Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
aga napisał:
Prawde powiedziawszy, nie wierzę że ulotki te były poroskładane w poniatowskim kościele, nawet jesli tak sie zdarzyło,małe prawdopodobieństwo jest, ze miał z ta sprawa cokolwiek wspólnego tutejszy proboszcz-człowiek ludzki i normalny, nie żaden Natanek, mogła to byc inicjatywa jakiejś obłakanej jednostki, w tamtym roku zriórka na rzaecz WOŚP prowadzona była na terenie przykościelny, jesli proboszcz miałby byc az tak wielkim przeciwnikiem akcji, nie zezwoliłby na kwestę w tym miejscu
Nie musiał tego wykładać "Nowy" proboszcz, wystarczy że maczał w tym palce Senior Brzozowski albo nawiedzony Jurek Kuchta lub inny członek Legionów Maryjnych. A co do Kasy to jeśli byliście w kościele w Poniatowej to odpowiedzcie mi na pytanie: czy przez tyle lat urzędowania Proboszcza seniora Brzozowskiego nie udało się zebrać kasy na nic więcej niż kilka witraży wykonanych w ostatnich kilku latach jego pracy na parafii? Czy fasada kościoła w ciągłej permanentnej budowie od czasów Ks Kozłowicza nie powinna już być otynkowana? Wolę dać kasę na sprzęt dla dzieciaków niż na niejawne wydatki hierarchów KK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działalność kleru nie ma podstaw w Biblii, a postępowanie państwa wobec tej org. w Konstytucji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Jestem katolikiem wierzącym i praktykującym i nie mam nic przeciwko wosp. Będąc w szpitalu widziałam bardzo dużo sprzętu ufundowanych przez wosc, ani jednego z caritasu. Może i Owsiak zgarnia częś kasy dla siebie - niech zgarnia- to jego poświęcenie i czas, ale też widać co zrobił z resztą kasy. caritasu tak nie widać, nie mają pomysłu. Nie bronię Owsiaka, jest jaki jest, ale robi dużo dobrego.
Droga Kasiu - Caritas nie jest od kupowania sprzętu medycznego, nie ma tego chyba nawet w celach statutowych. Caritas prowadzi opiekę nad niepełnosprawnymi, pomoc dla potrzebujących, Polaków na wschodzie, powodzian, zbiórki odzieży, żywności.....więc porównywanie caritasu z wośpem ilością sprzetu medycznego w szpitalach jest co najmniej głupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie Jurek Owsiak i WOŚP moich bliźniaczek mogłoby nie być na tym świecie! Urodzone jako skrajne wcześniaki nie miałyby szans przeżyć, gdyby nie specjalistyczny sprzęt na oddziale intensywnej terapii noworodka, który o dziwo został zakupiony dzięki temu "Szatanowi". Autorowi tej ulotki polecam wycieczkę na OITN w Lubelskim PSK 4, cały oddział wyposażony w inkubatory, aparaty ultrasonograficzne i wiele innych potrzebnych urządzeń oznakowanych logo fundacji. Popieram Owsiaka i w du*** mam to czy ma z tego jakieś korzyści czy też nie. Dzięki niemu moje 2 latki mają się dobrze. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscowa napisał:
Wolę dac pieniądze na Orkiestre i potem zajśc do szpitala i zobaczyc ile jest sprzetu medycznego, niejednokrotnie bardzo drogiego jest z naklejką Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy....niż dac na tace czyli na nowe super zimówki i wypasionego mercedesa proboszcza.....
