Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uhnin: Motocyklista zginął w wypadku

Utworzony przez eh, 4 lipca 2012 r. o 23:18 Powrót do artykułu
Lubiezapie.rdalac napisał:
Nie to nie ten ten draiver, ale ten w czerwonym i jeszcze jeden parczewiak pomciskali właśnie z tym kolesiem co sie skończył na tym zakręcie, nawet sie nie zatrzymali żeby pomoc ! Ja tam nic do nikogo nie mam, niech by sobie zył i pociskał moturem, ale akurat tutaj nie była wina kierowcy z auta, jak sie tnie zakręt gdzie jest ograniczenie do 50 a on na pewno miał GROBO ponad setę to trzeba nie miec rozumu - zdrowego rozsądku ! A teraz jest płacz. Szkoda chłopaka, może to bedzie przestroga dla innych draiverów. Wszystko jest dla ludzi, ale myślących !!!
A widzisz, byłem blisko. Czerwonym również brał w tym udział. Tylko na razie się mu udało. Ciekawe, czy Policja będzie szukać tych pozostałych. Co do zakrętu, to to był zakręt u niego w wiosce, więc musiał o nim wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatko Kupił Szybki Motorek Synkowi,że synio jeszcze młody niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy gadacie ludzie ogarnijcie sie to nie wina rodziców nie wiece co oni teraz czuja ! Komentarze typu " jednego mniej " są oznaką chamstwa .. Robił to co kochał . Nie rozumiem jak można byc takim bezczelnym i pisac takie komentarze . Zastanówcie sie dwa razy zanim coś napiszecie a najlepiej wcale sie nie udzielajcie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju Patryk [*] nie znacie, nie komentujcie! chodziłam z nim do klasy przez całe gimnazjum i podstawówkę, znam jego rodzinę i rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubiezapie.rdalac napisał:
Nie to nie ten ten draiver, ale ten w czerwonym i jeszcze jeden parczewiak pomciskali właśnie z tym kolesiem co sie skończył na tym zakręcie, nawet sie nie zatrzymali żeby pomoc ! Ja tam nic do nikogo nie mam, niech by sobie zył i pociskał moturem, ale akurat tutaj nie była wina kierowcy z auta, jak sie tnie zakręt gdzie jest ograniczenie do 50 a on na pewno miał GROBO ponad setę to trzeba nie miec rozumu - zdrowego rozsądku ! A teraz jest płacz. Szkoda chłopaka, może to bedzie przestroga dla innych draiverów. Wszystko jest dla ludzi, ale myślących !!!
Jak nie wiesz to po co sie udzielasz to jego koledzy go reanimowali i zadzwonili po karetke !!! Nie zostawili go !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku*wa jak mozesz gadac takie glupoty ze koledzy uciekli byles czy bylas tam wgl?! Nie moge tego sluchac. Koledzy ciagle przy nim byli wiec skoncz pieprzyc! Byl moim sasiadem i moge powiedziec ze jak jezdzil samochodem to nie szalal . Fakt na scigaczu zapiepszal robil to co kochal robil to z pasja mial chec do zycia . Pomyslcie sobie jakby jego rodzina przeczytala to co wygadujecie ze 'jednego wariata mniej' jego siostra bracia i rodzice pomyslcie zamim napiszecie kolejny glupi komentarz. Patryk spoczywaj w pokoju. ;C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jednego mniej na drodze i jest bezpieczniej
Jednego mniej !!? Czy ty wiesz co ty mówisz ? Pomyśl że czyta to ktoś z jego rodziny i jak sie teraz czuje !! Gdyby zginą to ktoś z twojej rodziny to bys nie był juz taki cwany ! Uważaj bo ty też możesz sie rozpiepsz** np. samochodem i tez tak będą gadali .. Wy jesteście jacys pojeb. io to dosłownie nie szkoda wam chłopaka ? To była jego pasja , on to kochał ale to niestety go zabiło Ciekawa jestem czy bys był taki mądry i powiedział tak do jego rodziców siostry braci i dziewczyny ! Żal mi takich ludzi jak ty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku*wa jak mozesz gadac takie glupoty ze koledzy uciekli byles czy bylas tam wgl?! Nie moge tego sluchac. Koledzy ciagle przy nim byli wiec skoncz pieprzyc! Byl moim sasiadem i moge powiedziec ze jak jezdzil samochodem to nie szalal . Fakt na scigaczu zapiepszal robil to co kochal robil to z pasja mial chec do zycia . Pomyslcie sobie jakby jego rodzina przeczytala to co wygadujecie ze 'jednego wariata mniej' jego siostra bracia i rodzice pomyslcie zamim napiszecie kolejny glupi komentarz. Patryk spoczywaj w pokoju. ;C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne co się stało,wyrazy współczucia dla rodziny.Ktoś wie kiedy pogrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
To straszne co się stało,wyrazy współczucia dla rodziny.Ktoś wie kiedy pogrzeb?
