Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na mgły w Lubelskiem! Śmiertelny wypadek nad ranem, nie żyje piesza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2020 r. o 07:56 Powrót do artykułu
Jechałem normalnie, zauważyłem kiedy wyszła na jezdnie ale nie było czasu na reakcję. Nie była to moja wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakim tu zwalnianiu mowa czy ustepowania pierwszeństwa pieszemu ...ja to przerabialam...zatrzymuje się przed przejściem, piesi już przechodzą a tu nagle jebydu...seat mi siedzi na zderzaku. ...wychodzi cymbał i wydziera kopare - myślałem, że Pani pojeździe. ..no ręce I cycki opadają. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że większość kierowców nie ma pojęcia co oznacza przejście dla pieszych,nie ważne czy jest pieszy przy przejściu czy go nie ma masz obowiązek zwolnić wrazie gdyby tam się pieszy znalazł.
 Nie ma czegoś takiego w przepisach ruchu drogowego. Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo będziesz współodpowiedzialny za ich śmierć. Jest tam za to zapis o którym piesi nie chcą wiedzieć; Zabrania się: 1) wchodzenia na jezdnię: a) bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiadomo, z jaká prédkosciá piesza wtargnela na przejscie. I po rozprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...