Pójść do szpitala możesz codziennie, popatrzyć też możesz, ale na leczenie nie licz. Nic Ci nie pomoże sprzęt od Owsiaka skoro kolejkę wyznaczą Ci za trzy miesiące. Nie daję Owsiakowi bo co miesiąc płącę na ZUS (płacę bo jestem przymuszony tak jak każdy z nas). Że rozkradają nasze składki? Na to i Owsiak nie pomoże. Porządek należy zacząć robić od rzetelnego rozliczenia rządzących z naszych pieniędzy, a nie od płacenia po dwa razy za to samo. A Owsiak? przy okazji Orkiestry kręci swoje własne "lody" i dzięki naiwnym dawcom żyje sobie całkiem dostatnio w czasie kiedy ci "dawcy" kombinują jak związać koniec z końcem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolicka organizacja religijna (kor) rocznie wyłudza od państwa - czyli okrężną drogą od nas - sięga 5 mld zł(!), a do tego trzeba dodać bezpośrednie wyłudzenia - od... swoich ofiar - szacowane na ponad 3 mld zł rocznie! GUS podaje , iż 60% (23 mln.) społeczeństwa żyje poniżej minimum socjalnego (z tego 5 mln. w skrajnej nędzy). [Chrystus: „Nie miejcie w trzosach swoich złota ani srebra, ani miedzi. Ani torby podróżnej, ani dwu sukien, ani sandałów, ani laski.” Itp... Jego ideałem była religijność wewnętrzna, obywająca się bez pośrednictwa instytucji i hierarchii kapłańskiej.]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malgosia napisał:
Działalność kleru nie ma podstaw w Biblii, a postępowanie państwa wobec tej org. w Konstytucji
a twoja działalność jakie ma podstawy?? Szkoda, ze mamusia nie zdecydowała się na aborcje, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malgosia napisał:
Działalność kleru nie ma podstaw w Biblii, a postępowanie państwa wobec tej org. w Konstytucji
a twoja działalność jakie ma podstawy?? Szkoda, ze mamusia nie zdecydowała się na aborcje, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Caritas nie bierze 5% dla siebie, Caritas nie organizuje koncertów dla degeneratów, caritas nie niszczy pociągów, Caritas nie szkodzi w przeciwieństwie do inicjatyw niejakiego Owsiaka
Może i Caritas nie bierze dla siebie kasy, ale czy to przypadkiem nie Caritas zażądał żeby mieszkanie dla chorego chłopca, do którego się dorzucił było notarialnie przepisane na tą "bezinteresowną" organizację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Może i Caritas nie bierze dla siebie kasy, ale czy to przypadkiem nie Caritas zażądał żeby mieszkanie dla chorego chłopca, do którego się dorzucił było notarialnie przepisane na tą "bezinteresowną" organizację?
Nie wiem, nie kojarze tego przypadku, ale wiem jedno. Za Caritasem nie stoi jedna osoba i nie ma tam takiego parcia na zysk jak w Wielkiej Orkiestrze Owsiaka. dla owsiaka PIERWSZORZĘDNYM celem jest organizacja woodstoku a wośp jest doskonałą reklamą, otoczką medialną i sposobem na zarobienie pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Droga Kasiu - Caritas nie jest od kupowania sprzętu medycznego, nie ma tego chyba nawet w celach statutowych. Caritas prowadzi opiekę nad niepełnosprawnymi, pomoc dla potrzebujących, Polaków na wschodzie, powodzian, zbiórki odzieży, żywności.....więc porównywanie caritasu z wośpem ilością sprzetu medycznego w szpitalach jest co najmniej głupie
Akurat Dyrektor Lubelskiego Caritasu pochodzi z Poniatowej (syn śp organisty z Kraczewic) więc może Poniatowski Proboszcz załatwi u krajana dofinansowanie do oddziału paliatywnej opieki zdrowotnej w poniatowskim szpitalu? Sprzęt od Owsiaka w poniatowskim szpitalu widziałem a logo Caritasu co najwyżej na świeczkach sprzedawanych przed kościołem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestuję! Niekwestionowanym przedsionkiem piekła jest Jarocin :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Nie wiem, nie kojarze tego przypadku, ale wiem jedno. Za Caritasem nie stoi jedna osoba i nie ma tam takiego parcia na zysk jak w Wielkiej Orkiestrze Owsiaka. dla owsiaka PIERWSZORZĘDNYM celem jest organizacja woodstoku a wośp jest doskonałą reklamą, otoczką medialną i sposobem na zarobienie pieniędzy
odświeżę ci pamięć http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111205/ZAMOSC/593877717
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Może i Caritas nie bierze dla siebie kasy, ale czy to przypadkiem nie Caritas zażądał żeby mieszkanie dla chorego chłopca, do którego się dorzucił było notarialnie przepisane na tą "bezinteresowną" organizację?