Pogrzeb jest w poniedziałek o godz. 17:50 wyprowadzenie z domu ciała i modlitwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasiuuk. napisał:
Ku*wa jak mozesz gadac takie glupoty ze koledzy uciekli byles czy bylas tam wgl?! Nie moge tego sluchac. Koledzy ciagle przy nim byli wiec skoncz pieprzyc! Byl moim sasiadem i moge powiedziec ze jak jezdzil samochodem to nie szalal . Fakt na scigaczu zapiepszal robil to co kochal robil to z pasja mial chec do zycia . Pomyslcie sobie jakby jego rodzina przeczytala to co wygadujecie ze 'jednego wariata mniej' jego siostra bracia i rodzice pomyslcie zamim napiszecie kolejny glupi komentarz. Patryk spoczywaj w pokoju. ;C [/quote]
anna napisał:
Spoczywaj w pokoju Patryk [*] nie znacie, nie komentujcie! chodziłam z nim do klasy przez całe gimnazjum i podstawówkę, znam jego rodzinę i rodziców.
[quote name='anna' timestamp='1341567959' post='646252'] Spoczywaj w pokoju Patryk [*] nie znacie, nie komentujcie! chodziłam z nim do klasy przez całe gimnazjum i podstawówkę, znam jego rodzinę i rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie sklada ze tam bylem dziewczyno i wszystko widzialem a ty to sie bajek z nim naczytalas w tym gimnazjum i tak ci zostalo.kolesie jego to tylko sie odwrucili przez ramie i w nogi a jakbys chciala wiedziec to reanimowala go ta kobieta z mezem co w nih wjehal bo ona jest pielegniarka i wiedziala jak go renimowac bo ty jak bys go zobaczyla to daje slowo prucz paniki z twojej strony to nic wiecej bysmy nie zobaczyli. A teraz pomysl sobie jestes nad jeziorem jest fajnie ale czas zbierac dzieci i jechac do domu wiec to robisz tak i elegancko jedziesz sobie do domciu,nagle zblizasz sie do zakretu zwalniasz bo masz dzieci z tylu sobie grzecznie siedza opowiadaja wrazenia z jeziora kture ile muszelek znalazlo a tu nagle JEBUDUT cos ci londuje na masce auta i co mowisz dzieciom ze to tylko dawca nerek wpadl na nas czy wychodzisz i renimujesz tego goscia. Wiec nie pier@ol mi ze ktos go nie zaluje?a ktos sie spytal co z tymi dziecmi jak spaly tej nocy czy nastepnej?a dla niego wystarczylo TYLKO ZWOLNIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę w to uwierzyć,jeździłem z nim samochodem i na prawdę jeździł bardzo powoli i ostrożnie.To nie do wiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!! Puszkarze!! Opanujcie się. Każdy ma swoje pasje!! To że ty poza oglądaniem tv nic nie robisz to nie znaczy że inny człowiek nie może mieć pasji. Osobiście go nie znalem jednak udzielał się na kilku forach GSXR więc forumowy kolega ktory sporo wiedział o tym sporcie. Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On one hand, none of us probably thought toms shoes that Stephen Hawking was born in a wheelchair. But as a pop men toms shoes culture figure, his wheelchair and electronic voice are his thing, and against all logic you find it hard to think of him shoes men toms any other way, like how you can't think of Hulk Hogan without the tan and mustache. That canvas mens toms photo up there is from 1965, when a 23-year-old Hawking married Jane Wilde. That was after his diagnosis with ALS, the disease that would put him in the men size toms shoes wheelchair (note the cane). But just a couple mens toms shoes size of years before that, he had no idea he had a degenerative disease -- he was a healthy, active, drinking college student at Oxford: Then, one day he noticed he was having trouble keeping his womens toms shoes hands steady, and once fell down a flight of stairs. Hey, best to go get it checked out, right? Could be, like, an ear infection or something toms classic shoes throwing off his balance. That's when the 21-year-old (now studying for his Ph.D. at Cambridge) was told he'd be bedridden soon, and dead within a few years, a prognosis that is true for almost every ALS patient. Hawking, somehow, toms shoes classic is still alive 50 years after his diagnosis.Brendan Kielbasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak mialo byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był fajny koleś , w środe zostawiłem mu skuter do reperacji . A ten zakręt to u niego na wiosce , znał go jak własną kieszeń [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju Patryk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że nikt nie wspomni o kobiecie kierującej pojazdem, która jechała środkiem zakrętu, a ślady chamowania są przez dobre kilkanaście metrów - jak Patryk miał się zmieścić i nie stracić panowania nad motocyklem?? Znam ten zakręt jak własnął kieszeń, od 23 lat bywam tam często, a od 5 lat przemierzam go jako kierowca... Gdyby nie baba bez wyobraźni chłopak pewnie by dalej żył ....Ale i tak wszystko co złe na drodze to wina motocyklistów według zaściankowej społeczności ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co jeszcze madrego kobieto z nikad nam powiesz a czy zastanowilas sie tylko przez moment z jaka predkoscia On jechal bo otym nic nie mowisz bo mi sie wydaje ze jakby jechal z taka predkoscia jak ta baba to napewno Patryk by zyl i dzisiaj by tego nikt nie pisal. A propo o dzis wszyscy uwazajcie na tym zakrecie bo kupitem opla kalibre i bede prubowal wejsc w ten zakret z taka predkoscia co Patryk a to idzie jak zle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...