Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strzeż się srebrnych opli (wideo)

Utworzony przez siwy z Cici, 13 grudnia 2008 r. o 06:58 Powrót do artykułu
do blokowiska z Naszej Altanki mam ze kilometr raz jahała za mnom czarna wołga hiba mnie namieżała ale w koncu dałem nóra to hlewika i tyle mnię widzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prześwietny tytuł. A może by tak strzec się raczej własnej głupoty i nie łamać przepisów? Gdyby nie było takie potrzeby, zapewne vectry nie musiały by patrolować ulic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no i dobrze -wreszcie będą scigać wiecznie zagonionych przedstawicieli handlowych i innych Kubiców.......POzdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już -jednorazowo11 pkt i 300 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Romek' date='13.12.2008, 07:56' post='76261'] Prześwietny tytuł. A może by tak strzec się raczej własnej głupoty i nie łamać przepisów? Gdyby nie było takie potrzeby, zapewne vectry nie musiały by patrolować ulic... Naiwny jestes....kiedyś ktos napisał,że nie ma kierowców jeżdżących przepisowo, są tylko filmowani zbyt krótko i w polskich warunkach w 90% jest to prawda, sami panowie policjanci po robocie a czasami nawet w trakcie jeżdżą jak chcą, ciekawe co będziesz mówił jak przejadą sie kilkanaście kilometrów na trasie wojewodzkej za Tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA NA DROGACH, SZYBKOŚCI PRZEMIESZCZANIA SIĘ PO KRAJU, LIKIWDACJI UTRUDNIEŃ DLA KIEROWCÓW, PO LUBELSKU I PO POLSKU??!!!POSCIG ZA TYM, ZŁYM KIEROWCĄ,TYM PRZESTĘPCĄ DROGOWYM,TYM CHAMEM PIRATEM,KTÓRY PO STRACIE GODZIN STANIA W KORKACH,PALENIA PALWIA,CHCIAŁBY DOJECHAĆ Z KRAKOWA, KATOWIC DO WARSZAWY,GDAŃSKA W ROZSĄDNYM CZASIE!!!CI DOBRZY POLICJANCI, CO TO DO RANY PRZYŁÓŻ,TFUUU RZYGAĆ SIĘ CHCE!!!NIE DOCZEKAMY SIĘ W POLSCE URZĘDNIKÓW PAŃSTWA(POLICJANT TO URZEDNIK!!),KTÓRZY SŁUZĄ OBYWATELOM,SĄ DLA OBYWATELI A NIE ODWROTNIE!!!NIGDY NIE SKOŃCZNY SIĘ POUCZANIE OBYWATELI,TRAKTOWANIE ICH Z POGARDĄ JAK GŁUPKÓW!!NIESTETY STANDARTY ZACHODNIE W NASZYM KRAJU NADAL SĄ OBCE WŁADZY!!! JA NIE BRONIĘ TYCH KTÓRZY ŁAMIĄ PRZEPISY NOTORYCZNIE,KTÓRZY NIGDY NIE ZOSTANĄ ZŁAPANI, BO TO LEPSI CWANIACY NIŻ NIE JEDEN POLICJANT,TYLKO TYCH KTÓRZY PO PROSTU MIELI PECHA,ŻE JADĄC PIERWSZY RAZ W JAKIEJS CZĘSCI KRAJU ŹLE OCENILI ZNAK, NIE ZNALI DROGI I PRZYSPIESZYLI A KOSZTOWAŁO ICH TO MANDAT I PUNKTY!!TAKI KIEROWCA Z REGUŁY JEŹDZI POTEM KARNIE, ZAŚ CWANIAK I CHAM MIMO SETEK ZŁOTYCH MANDATÓW(JEŚLI GO PRZYPADKIEM POLICJA ZŁAPIE!!)NADAL BIMBA SOBIE Z ŻYCIA INNYCH TYLE W TEMACIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skalpel napisał:
...no i dobrze -wreszcie będą scigać wiecznie zagonionych przedstawicieli handlowych i innych Kubiców.......POzdrawiam
CO U CIEBIE TYLE POGARDY DLA PLATFORMY, CZEMU NIE NAPISZESZ PiSdzielców, SLDupowców??CO PIS TYLE WYBUDOWAŁ DRÓG I OBWODNIC, TYLE DOBREGO ZROBIŁ DLA POPRAWY JAKOŚCI DRÓG W POLSCE???KMIOCIE TY!!TO JAK JEŹDZIMY ZALEŻY OD NAS I NAWET 100 TYS .OPLI VECTRA NIE POPRAVI BEPIECZĘŃSTWA NA DROGACH JEŚLI ILOSC BUDOWANYCH DRÓG BĘDZIE ODWROTNIE PROPORCJONALNA DO ILOŚCI PORUSZJAĆYCH SIE PO NICH AUT!!PO DRUGIE TAKIEJ ZNAKOMANI, SYGNALIZACJOMANI JAK U NAS, NIE MA W ŻADNYM KRAJU ZACHODNIEJ EUROPY!!!TAM JEST ZASADA: IM MNIEJ UTRUDNIEŃ DLA KIEROWCY IM CZYTELNIEJSZE SĄ PRZEPISY DROGOWE TYM MNIEJ WYPADKÓW I