Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na śliskie chodniki! Może być niebezpiecznie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2018 r. o 20:13 Powrót do artykułu
zunio nie odsniezył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam auto toyota hilux i mi takie cos niestraszne, nie po to 320 tys wydalem zeby sie sliskiej nawierzchni bać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile mandatów strażniki miejskie wypiszą Żukowi bo lwia część tychże leży w gestii właśnie jego . Nie zapomnę ubiegłej zimy kiedy to przez dłuższe godziny poranne po jego nosem i jego Urzędu ludzie łamali kości i lądowali na urazówkach pobliskich szpitali...... będzie gorzej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam auto toyota hilux i mi takie cos niestraszne, nie po to 320 tys wydalem zeby sie sliskiej nawierzchni bać
  z ciebie to idiota do potęgi n-tej :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam Golfa 1.9TDI. I nie po to żem wywalił piniondze żeby nie jeździł po lodzie tylko żeby jeździł. Akumurumatory ma świerze to se jade jak chcić. Pali jak jasny Ch....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takim klimacie nie myśleć o tym co rok w rok funduje pogoda,...za to kryminał....trwonienie pieniędzy i narażenie zdrowia i życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam auto toyota hilux i mi takie cos niestraszne, nie po to 320 tys wydalem zeby sie sliskiej nawierzchni bać
 nie pajacuj bo mawet nie wiesz ile hilux kosztuje gamoniu:)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służby miały być przygotowane i nie do dopuścić do takich sytuacji,a co się dzieje?!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie inaczej jest w Kraśniku. Chodniki przy Szkole Podstawowej nr 2 nie posypane, a Jaśnie Panowie Dozorcy jak zwykle nic nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...