To jest u Was najlepsze :-) jak ktoś Wam przytoczy niewygodne fakty to "nie znacie przypadku". Po szukaj w archiwum reportaży programu Uwaga to poznasz ten przypadek. Czy fundacja Stella Maris (już niefunkcjonująca) ale też kierowana przez hierarchów KK też nie była nakierowana na zyski? Czy cała afera z praniem brudnych pieniędzy i wystawianiem lewych faktur w celu wyłudzenia podatku Vat też nie jest ci znana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na WOŚP dają katolicy, ateiści i osoby innych wyznań. Na Caritas tylko katolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Nie wiem, nie kojarze tego przypadku, ale wiem jedno. Za Caritasem nie stoi jedna osoba i nie ma tam takiego parcia na zysk jak w Wielkiej Orkiestrze Owsiaka. dla owsiaka PIERWSZORZĘDNYM celem jest organizacja woodstoku a wośp jest doskonałą reklamą, otoczką medialną i sposobem na zarobienie pieniędzy
Chyba logiczne jest parcie na jak największy zysk jeśli ma się w statucie jak najdalej idącą pomoc. Im więcej zarobi WOŚP tym więcej przekaże potrzebującym. To logiczne. Ale ty kolego jesteś z logiką na bakier, jak już ktoś tu napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarek napisał:
na WOŚP dają katolicy, ateiści i osoby innych wyznań. Na Caritas tylko katolicy.
na wośp dają pożyteczni idioci. Owsiak dyma was równo...5% :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
simba napisał:
a w czym jest kościół katolicki lepszy od hare? też pierze mózgi, wydziera pieniądze, a jego (...) A wszystko to pod egidą jednego koleżki, co niby dał się zamęczyć, a potem miał jaszcze wstać z grobu. W tym świetle hare kriszna wydaje się być oazą spokoju. Co nie zmienia faktu, że też muszą mieć nieźle nasrane w głowach, skoro wierzą w takie bzdety. Jaki by owsiak nie był, z z zebranej przez niego kasy kupuje się nowoczesny sprzęt medyczny dla szpitali. Sprzęt ratuje dzieci. Proponuję fanom jezusa ch. zaznaczyć więc w szpitalu, żeby - jak poczną i porodzą, ich dziecko broń boże nie było podpięte do diebelskich maszyn zakupionych przez tego szatana owsika. Jak umrze, to w glorii świętości i męczeństwa. Żarty żartami, ale jednak deb***izm i zacofanie zawarte w tym piśmie przerażają. I to nawet pomimo, że nie mają żadnej siły sprawczej.
; ) Jest to jedyna sensowna i konkretna wypowiedz z którą rzecz sie zgadzam napisana na tym forum, wyrazy szacunku i uznania dla autora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak owsiak to niepewna postać, nie wiadomo gdzie w końcu idą pieniądze wrzucone do puszek. Dlatego na wszelki wypadek nie dam NIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zastanawiam, czy ta osoba na forum to tylko idiota czy też zwykły troll? Naturalnie, nie wydaję sądu: to idiota/troll. To tylko moje refleksje na głos: idiota? Nie chyba troll? A może jednak idiota? No kurcze, nie jednak tylko troll... a może jednak idiota? Nie czytajcie tego kochani, to tylko moje myśli... Idiota czy troll? No kurcze nie rozwiążę tej zagadki... gdyby była pod ręką stokrotka, można byłoby obrywać jej płatki i wróżyć: idiota troll idiota troll idiota troll idiota troll cuchnie troll idiota śmierdzi troll... No nie mam tej cholernej stokrotki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 13 z 50

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...