Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stracił prawo jazdy, nie może obrabiać pola. "Uchwalili nieludzkie, nieżyciowe prawo"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 czerwca 2016 r. o 14:55 Powrót do artykułu
Ja rozumiem , że się Panu spieszyło, wszak krowy trzeba było wydoić, świnki nakarmić ,ale 100 przez wieś? No bez jaj! Mam nadzieję, ze to będzie dla Pana nauczką, a dla innych przestrogą. I ja się Panu nie dziwię, ze idzie Pan z tym do gazet. Nawet przyznam Panu rację. Dlaczego? A choćby dlatego, że uniewinnia się podrzędnego adwokacinę za jazdę po pijaku, innemu umarza się postępowanie za spowodowanie wypadku i ucieczkę, ułaskawia się i wypuszcza się z więzienia bandytę. To dlaczego Pan również nie powinien być potraktowany po ludzku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym się ze wstydu spalił a nie w gazetach pokazywał.Dobra idę świnie karmić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka buzia zadowolona na zdjęciu! chyba się świnia wyprosiła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecoeż w polu może robić ,aby nie jechał na pole po drodze publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorobił się dzieci z poza loza małżeńskiego,  kilkukrotnie widziano go w polu jak w samochodzie panny obrabial ( do tego nie ma gustu bo panny brzydkie)ale pewnie pod siebie dobieral . Bałwan w dalszyn ciągu jeździ wraca wieczorami z pola , mam nadzieję że policmajstry się nim zajmą bo to gnoj 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
103 jak można 50. Dać mu prawo jazdy to jak małpie brzytwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha wiejski celebryta kolejny po Zbyszku Górze z Fajsławic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pismaki z dziennika ludowego mają nie zły ubaw czytajac te hejty na buraka którego podpuscili aby swoją facjate wsiowa dal sfotografować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba jeździć BEZ - i to wszystko. Już trzeci ROK mi mija a jeżdźę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopina na nich robi, chyba bokami. Ci wszyscy co na niego piszą mają szczęście, bo mógłby ich pozabijać na drodze.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas przeprosić konia i poprosić go o pomoc, a traktor niechaj stoi w garażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łooo Januszu - łoo to trzeba było ruszyć tym czymś na czym czapkę nosisz że mogo zabrać prawo jazdy łoo jak bedziesz jechał za szybkoo łooo hoo hoo !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie że stracił. Jak się nie ma mózgu, to trzeba cierpieć i wynająć traktorzystę. Kara musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze wielki rolnik.Teraz kantar na pusty łeb i w pole.Zapieprzj jak Czereśniak w znaym Wszystkim serialu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co dawał prawo jazdy do kontroli mógł powiedzieć że nie ma przy sobie i było by ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze.Wreszcie czereśniak zrozumie że należy przestrzegać prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepisy nic nie mowia,zeby miec prawo jazdy jezdzac na wlasnym polu.Rowniez moze sobie popic rozmownej wody lub gorilki zza wschodniej granicy a to robic moze na wlasne ryzyko.Jezdzij sobie dalej abys nie zrobil sobie krzywdy,pole samo sie nie obrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to wszystko mądre na forum, najgorsze to są buraki które w pierwszym pokoleniu przenieśli się ze wsi do miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...