Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Statystyki alarmują! Na tego raka chorują coraz młodsi. "Wielu ignoruje objawy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 marca 2019 r. o 20:52 Powrót do artykułu
No i gdzie można sprawdzić całą swoją skórę? Może z jednym podejrzanym można się udać, ale następnych lekarz nie będzie chciał oglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ludzie bagatelizują ten problem tylko lekarze! Proszę mi podać lekarza któremu jak powiem że przyszedłem sprawdzić swoją skórę i znamiona dokładnie mnie obejrzy i zbada. Byłem już u wielu to badają tylko te co wskaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solarium też ma wpływ na powstawanie czerniaka.Pamiętajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam we wtorek u dermatologa z synkiem. Pieprzyki na palcach w rodzinie czerniak. Lekarka zapytała lekceważąco czy to z tym przyszliśmy. Zerknęła i mówi, że nierównomierne ubarwienie, nietypowa lokalizacja i ... Są dwie szkoły jedni mówią żeby wycinać inni obserwować. Mamy się zgłosić po wakacjach. Za kilka miesięcy!!! A potem biją na alarm, że przychodzą ludzie do dermatologa kiedy choroba jest już rozwinięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja corke z podejrzanym znamionem dermatolog skierowala do chirurga.Corka byla w COZL a tam chirurg stwierdzil ze nie kwalifikuje sie do wyciecia mimo ze dermatolog tak sugerowala.Znamie sie powieksza i stad taka sugestia wg.chirurga trzeba obserwowac!.Paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trepa ul. Pogodna . Pani Doktor zleciła mi wycięcie 4 znamion na cito . W COZL wycięli mi , ale trzeba być upartym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Terpa ul pogodna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...