Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ucieszyli się z dotacji do ekologicznych kotłów i solarów. Teraz przykra niespodzianka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2018 r. o 19:19 Powrót do artykułu
TAAAAAAAAAAAAAAK to właśnie DOBRA ZMIANA-----uwaga a teraz OKLASKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak rząd dba o oze by wydoić przeciętnego Kowalskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo jest u nas w Modliborzycach . Rządzi klika. Wójt przejadł poprzednie projekty , no i wyszliśmy na tym , że zamiast 1600 będzie aż 3200.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Łunia wom da"
Wijecie się jak glisty na słońcu żeby jakoś wytłumaczyć "dobrą zminę"...! przeczytajcie jeszcze raz i jeszcze raz może dotrze do was że to manewr PiSu czyli szybka zmiana decyzji na poziomie ministerialnym w podatkach żeby ludzie myśleli że to wina samorządów.... Jak widać doś skuteczna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"hahahah u mnie 2 somsiady mają wiedziałem że żydy z uni nie dadzą nic za darmo, jeszcze mnie namówić chcieli"
 Typowy "suweryn" PiSu... radiość bo "somsiady" musza dopłacić... "dobra zmiana".... jak byś umiał czytać to byś przeczytał że to wina rządu PiS a nie żadnej "uni" czy wujtów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwie dobrze się stało.Nie należy dotować marnego sprzętu jakim są solary.Jest to sprzęt bardzo drogi bo producent liczy na dotacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kodziarstwo skowyczy:) Zatem dobrze jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest sprawka rządu,a interpretacja przepisów unijnych.Ludzie zapoznajcie się z przepisami ,a potem komentujcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
pisdzielec napisał:
undefined napisał:
 nie zwalaj winy na tuska, wyraźnie jest napisane że pod koniec roku zmienili interpretacje. ha ha ha toż tusek tak zinterpretował przepis wcześniej że ludziom się opłacało załozyć, a jak już założą to nie zdemontują to później ich ściągnirmy no ale nie wyszło przegrali ha ha ha :d "nie płaćcie abonamentu tv to haracz" no i niektórzy nie pałcili ha ha ha to później za pięć lat zapłacili z odsetkami.... "pieniądze zgromadzone na ofe nie są polaków" to zajumali ha ha ha ha no rzeczywiście tusek bez winy jest, bo co mu kto zrobi :d
do pisdzielec: undefined napisał: "boże ??widzisz i nie grzmisz?"  jak tacy ludzie funkcjonują w naszym społeczeństwie??!! ty zapewne jesteś pisdzielcem bez mózgu..hahaha.. no tak :)  wszystko wina tuska:) ale bezmózgi!!czemu ludzie mają demontować ??? pomyśl człowieku ! pod koniec roku zmienili interpretacjĘ!!! rząd teraz szuka kasy żeby załatać, to nie jest nasza wina tylko wina relacji naszego rządu z unią ( dostaliśmy czerwony kartonik za nieposłuszeństwo pamiętasz?? ) tak jak się dostaje karę od rodziców za złe zachowanie !!! skoro jesteśmy członkami ue ( rodzina, czyli ty, żona, dzieci, mama, tata, wujek i (***ek) za przeproszeniem to czekasz aż kara ci minie bo wiesz że jednak zbroiłeś coś, nie tak?            a co do abonamentu to doczytaj dokładnie zanim zaczniesz się wypowiadać na forum!!!!a i jeszce jedno.... sprawdź swoje składki na ofe ;) :)))))
 Ha ha ha ha aleś ty głupi, tak naprawdę to UE ma cię w du.ie i ciebie i twoich bliskich i całą twoją rodzinę :D. Nigdy jako kraj nie byliśmy równo prawnym partnerem dla uni....niby na dają....ale więcej musimy im oddać..... no ale nie ma jak pranie mózgu bo Uniaaaaaaaaaaaa ha ha ha ha ha naiwniaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ament napisał:
undefined napisał:
"hahahah u mnie 2 somsiady mają wiedziałem że żydy z uni nie dadzą nic za darmo, jeszcze mnie namówić chcieli"
Typowy "suweryn" PiSu... radiość bo "somsiady" musza dopłacić... "dobra zmiana".... jak byś umiał czytać to byś przeczytał że to wina rządu PiS a nie żadnej "uni" czy wujtów
 Tak byś ty dobrze doczytał i ze zrozumieniem jeszcze to byś wiedział że to poprzedni rząd taką interpretację zrobił, a teraz wyszła prawdziwa :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam piec i mam solary jeśli ktoś mówi że to wina UE to gada głupoty zmiana stawki vat nastąpiła w październiku umowy były zawierane wcześniej to wina podłej zmiany za kają kasy jak ogary zwierzyny braki w budżecie najwyraźniej są gdyby nie to nie zmieniali by regół w trakcie gry nasza gmina zapłaciła ten vat czy my będziemy oddawać tego nie wiem UG odwoływał się od tej decyzji jeśli to nic nie da sprawę skieruje do sądu zobaczymy co bęfzie dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale o co biega? przecież był duży popyt, to i cena musiała pod***yć, by zadowolić tych zdecydowanych. jedni nie wezmą, drudzy z pocałowaniem ręki wejdą na to miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest w końcu z tym prawem? Co oznacza "nagła zmiana interpretacji"? Kto tą interpretację zmienił i z jakich powodów? Co do tej interpretacji mają mieszkańcy, którzy już skorzystali z dotacji na podstawie starej interpretacji? Przecież nie oni sami sobie ją postawili, tylko urzędnicy. Jeśli się interpretacja z jakiegoś powodu zmieniła, to chyba podlegają jej obywatele, którzy dopiero chcą z danej dotacji skorzystać, a nie ci, co już skorzystali. Jeśli zostanie to utrzymane w mocy i ci ludzie będą musieli zapłacić jakiekolwiek pieniądze to będzie oznaczało czyste złodziejstwo. Skoro samo MF potwierdziło założenia władz gminy Bychawa to niech teraz MF zapłaci za swój błąd. Po raz kolejny "inteligentni" i "kompetentni" urzędnicy coś wymyślili, jednak za ich błędy będą płacić zwykli obywatele. Naprawdę nasz kraj to jeden wielki kanał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić Urbana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli to samorządowi prawnicy wprowadzili nas w błąd - czas wyciągnąć konsekwencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...