Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W 90 minut do stolicy

Utworzony przez pit, 15 października 2007 r. o 01:17 Powrót do artykułu
j.w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tego wyjdzie. Jezeli bedzie tak jak pisze redaktor, to moze w koncu Polska klasy B dorowna zchodniej czasci kraju. Tylko ze to kropla w morzu potrzeb - ale od czegos trzeba zaczac. Trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem jeszcze stary (33 lata) ;-) ale naprawdę w realiach Polskich wszystko jest możliwe - chociażby te 8 km autostrad w rok... Słowem - mam nadzieję, że mimo wszystko dożyję i zobaczę tą świetną drogę. Namiastkę smakowałem jako obwodnicę Garwolina. Muszę przyznać że smakuje mi ta namiastka. Gdyby taki odcinek jak Garwoliński był na całej trasie to Polska szybciej urosłaby w siłę. Rzyczę tego mojemu Krajowi - im szybciej tym lepiej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem jeszcze stary (33 lata) ;-) ale naprawdę w realiach Polskich wszystko jest możliwe - chociażby te 8 km autostrad w rok... Słowem - mam nadzieję, że mimo wszystko dożyję i zobaczę tą świetną drogę. Namiastkę smakowałem jako obwodnicę Garwolina. Muszę przyznać że smakuje mi ta namiastka. Gdyby taki odcinek jak Garwoliński był na całej trasie to Polska szybciej urosłaby w siłę. Rzyczę tego mojemu Krajowi - im szybciej tym lepiej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy powstanie przyzwoita linia kolejowa do Warszawy? Z centrum Frankfurtu pod katedrę w Kolonii Deutsche Bundesbahn dowozi swoich klientów w 50 minut (200 km). Do Warszawy pod hotel Marriot w podobnym standardzie jazda powinna trwać maksimum 40 minut. Obecnie z usług PKP na tej trasie korzysta coraz mniej podróżnych, gdyż przejazd jest drogi, a pociagi jeżdżą powoli, bardzo rzadko i są koszmarnie brudne i zadymione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli termin się oddala a Euro 2012 coraz bliżej wtedy ulice będą rozkopane bardzo dobre rozwiązanie.Można było się tego spodziewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile będzie kosztował przejazd nową 17-tką. Bo chyba nikt nie ma złudzeń że trasa będzie darmowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kiełbaska wyborcza jak sie patrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie taka drogę mógłby wybudować nawet Wehrmacht. Aby była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE!!!!!!! To by było wspaniale, bo ja np 2 razy w tygodniu muszę te trasę pokonywać. Ale dokłądnie pamiętam jak przed poprzednimi wyborami PIS obiecał nam te ekspresówkę i jeszcze modernizację trakcji kolejowej żeby pociągi mogły jeździć prawie 200km/h. A potem się okazało, że ani jednego ani drugiego nię będzie bo "wypadły" z jakiejś tam listy. I teraz to jest napewno dokłądnie to samo. Bezczelne kłamstwo, żeby cała lubelszczyzna głosowała na PIS. LUDZIE, nie bądźcie ciemną masą i nie dajcie się wykiwać po raz kolejny. No uczmy się wreszcie na błędach. Oni już raz okłamali. Z ekspresówki do Warszawy to mamy peron we Włoszczowej. Tym razem będzie to samo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano prawdę. Do granicy z Ukrainą będzie lepsza droga za 10-15 lat.Sieci kolejowej nie poprawią wcale.To po co deklaracje o EURO 2012. Do Lwowa po dobie oczekiwania w kolejce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam takich co dzisiaj jadą do Warszawy w 90 minut, po oddaniu expresówki zajmie im to godzinkę. Oby moje wnuki tego doczekały (moja córka ma 4 lata)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Ciekawi mnie co z trasą nr 19. Czy możecie Państwo dotrzeć do szczegółowych planów budowy "dziewiętnastki" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...