Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uratowany ze szponów myszołowa. Waleczny chomik z Dysa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 czerwca 2016 r. o 11:28 Powrót do artykułu
i w ten oto sposób pozbawiłeś pan myszołowa posiłku, a on może miał dzieci do wykarmienia zastanowiłeś się przez chwilę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, panie Chomiku! Prawdziwy z pana wojownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio widziałem jak młody pies uczestniczył w starciu z chomikiem. Przy konfrontacji zawodnicy walczyli nawet w powietrzu na wysokości 1,5 metra. Po 10 min skakania i innych tańców wojennych, chomik wycofał się do swoich okopów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to już jest, że chomiki jedzą zboże, myszołowy chomiki, a myszołowy są zabijane przez myśliwych i wypchane stawiane na telewizorach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."i w ten oto sposób pozbawiłeś pan myszołowa posiłku, a on może miał dzieci do wykarmienia zastanowiłeś się przez chwilę" tak samo mozna powiedziec o chomiku moze mial male dzieci... P.S. Idiotyczny komenatrz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super chomik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkałam takiego jesienią na łąkach, na Czechowie. Nie świadoma, że to dziki chomik europejski, chciałam uratować tę biedną "świnkę morską" przed zimą. Na szczęście był szybszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny imigrant???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karate kid
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To piękne Zwierzatka i żyją duża jeszcze populacja na Górkach Czechowskich. Chociaż nie nękają ich tu rolnicy zaniepokojeni o swoje zbiory sa zaniepokojone, ponieważ pewna grupa deweloperska chce zabetonować ich liczne norki, budując na nich blokowiska. A chomik europejski jest od lat wpisany do czerwonej księgi gatunków zagrożonych wyginięciem. Tu i teraz na naszych oczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały karateka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym ratowanie to przesada, wiadomo ze nie od dzis jeden zwierzaki zjadają drugie. Jak dla myszołowa to trochę za duża ofiara?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak na Gorkach Czechowskich żyją od lat.  Też kiedyś w nieświadomości chciałam ratować ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam takiego mieszkańca na działce.Skoro to gatunek chroniony to nie powiem gdzie ta działka bo mi pozwolenie na budowę cofną :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mojej działce zalęgły się susły perełkowane ale bojowo nie są nastawione odkąd dokarmiam je suchą karmą dla kota. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...