NIEBEPZIECZNYCH SYTUACJI!!NASI DECYDENCI I POLICJA OWŁADNIĘTA JAKĄŚ GŁUPIĄ MANIA ŚCIGANIA KIERWOCÓW NIE POTRAFI TEGO ZROZUMIEĆ!!!OSTANIO WIDZIAŁEM ZDJĘCIE Z JAKIEJŚ DROGI W POLSCE W INTERNECIE A PROPO ZNAKÓW, ROIĄCY JE NA ODCINKU 300 M NALICZYŁ SIĘ ICH 20!!!TO JAKIEŚ CHORE,JEDNE WYKLUCZAŁY DRUGIE!!!KIEROWCA Z NIEMIEC CZY SZWECJI BY ZGŁUPIAŁ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linie ciągłe na jezdni można przekraczać od strony linii przerywanej (i wrócić na swój pas). Podwójna linia ciągła to jak gdyby płot, w który uderza i po którym jedzie 95% pojazdów w Lublinie. Przykład ul. Sowińskiego. A może linie potrzeba, tu i ówdzie, narysować inaczej? Może Prezydent Miasta - jeśli nie może poszerzyć ulic –w tej mierze coś może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiecie o co chodzi lobby policyjnemu. Im chodzi tylko o wyłudzanie kasy od ludzi nie o żadne bezpieczeństwo. Jak poprzednik zauważył jest specjalnie stawiane mnóstwo znaków i często nie przystosowanych do realiów i logiki. Nieżyciowe i nierealne oznakowania, to wszystko po to by doić obywatela. Rozsądnie proszę komentujących o chwilę refleksji zanim coś napiszą. ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ W WARSZAWIE TO 26KM/H Przyznacie chyba to nie jest prędkość która wpływa na ilość wypadków. Proszę pomyśleć ile godzin kierowca w naszym kraju przemieszcza się z jednego końca kraju na drugi z łatwo psującymi się produktami. Proszę pomyśleć ilu powinien mieć zmienników i ile dni przepisowo musiałby pokonywać dystans 800km. Proszę wyobrazić sobie ile noclegów i jakie koszty i jaki wpływ może mieć na koszty transportu a w efekcie na ceny w sklepach. Rozmawiałem kiedyś ze zwolennikiem kar dla piratów, był nim do czasu kiedy jego namierzyli i ścignęli na sygnale. Złapali go, ukarali mandatem i pkt.za średnią 61,5km/h. Tym zwolennikom resteykcyjnych przepisów powiem jedno gdyby każdy musiał u siebie obowiązkowo zainstalować kamerę w pojeździe, okazało by się ,że każdy kto jeździ samochodem straciłby prawko. Jedni za prędkość(najczęściej najlepsi kierowcy), drudzy za ślepotę i i za zdrowie, inni za światła a jeszcze inni z roztargnienia itp. Te przepisy i znaki jeszcze wplecione w reklamy przy takim zaganianym narodzie są niemożliwe do zastosowani w praktyce. A więc uważajcie, po wprowadzeni chipów nikomu się nie upiecze i wtedy będzie p[łacz ale to już za późno. Każde przepisy, a zwłaszcza te ograniczające, powinny być takie, by ludziom służyły a nie stawały się ciężarem niemożliwym do przestrzegania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie propagandowy ten artykuł. Drogi mamy najgorsze w całym kraju a nieoznakowanych najwięcej, Gdzie tu logika? Jeszcze trochę a dojdzie do tego że policja będzie tylko nieoznakowanymi po drogach jeździła Sreberka na ulicach, fotoradary ustawiane z tolerancją +5 to się nazywa dochodowy interes po nazwą poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CB rządzi i g..no prawda że CB nie pomaga jezdze od początku roku z CB i zero mandatów... a nie mialem CB to uzbierałem ich 19... ot polecam każdemu to urządzenie naprawdę warto !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CB rządzi i g..no prawda że CB nie pomaga jezdze od początku roku z CB i zero mandatów... a nie mialem CB to uzbierałem ich 19... ot polecam każdemu to urządzenie naprawdę warto !!
