Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Towarzysz Stalin nie żyje!

Utworzony przez Wódz Bis, 7 marca 2008 r. o 04:14 Powrót do artykułu
Watykan od początku swego istnienia dusił i niewolił ludzi, pasożytował na całym świecie. Pomagały mu w tym nadgorliwie hieny ludzkie. Bunty, powstania i rewolucje stopniowo kładły temu kres. Jednym z przywódców tego skołowanego od wieków motłochu był Stalin. Wszyscy pamiętają, że za jego panowania najgorsze instynkty ludzkie tłamszone były bez pardonu. Wyzysk, korupcja, krzywdzenie słabszego. Nie można zapominać, że cała Europa odbudowywała się po zniszczeniach dwóch wojen, postęp naukowy i techniczny dopiero rozkwitał, a jednak komunizm nie starał się, jak Watykan do tej pory, do cofnięcia ludzi w czasy kamienia łupanego, płaskiej Ziemi i demonów. ...A potem (po śmierci Stalina) zaczęło się to zmieniać, tworzyły się "kominy” i ludzie się wściekli... I naprzeciw tych faktów, zahipnotyzowani oczerniają Stalina i jego starania o ich właśnie lepszą przyszłość? Oczywiste jest, że ta bezwolna hołota potrzebuje do dziś wodza, silnego, z ludzkim sercem, z wizją poprawy warunków tępemu motłochowi, nawet wbrew jego, zmanipulowanej przez kler i innych pasożytów, woli. I do ciągłej czujności i zdecydowanej obrony wolności i praw ludzkich, nowocześnie pojmowanych, zwłaszcza tych bezradnych kalek umysłowych, które ze ślepą wiarą w kłamstwa swoich wrogów pchają rękę w ogień. Jeśli jest coś takiego jak choroba psychiczna, to takim terminem nazwać można tych, którzy mówią na dobre złe, a na złe dobre, w takim rozdwojeniu jaźni jęcząc i narzekając na swoich przyjaciół, komunistów, a czynnie wspierając swoich podstępnych wrogów, pasożytniczy, ogłupiający kler i kapitalistycznych wyzyskiwaczy. Chyba, że sami należą do którejś z tych grup, a i na takie zachowanie choroba psychiczna jest najcelniejszym określeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak możesz gloryfikować zbrodniarza?! Bo wymordował 20 milionów ludzi, bo zniewolił naród do granic możliwości, bo z radością przyglądał się, jak umierali z głodu?! To jest dla Ciebie wzór do naśladowania?! Pochwalasz totalitaryzm?! Brak mi słów, że można tak myśleć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobą, Wodzu, to po prostu powinien zainteresować się prokurator i tyle. Nie rozmawiajcie z tym g.ównem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania3939 napisał:
Brak mi słów, że można tak myśleć...
Nie brak ci słów tylko autentycznej wiedzy na ten temat i odwagi pomyślenia “pod prąd”. Nikt nie gloryfikuje osobowości (a tym bardziej nieistniejących bogów) tylko idee dobre dla człowieka. Dla normalnego człowieka, a nie wygodne jedynie dla zboczonych pasożytów przekrzykujących prawdę. Żadna z bezmyślnych owieczek, prowadzonych na rzeź przez różnego rodzaju samozwańczych pasterzy, nie wie jak było na prawdę ze Stalinem, jakie warunki wymagały takiej jego polityki i kto jego zamiary wypaczał wsuwając mu w buty odpowiedzialność za to. Podobnie było z Hitlerem I z wieloma rządami tamtych czasów, mających się za nader zacne. Nieprzerwanie kultywowana jest tradycja oczerniania przeciwnika a wybielania siebie, podkładania mu nogi i winienia go za upadek. Pobierając “nauki” z kościoła i jemu podobnych, niemożliwe jest samodzielne przetwarzanie nawet tej odrobiny informacji, którymi oni nas manipulują. Mądra głowa odkryje wszystkie sprzeczności i nie zadowoli się ich bezkrytycznym zaszufladkowaniem. Dzięki mądrym jednostkom mamy internet, istną kopalnię złota udostępniającą wiedzę niecenzurowaną, jak dotąd, przez żądnych tego, a jakże!, pomyleńców. Naucz się szukać, a znajdziesz na pewno. Naucz się racjonalnego myślenia, a fakty przemówią do ciebie niczym do Sherlock'a Holmes'a!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.