Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulga termomodernizacyjna. Ile wynosi i na co można ją otrzymać?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2019 r. o 09:08 Powrót do artykułu
Czy to przy tym temacie starania czyni biuro Energi smolarza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maksymalnie mozna odliczyć 90% czyli 47.700 zł a nie 53 tysiące!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a my dziady , którzy stanowimy 99% populacji tego regionu, nie mamy z czego odliczyć, bo przy naszych zarobkach żaden podatek nie wychodzi, to co mamy zrobić panie redaktorze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania, jakie masz zarobki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a my dziady , którzy stanowimy 99% populacji tego regionu, nie mamy z czego odliczyć, bo przy naszych zarobkach żaden podatek nie wychodzi, to co mamy zrobić panie redaktorze ?
 dziady się nie liczą. tylko przed wyborami coś im się tam obiecuje.  a to już wczesniej ktoś zauważył, że bogatemu to i diabeł dzieci w kołysce kołysze ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniu, to zastaw internet i weź się do roboty i nie dziaduj dłużej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU zagrywka pod CIEMNOTĘ.ulga jest ale na papierze który jest cierpliwy i wszystko przyjmuje pewnie jakiś niewielki procent coś na tym zyska bo w skali kraju to niemożliwe aby w grę wchodziły gigantyczne straty budżetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ażeby moc odliczyć 53 tysi trzeba by wykonać termomodernizacje i inne roboty o wartości 200 tys zł. Kto z nas płaci 159 tyś podatków przez 3 lata?. Zaraniając 30 tysięcy rocznie płacę 4 tys podatku.Przez 3 lata jest to 12 tysięcy i tyle najwyżej mogę odliczyć.Natomiast musiałbym zainwestować 36 tysięcy w termomodernizację.Skąd wziąśż taki e pieniądze?.Pożyczka?.Wtedy oddać musiałbym drugie tyle niż pożyczyłem. Wniosek: aby coś uzyskać muszą zarobić jak zwykle banki, Więc znając świat : nadal kopcić będą kopciuchy bo na termomodernizację stać będzie tylko najbogatszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kraj wyprowadzić się do Korei będziecie mieli lepiej albo Francji aby kur...... Narzekać co za ludzie prawie jak imigranci za darmo wszystko to by i tak było coś nie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy można odliczyć w ramach tej ulgi ocieplenie kuchni watą szklamą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mogę odliczyć wymiane grzejnikow i zbiornik na ciepła wode (bojler) mam fakturę na 8%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mAM PYTANIE JEŚLI MAM KILKA FAKTUR TO MUSZE JE ODLICZYĆ W DANYM ROKU PODATKOWYM CZY FAKTURE Z 2019 ROKU MOGE ODLICZYĆ 2021
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...