Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital w Bełżycach po remoncie. Lepsze warunki dla ciężarnych. Co jeszcze się zmieniło?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2017 r. o 16:09 Powrót do artykułu
Pacjentka-ja bylam pacjentka kobieto co ty piszesz to ty krzyczalas ze pol szpitala cie slyszalo a ta pani chodzila kolo ciebie cala noc wiem bo ja tez nie spalam. Jak mozna byc tak obludnym i tak hejtowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie sie z tym niektore rodzace same nie wiedza czego chca trudno o 4 tano usmiechac sie od ucha do ucha a powolanie ro mozna miec do zakonu. Pozdrowienia dla calego personelu-bardzo zadowolona pacjentka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam że jest to super położna konkretna albo rodzic albo się pieścic a to drugie to wszystko domu a tu chodzi o to żeby szybko urodzić i taka jest właśnie ta pani pierwsze urodziłam na krasnickiej to na korytarzu leżałam i nikt nie przyszedł i nie miałam do nikogo pretensji tylko drugie urodziłam wszystkiego belzycach przy tej pani pozdrawiam i dziękuję a pacjentki tez są co niektóre dobre zamiast zajmować się dziećmi to latały palić a położna jest jedną i ona ma wszystko ogarnąć trochę zrozumienia a ile mają papierów i rodzące i dzieci i wizyta najpierw na oddziale potem noworodka wszystkiego południe pełno badań do pobrania a jeszcze dosyć często jest poród albo cięcie i ona jedna dużo im pomagają panie salowe ale wiele życzy muszą zrobić same i to są wasze podziękowania nawet teraz nie mają własnego konta żeby spokojnie zjeść jak mają czas bo oddzialowa zapomniała o socjalnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na porodówce nie ma PAŃ pielęgniarek są PANIE położne,A kąpamiem dzieci ma zajmować mamusia, po to ma dziecko przy sobie oraz potrzebny sprzęt typu wanienki i woda .DOŁUCZ SIĘ A POTEM KOMENTUJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjentka-ja bylam pacjentka kobieto co ty piszesz to ty krzyczalas ze pol szpitala cie slyszalo a ta pani chodzila kolo ciebie cala noc wiem bo ja tez nie spalam. Jak mozna byc tak obludnym i tak hejtowac.  Błagam też rodziłam o 4 rano u tej położnej.  Jakoś nie krzyczałam a Pani spała w najlepsze bo myślała że akurat nie urodze tak szybko :/ przeliczyla się!  Brak opieki z jej strony i w ogóle nie polecam rodzić na jej dyżurze!  8 dni spędziłam w szpitalu z dzieckiem więc dobrze poznałam personel i z nią mam najwięcej nie miłych wspomnień. ... jakoś nie chce mi się wierzyć że koło kogoś chodziła!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w każdym szpitalu jedne Panie są okej inne mniej ale osobiście utarlabym nosa Pani Teresinskiej zainteresowanej każdym tylko nie swoim kolorowym życiem erotycznym. Może niech Pani najpierw dowie się się kim ma dzieci a później komentuje pacjentki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zgadzam się pani Kasia rewelacja jeszcze do tego pani Danusia która odbierała mi poród przecudną dobra kobieta z powołaniem i dużym poświęceniem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...