Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci pójdą w kamasze. Rząd zapowiada szkolenia wojskowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 sierpnia 2017 r. o 08:15 Powrót do artykułu
Po 6 tygodniach dostana stopien kaprala? Brawo. Ja musialem rok zapierdzielac na starszego szeregowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawo jeszcze raz brawo! Nareszcie! Będziemy mieli mężczyzna, a nie facetów w rurkach. Nadeszły nareszcie czasy, w których można iść z podniesioną głową i nie wstydzić się, że jest się Polakiem. Żadne unie czy inne tego już mam nadzieję, że nie zmienią. Niech sąsiedzi wiedzą, że jak będą fikać to nie tak łatwo będzie z nami i nie damy sobie w kaszę dmuchać, a nie spedalone, zniewieściałe społeczeństwo ogłupione twn-em cieszące się z wszystkiego co nam rzuci zachód i naśladujące tamtejszą zgniliznę pod każdym względem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczelnie może i są zainteresowane. Ale czy studenci będą zainteresowani? Nie sądzę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgniliznę to ty masz we łbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie wojskowe przeszkolenia powinny odbywać się obowiązkowo w czasie wakacji i koniecznie na poligonie wojskowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Szkolenie podstawowe zakończy się złożeniem przysięgi, a po szkoleniu podoficerskim uczestnicy uzyskają stopień kaprala." Brawo, a w wojsku tysiąc szeregowych z magistrem, doświadczeniem i bez szans na awans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Po 6 tygodniach dostana stopien kaprala? Brawo. Ja musialem rok zapierdzielac na starszego szeregowego.
 6 lat w bojówce, wszystko na 5, pagon czysty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł bez sensu, podobnie, jak wydłużenie studiów zaocznych, tak wyszkolony student kapral może na polu walki zostać jedynie bojówkarzem, to znaczy; może stać i się bać, a jeśli chodzi o wydłużanie studiów, to panie ministrze kochany, specjalisto w tym rządzie akurat od szkolnictwa wyższego, studiowanie polega na samodzielnym zdobywaniu wiedzy, a nie na jej przekazywaniu i tym temacie sam pan powinien się podszkolić jeszcze ze dwa lata zanim coś pan powie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaprala? Antek ty już zwariowałeś? Chłopaki po misjach siedzą po 10 lat w zawodowej armii i mają st. szer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Brawo, brawo jeszcze raz brawo! Nareszcie! Będziemy mieli mężczyzna, a nie facetów w rurkach. Nadeszły nareszcie czasy, w których można iść z podniesioną głową i nie wstydzić się, że jest się Polakiem. Żadne unie czy inne tego już mam nadzieję, że nie zmienią. Niech sąsiedzi wiedzą, że jak będą fikać to nie tak łatwo będzie z nami i nie damy sobie w kaszę dmuchać, a nie spedalone, zniewieściałe społeczeństwo ogłupione twn-em cieszące się z wszystkiego co nam rzuci zachód i naśladujące tamtejszą zgniliznę pod każdym względem.
 Te poczucie godności i wielkości jest fałszywe, wykreowane przez partię rządzącą dla ciemnego ludu który ma kupować taką tanią propagandę i jak widać kupuje i wierzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***mieczducha888.blogspot.com/2016/12/milion-polakow-umrze-przed-2020-rokiem.html , ,, mowa szczera trwa wiecznie, lecz fałszywa tylko chwilę " - księga przysłów salomona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram i chwale przykład będzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Brawo, brawo jeszcze raz brawo! Nareszcie! Będziemy mieli mężczyzna, a nie facetów w rurkach. Nadeszły nareszcie czasy, w których można iść z podniesioną głową i nie wstydzić się, że jest się Polakiem. Żadne unie czy inne tego już mam nadzieję, że nie zmienią. Niech sąsiedzi wiedzą, że jak będą fikać to nie tak łatwo będzie z nami i nie damy sobie w kaszę dmuchać, a nie spedalone, zniewieściałe społeczeństwo ogłupione twn-em cieszące się z wszystkiego co nam rzuci zachód i naśladujące tamtejszą zgniliznę pod każdym względem.
 Zastanawiam się gdzie ty tych wszystkich "facetów w rurkach" widzisz, moze na Demotywatorach? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 1964-1968 studiując miałem studium wojskowe - w każdy piątek roku nauki. Po 4 latach był poligon, przysięga w dniu 22 lipca i egzamin końcowy. Po zdaniu egzaminu końcowego zostałem podporucznikiem. Jednak za dyktatu Jaruzela zostałem zdegradowany. Dla POkrak brak armii ale za to finansowanie 71 generałów było ok. Teraz jak Antoś ruszył coś zupakami to mośkowo-szkopskie towarzystwo w krzyk: " aj waj giewałt".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ludzi wykształconych poślemy do walki? A co będą robić Janusze w wieku 20-30l.? To oni w pierwszym rzędzie powinni zostać przeszkoleni, bo w razie czego najmniej ich będzie szkoda. Mamy niestety tragiczne doświadczenia w tej materii. I w czasie powstań i podczas ostatniej wojny ginął kwiat polskiej młodzieży, a chłopstwo było albo obojętne, albo (jak w powstaniach) pomagało zaborcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, wykształcony, zapytaj pani od historii np. o BCh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłemw spr gdy wszyscy absolwenci musieli sie stawić ,było biednie bez pieniędzy ,czerwona chołta nie miała do nas zaufania ,nawet stare skoty nam wydzielano nie mówiąc o bwpach, strzelaniach z rpg7,teraz tez bedzie takie samo biedne gów.no,bo my tak mamy ,nawet pod grunwaldem nasze miecze były krótsze, a habety zabiedzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W latach 1964-1968 studiując miałem studium wojskowe - w każdy piątek roku nauki. Po 4 latach był poligon, przysięga w dniu 22 lipca i egzamin końcowy. Po zdaniu egzaminu końcowego zostałem podporucznikiem.  Jednak za dyktatu Jaruzela zostałem zdegradowany. Dla POkrak brak armii ale za to finansowanie 71 generałów było ok. Teraz jak Antoś ruszył coś zupakami to mośkowo-szkopskie towarzystwo w krzyk: " aj waj giewałt".
 W każdy piatek biegałes z karabinkiem i po 4 latach dostałes stopień oficerski. Kpina. Za co? Za 192 dni rzekomego szkolenia? To już oranżada ma więcej gwarancji, niż ty służby wojskowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpr.pch jaca napisał:
byłemw spr gdy wszyscy absolwenci musieli sie stawić ,było biednie bez pieniędzy ,czerwona chołta nie miała do nas zaufania ,nawet stare skoty nam wydzielano nie mówiąc o bwpach, strzelaniach z rpg7,teraz tez bedzie takie samo biedne gów.no,bo my tak mamy ,nawet pod grunwaldem nasze miecze były krótsze, a habety zabiedzone
 SPR - Siły Powolnego Reagowania lub Spermeni, jak kto woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokraczny jeniuszu. Zdałem egzamin  przed komisją oficerów w jednostce woj. w Rzeszowie po 3 m-cvznym poligonie w Dębicy.  Co w tamtych czasach było normalką. A Tobie oranżada w głowie a mnie nie raz brali na manerwy i po tych manewrach zdobyłem stopień oficera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...