Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Anti-OwsikPropagandaReturn napisał:
No i odłączyli. Ja wiem, że kobietom się nie odmawia, ale bez przesady - wolność słowa muß sein. I tu się pojawia pytanie do modów: Ej chłopaki, co się z Wami dzieje? Czy gdy pisałom jako Anti-Owsik Propaganda, to kultura była? Była. Merytoryka była? I to jaka. Powiem wręcz, że byłom Meisterstückiem tego wątku. No więc dlaczego, warum, why, pacziemu? Przez Rudą? Oby mi się to więcej nie powtórzyło. PS A Ty Ruda nie podpuszczaj.
Wolność słowa i wyznania mamy w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mika napisał:
Anti-Owsik, zamilcz w koncu!!!
Widzę Mika, że i Ty przyłożyłaś rękę do mojego bana. Wstydź się. PS "Mika" to skrót od "Mikołajka"? http://www.youtube.com/watch?v=Ftd5IloR6Ck&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anti-OwsikPropagandaReturn napisał:
Widzę Mika, że i Ty przyłożyłaś rękę do mojego bana. Wstydź się. PS "Mika" to skrót od "Mikołajka"? http://www.youtube.com/watch?v=Ftd5IloR6Ck&feature=related
A nie przyszło Ci do głowy że to za Twoje obraźliwe wypowiedzi było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anti napisał:
No, to ja juz wiem kim Ty jestes -"O naiwna Bialoglowo"!
I co, chcesz autograf? ha ha ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie to proboszcz dołączył zeby odwrócić uwage od WOŚP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolina napisał:
http://www.parafia.poniatowa.pl/ a ja wierze w to sprostowanie
Dla mnie i w bałwana uwierzysz.Głupich nie sieją,oni sami wschodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Co anti,udajesz wielkiego cwaniaka podszywajac sie pod innych? Jestes smieszny,uwazaj,zebys "kiecki" nie zgubil.
Ti zboczuchu, ti ti ti. Co do zaglądania do kiecki, to na pierwszy ogień proponuję Annę Grodzką. Jeśli przetrwasz to, to przetrwasz wszystko. A ja osobiście zgłoszę cię do odznaczenia Virtuti Militari. ha ha ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko trochę późno się proboszcz zreflektował że głupote zrobił. jeszcze żeby ks. Głaz się nie zapędził to może by i kto uwieżył że księża nie wiedzą co w kościele się dzieje. Teraz trwa walka by owieczki się tylnym mostem nie odwrociły i w następną niedziele zawartość tacy wróciła do normy. he he he ale numer wywinął ten nasz farosz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anti-OwsikPropagandaReturn napisał:
Ti zboczuchu, ti ti ti. Co do zaglądania do kiecki, to na pierwszy ogień proponuję Annę Grodzką. Jeśli przetrwasz to, to przetrwasz wszystko. A ja osobiście zgłoszę cię do odznaczenia Virtuti Militari. ha ha ha ha ha ha
Podaj jeszcze parę takich mądrości i znowu Cię wyłączą...niczego się nie nauczyłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie interesuje mnie czy ktoś jeszcze wierzy w to . wierze i już pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruda napisał:
A nie przyszło Ci do głowy że to za Twoje obraźliwe wypowiedzi było?
Możesz wkleić link do któregokolwiek mojego wpisu, gdzie był choć jeden wulgaryzm? Ułatwię Ci: nie szukaj, bo nie ma takiego. A teraz przejrzyj strony wątku przed moim pojawieniem się tu - co drugi post to wulgaryzmy na KRK i księży. Zero merytorycznej krytyki, tylko chamska jazda. Moje wpisy o Owsiku są owszem krytyczne i prześmiewcze (nie trawię gościa i uważam go za hochsztaplera i moralnego szkodnika, ale wulgaryzmu u mnie mie było ani jednego. Mimo to poszedł na mnie ban, a na chamów rzucających bluzgami na prawo i lewo, nie. Cenzura jest tu wybiórcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruda napisał:
Podaj jeszcze parę takich mądrości i znowu Cię wyłączą...niczego się nie nauczyłeś?
Starałom się dostosować do poziomu prezentowanego przez przedmówcę. ha ha ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Dla mnie i w bałwana uwierzysz.Głupich nie sieją,oni sami wschodzą.
śniegu nie ma bałwanów pelno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
śniegu nie ma bałwanów pelno...
a czy tak nie jest... zgadzam się z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolina napisał:
http://www.parafia.poniatowa.pl/ przeczytajcie , pozniej komentujcie !
ale wstyd. Ksiądz pękł. Ciekawe czy sam, czy poszedł nacisk z góry? No jeśli tacy słabeusze chodza teraz w sutannach, to cieńko widzę przyszłość KRK. Wstyd, proszę Ojca. Wstyd. Ks.Ignacy Skorupka nie pękł przed hordami bolszewików, a ksiądz pękł przed tymi pyskaczami dzisiaj? Proszę brać przykład z ks.Natanka. Tak się walczy. Na razie wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolina napisał:
nie interesuje mnie czy ktoś jeszcze wierzy w to . wierze i już
Właśnie dlatego kobietom powinno się odebrać prawa wyborcze. ha ha ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anti-OwsikPropagandaReturn napisał:
Możesz wkleić link do któregokolwiek mojego wpisu, gdzie był choć jeden wulgaryzm? Ułatwię Ci: nie szukaj, bo nie ma takiego. A teraz przejrzyj strony wątku przed moim pojawieniem się tu - co drugi post to wulgaryzmy na KRK i księży. Zero merytorycznej krytyki, tylko chamska jazda. Moje wpisy o Owsiku są owszem krytyczne i prześmiewcze (nie trawię gościa i uważam go za hochsztaplera i moralnego szkodnika, ale wulgaryzmu u mnie mie było ani jednego. Mimo to poszedł na mnie ban, a na chamów rzucających bluzgami na prawo i lewo, nie. Cenzura jest tu wybiórcza.
Nie tylko wyzwiska i wulgaryzmy świadczą o obraźliwości wypowiedzi, charakter i ton również.A forum możesz zawsze zmienić, Twoje święte prawo:)
Ostatnio edytowany 8 stycznia 2012 r. o 23:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak mi się zdaje,że to teraz poniatowiak.Trzeba z nim pojechać jak z(...)to zamknie dziure.Przepraszam tych kulturalnych za mój poprzedni post.Ten z bałwanem.
Nie (...), ja dostałom bana (ale już jestem) i nie mam nic wspólnego z poniatowiakiem (którego pozdrawiam, tak jak wszystkich normalnych w gąszczu czerwonej hołoty). ha ha ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruda napisał:
Nie tylko wyzwiska i wulgaryzmy świadczą o obraźliwości wypowiedzi, charakter i ton również.A forum możesz zawsze zmienić, Twoje święte prawo:)
Hochsztaplerów trzeba piętnować. Właśnie charakterem i tonem wypowiedzi. To lepiej działa, niż wyzwiska. Widziałem tą bezradność adwersarzy, którzy musięli się posuwać do bluzgów wobec mnie, bo byli intelektualnie zbyt słabi, żeby duskutować. Napawałom się tym. ha ha ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anti-OwsikPropagandaReturn napisał:
Właśnie dlatego kobietom powinno się odebrać prawa wyborcze.ha ha ha ha ha ha
a takim chłopczykom obciąć ptaszki i ile je mają...hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...