A ja Tobie Gościu polecam dorosnąć. CB ma służyć do komunikacji a nie do unikania mandatów. Jak nie umiesz poruszać się po drodze to po prostu nie siadaj za kierownicą. Pieszy, którego zabijesz radia raczej miał nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CB rządzi ... polecam każdemu to urządzenie naprawdę warto !!
KOLEGO jak drórzka w Lublyna do Cicibora? dzienki szerokościuw BAJO W PRAWE JAJO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paaf napisał:
A ja Tobie Gościu polecam dorosnąć. CB ma służyć do komunikacji a nie do unikania mandatów. Jak nie umiesz poruszać się po drodze to po prostu nie siadaj za kierownicą. Pieszy, którego zabijesz radia raczej miał nie będzie.
a ja radze Ci realnie patrzec na swiat, teraz kazdy mobilek ktory ma CB kupuje je wlasnie w celu unikniecia mandatow, wiadomo ze na miescie jak jada za toba nieoznakowanym albo nawet oznakowanym to nie zawsze unikniesz kary ale na trasie duzo latwiej uniknac i ew zwolnic wiec przyczynia sie do zwiekszenia bezpieczenstwa gdyz kazdy kto posiada zwalnia w rejonie gdzie jest policja a takze jesli idzie pieszy bez odblaskow to zwykle mowia w ktorym miejscu, jakby tak kazdy placil non stop mandaty za byle wykroczenie to by nikt nie jezdzil bo nie ma ludzi idealnych niestety a Ty zapewne pieszo chodzisz wiec nie wiesz co to normalna dynamiczna jazda autem bez spowalniania ruchu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo to na ulicach i drogach będą same fotoradary i Vectry lub inne samochody z wideo rejestratorami a poprawy stanu dróg nie widać. Samochodów przybywa a dróg nie i ich jakość daje wiele do życzenia. Czy to jest sposób na kierowców moim zdaniem chyba nie. Ale co tam ja biedny szaraczek przecież wiele mocnych głów nad tym debatuje żeby mi było "lepiej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tych piękny samochodów na polskie drogi, po których bezpiecznie można się poruszać tylko wozem drabiniastym. Kiedy nasza władza ,w końcu, zabierze się za remont i modernizację dróg, zamiast kupować kosztowne zabawki policjantom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiaki juz nie będa suszyć, i marznąć na dworze teraz będą sobie jeździć wygodnie .... Wczoraj jechałem 75km trasa, info o 3 vektrach. Sam widziałem 1, Suszarek 0. Z CB jeździ się lepiej, taniej, i bezpieczniej - zamiast patrzeć po krzakach za misiami patrze na drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te vectry sa juz niezle podjezdzone bo maja cos okolo roku, a dopiero z miesiac temu zalozyli na nie video (a nie dzisiaj) tak ze wiekszosc z nich i tak bedzie stala na ciaglych naprawach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no... poprawa jest ogromna. Tak się składa, że jeżdżę srebrną vectrą V6 3,2l i widzę kolosalna zmianę. Przed artykułem ustępował mi 1 na 3 samochody, a dziś prawie każdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V6 napisał:
Nie no... poprawa jest ogromna. Tak się składa, że jeżdżę srebrną vectrą V6 3,2l i widzę kolosalna zmianę. Przed artykułem ustępował mi 1 na 3 samochody, a dziś prawie każdy
myślę , że chciałeś napisać Viat 650p - (rozumiem - emocje)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...