Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sznur samochodów pod prąd na S17. "Bardzo niebezpieczne zachowanie" [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 maja 2018 r. o 09:22 Powrót do artykułu
jest film, widac rejestrację. Policja do dzieła!!! 500zł mandatu i 10 pkt karnych a najlepiej odebranie prawa jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę szybko i bezpiecznie, mam prawko już 7 lat i bez wypadku. Na obwodnicy nizej 200 nie schodze a ci co jadą po 110 to baby dziadki i pierniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy w Lublinie De bi li nie kierowców !!! Buraki w samochodach za buraki i na drodze szybkiego ruchu , a powinni jeździć między remizą ,sklepem a plebanią !!! Odbierać prawo jazdy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych 500 trzeba dodać jedno 0 5000 zł było by adekwatne do tego idiotyzmu pseudo kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie z Lublina kierowcy tylko Warszawka jedzie na długi weekend
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policji nie było na miejscu wypadku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że już ktoś zgłosił do odpowiednich służb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że kierowcy są zdani na siebie. To policja powinna kierować ruchem aby kierowcy mogli opuścić drogę na wcześniejszym węźle, najlepiej zanim trzeba będzie jechać pod prąd. Nie wiadomo ile czasu ma być zablokowana droga. Nie można oczekiwać, że kierowca na niej zamieszka bo służby zapomniały o niego zadbać. Jest to coś co oberwałem wielokrotnie - droga zablokowana a policja zamyka przejazd dopiero spory kawałek za wcześniejszym węzłem. Chyba jeszcze nie doroślibyśmy się odpowiednich procedur postępowania na wypadek niedrożności drogi ekspresowej lub autostrady. Typowe przykład urzędniczego "nie da się".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z drugiej strony to prawda, że jak dochodzi co do czego to zero informacji i siedź człowieku niewiadomo po co i jak długo. Ostatnio siedziałem w pociągu, mija godzina odjazdu a tu nic. Mija 5 minut, 10, 20 i stoimy. Kierownik pociągu, konduktor-wąsacz łazi sobie spacerkiem po peronie, wchodzi do pociągu siada, znowu wychodzi i tak cały czas przez 30 minut. Słowem się nie odezwał, nie poinformował pasażerów, że opóźnienie, że ile i dlaczego, żeby się nie niepokoić itd. Gbur jeb..ny. Takie służby jacy ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że kierowcy są zdani na siebie. To policja powinna kierować ruchem aby kierowcy mogli opuścić drogę na wcześniejszym węźle, najlepiej zanim trzeba będzie jechać pod prąd. Nie wiadomo ile czasu ma być zablokowana droga. Nie można oczekiwać, że kierowca na niej zamieszka bo służby zapomniały o niego zadbać. Jest to coś co oberwałem wielokrotnie - droga zablokowana a policja zamyka przejazd dopiero spory kawałek za wcześniejszym węzłem. Chyba jeszcze nie doroślibyśmy się odpowiednich procedur postępowania na wypadek niedrożności drogi ekspresowej lub autostrady. Typowe przykład urzędniczego "nie da się".
 Ty naprawde nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi. Służby najpierw udzielają pomocy poszkodowanym. Ty Jamuszu masz grzecznie czekać aż.służby podejmą decyzję co dalej masz robić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mistrza kierownicy co ma prawko od 7 lat, jesteś miernym kierowcą a do tego debilem bez wyobraźni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle bmw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem kierowców, nikt nie będzie ryzykował życia i pożaru własnego pojazdu (w razie gdyby ten pożar ekranów się rozprzestrzenił). Też bym ostrożnie cofnęła, od tego jest pobocze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy Ci idioci powinni mieć zabrane prawko i jeszcze dostać po mandacie tak ze 2 tys. Nawiasem mówiąc, po co nam takie drogi skoro nie umiemy po nich jeździć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze wszyscy ci pseudo kierowcy stracą prawo jazdy. Za takie zachowanie na drodze szybkiego ruchu powinny być mandaty w najwyższej wysokości. Przecież jadąc na ekspresowe 120km/h jak się zderzenia z idiota jadącym pod prąd to śmierć na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDIOCI DEBILE POJE...ANCY ZERA UMYSŁOWE NA CZELE Z KIEROWCĄ W BMW !!! JAK ICH JESZCZE NAZWAĆ ? INNA SPRAWA DLACZEGO OPERATOR MONITORINGU DROGI NIE ZAWIADOMIŁ NA CZAS POLICJI ? OBY MOŻNA BYŁO ICH UKARAĆ I ZABRAĆ PRAWO JAZDY. BĘDZIE ZGŁOSZENIE Z NAGRANIAMI :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd na cala Polskę artykuły juz w ogólnopolskich mediach. A policja jak zawsze milczy i jej brak. Normalka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowco z 7letnim stażem, mniemam że masz 14-15 lat i bardzo wybujałą wyobraźnię... ale niestety w złym kierunku! Masz IQ 14-15?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatelom wschodu dali autostrady ale nie powiedzieli jak się nimi posługiwać! Przy wieździe na Skę nie dali INSTRUKCJI OBSŁUGI TRASY SZYBKIEGO RUCHU!! A powinni, tak jak instrukcję wiązania krawata albo używania noża (aby klient z potężnym IQ się nie udusił albo nie pochlastał - przez przypadek oczywiście).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...