów do pomiaru prędkości tylko kamera którą oni nazywają wideorejestratorem. i SĄD już o tym wie. Nie każdy mandat trzeba przyjmować, idziesz do sądu i sąd skazuje i kierowce pojazdu nagranego i policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura co ci polucjanci opowiadaja sam bylem swiadkiem jak kolo Jaroslawia nieoznakowany samochod polucji podpuscil ukrainca do wyprzedzania na zwezeniu drogi jadac extremalnie wolno a przez to blokujac ruuch i plynnosc jazdy oczywiscie momentalnie zaswiecili koguta.Dla mni eto prowokatorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często jest tak, że taki nie oznakowany zasuwa grubo 150km/h, a gdy ktoś zanim bedzie sie trzymal to go nagrają. Niech sobie najpierw mandaty wypisują!!!67
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażajace to co wypsujecie, to tak jakbyście mieli w du*** prawo i robili co wam się podoba nie zwracając uwagi na kodeks drogowy. Oczywiście nie wszystko jest w porządku, mnóstwo ograniczeń w miejscach gdzie nie powinno ich być, fatalny stan dróg i w większości stare kilkunastoletnie samochody co to jeżdżą bo jeżdżą. Gdyby za te pieniądze z mandatów zaczęto budować porządne nawierzchnie a nie tylko łatać czy robić byle jak zeby za kilka lat się rozpadło wówczas miałoby to większy sens a tak kasa ginie w ministerstwie a dziadostwo jak było tak i jest. Poza tym czy uwazacie, że to fajnie jak taki tir pędzi drogą z ograniczeniem ponad 100km/h? Nie jest fajnie ale i policji też zazwyczaj nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA NASZYCH NIBY DROGACH JAZDA TO RULETKA, JEŚLI SIĘ NIE PRZEWIDZI ZACHOWANIA JEDNEGO Z TYSIĘCY KIEROWCÓW KTÓRYCH SIĘ MIJA TO JEST WYPADEK..BĘDĄC W DZIESIĄTKACH SYTUACJI W KTÓRYCH ZA KAŻDYM RAZEM TYLKO MOJA CZUJNOŚĆ ,SZYBKOŚĆ REAKCJI OCHRONIŁY MNIE I LUDZI ZE MNĄ JADĄCYCH PRZED WYPADKIEM,MYŚLAŁEM WTEDY CZEMU TU NIE MA SREBERKA!!CZEMU TAKIEGO PSEUDO KIEROWCY KTÓRY NARAZIŁ MNIE,MOJĄ RODZINĘ NA WYPADEK NIE ODEBRANO PRAWA JAZDY,NIE UKARANO TAK BY WIĘCEJ NIE SIADŁ ZA KÓŁKIEM!!TZW SREBERKA NAJCZĘŚCIEJ ŁAPIĄ TYCH KTÓRZY MIELI PECHA BYĆ W DANYM REJONIE KRAJU I NIE ZNAJĄ PANUJĄCYCH TAM ZWYCZAJÓW, MIEJSC GDZIE POLUJĄ, ALBO ICH KOLEDZY STOJĄ W PRZYSŁOWIOWYCH KRZAKACH!!NAJCZĘŚCIEJ NIE OSZUKUJMY SIĘ W ICH SIDŁA WPADAJĄ CI KTÓRZY TEN JEDEN RAZ ZA MOCNO NACISNĘLI PEDAŁ GAZU ALBO BĘDĄC W TYM CZY INNYM STANIE PSYCHICZNYM WYPRZEDZILI NA TRZECIEGO...NOTORYCZNI PIRACI:PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI, KIEROWCY RÓŻNYCH KACYKÓW, BIZNESMENÓW ITD MAJA CB I WIEDZĄC GDZIE POLUJE DANY PATROL, ŚMIEJĄ SIĘ W TWARZ POLICJI BO W NIEZNACZNYM PROCENCIE WPADAJĄ W ICH SIDŁA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja Wam jedno napiszę. Może wylejecie kubeł pomyj, ale mam to gdzieś. To że policja łapie głównie na 2-pasmówkach to bardzo dobrze, to że łąpią jeżdżących najszybciej - bardzo dobrze. A teraz dlaczego. Jak ktos jedzie 70 w miejscu gdzie ma być 40 to w razie poślizgu, hamowania przy zderzeniu on zapewne przeżyje. Wytraci na tyle prędkość że zderzenie nie będzie aż tak groźne. Jak ktoś jedzie 140 tam gdzie ma być 90 ta sytuacja robi się bardzoiej niebezpieczna. Lepiej jest łapać takich niz tych co jada z właczonym przeciwmgielnym, czy tych co nie sygnalizuja zmianę pasa. Oczywiście nie mówie że tylko tych. Ale główne łysych deb***i szpanujących w szybkich .furach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja Wam jedno napiszę. Może wylejecie kubeł pomyj, ale mam to gdzieś. To że policja łapie głównie na 2-pasmówkach to bardzo dobrze, to że łąpią jeżdżących najszybciej - bardzo dobrze. A teraz dlaczego. Jak ktos jedzie 70 w miejscu gdzie ma być 40 to w razie poślizgu, hamowania przy zderzeniu on zapewne przeżyje. Wytraci na tyle prędkość że zderzenie nie będzie aż tak groźne. Jak ktoś jedzie 140 tam gdzie ma być 90 ta sytuacja robi się bardzoiej niebezpieczna. Lepiej jest łapać takich niz tych co jada z właczonym przeciwmgielnym, czy tych co nie sygnalizuja zmianę pasa. Oczywiście nie mówie że tylko tych. Ale główne łysych deb***i szpanujących w szybkich .furach
Jakoś niewielu spotykam na drodze tzw. łysych deb***i stwarzających zagrożenie czy jadących z nadmierną prędkością ale zazwyczaj są to tzw. "normalni" ktorym się wiecznie spieszy i to oni najczęsciej łamią przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...