Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uprawiali marihuanę na polanie

Utworzony przez pijak spod sklepu, 28 września 2012 r. o 19:57 Powrót do artykułu
Eee..Wólka Zabłocka znowu na celowniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zesrajcie się, kilku małolatów posadziło pare krzaków wielkie mi ale... Nie ma co statystyki w Policji pójda w górę. Weźcie sie za normalną robotę, cała ta zasrna akcja ksoztowała prawdopodobnie z naszych podatków od 10tys zł w górę. W Hiszpane jak cię złapią w takim przypadku 800euro kary więc WHAT THE FUCK ???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CPT napisał:
Nie zesrajcie się, kilku małolatów posadziło pare krzaków wielkie mi ale... Nie ma co statystyki w Policji pójda w górę. Weźcie sie za normalną robotę, cała ta zasrna akcja ksoztowała prawdopodobnie z naszych podatków od 10tys zł w górę. W Hiszpane jak cię złapią w takim przypadku 800euro kary więc WHAT THE FUCK ???!!!!
W tym dzikim kraju,to jeszcze długo będzie tak jak na Białorusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pomysł :jesli już musi byc zakaz uprawy marihuany ,to w przypadku przyłapania delikwenta powinno mu się przeliczyć towar po cenie czarnorynkowej i nałożyć takąż opłate na rzecz Skarbu Państwa a nie ciągać szczyli po sądach ,bo to śmieszne jest po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...