Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga, kierowcy! Dzisiaj kaskadowy pomiar prędkości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2019 r. o 14:01 Powrót do artykułu
Toszto siook!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowcy! Noga z gazu, bo policja prowadzi akcję kaskadowego pomiaru prędkości"___ Znaczy, jeśli policja nie prowadzi akcji, to mogę? Redakcjo! Zastanówcie się nad wydźwiękiem Waszego wpisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają rozmach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takich warunkach, to wszyscy maks 80, niech robią jak jest ładnie. Z resztą nie wiem czy w takich warunkach radary moga mierzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strajkowali nie wystawiajac mandatow to budzet panstwa ucierpial wiec trzeba teraz nadrobic i najlepiej wlepiać po kilka mandatów jednemu kierowcy Stąd ustawienie kaskadowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszą odrobić za psią grypę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek ty nauczycieli pilnuj bo nie ma kto Twojego dzieciaka uczyć. chyba że sam jeszcze się uczysz i nudy masz wiec sie spinasz w necie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dostalem dzis trzy ale na biednego nie popadlo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A punkcików dużo uzbierałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budżet chyba nie podreperowany, yanosik swoje robi :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...