Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Graffiti na Łódźstock

Utworzony przez doobi, 13 maja 2008 r. o 08:28
Nie wiem co to za jury co dopuszcza do poważnego przeglądu ogólnopolskiego zespół, w którym zamiast wokalu słychać jakieś jęki porównywalne do odgłosów łosi podczas okresu godowego. Pozdrowienia dla wszystkich hardcorowców szanujących tą muzykę. a i powodzenia chłopaki z LONDYNu!!! doobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doobi napisał:
Nie wiem co to za jury co dopuszcza do poważnego przeglądu ogólnopolskiego zespół, w którym zamiast wokalu słychać jakieś jęki porównywalne do odgłosów łosi podczas okresu godowego. Pozdrowienia dla wszystkich hardcorowców szanujących tą muzykę. a i powodzenia chłopaki z LONDYNu!!! doobi
Stary Jeśłi Londyn to hardcore to spoko..że szanujesz taką muzykę))) Pomyśl dwa razy! Pomimo tego że londy zajebiście mi się podoba! uszy do zmiany;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza część wypowiedzi Doobiego odnosiła się raczej do Qube, a nie do Londynu, co jednak nijak hardcorowy nie jest:) Ale za to jest dobry! Powodzenia dla obu składów w Łodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Lublinie do składu jury bierze się takich głuchych pajaców bez bladego pojęcia o muzycznym rzemiośle?? Jak długo taki rynsztok muzyczny jak Qube będzie wygrywał konkursy po znajomości?? Dlaczego takie kretyńskie, amatorskie teksty pisane przez jakiegoś oszołoma pojawiają się na łamach miejskiej gazety?? Po prostu BRAK SŁÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, panie Jacek, nawet kolejność wychodzenia zespołów na scenę nie gra...z tym zapelnianiem sali to tez troche inaczej było...hmm....zadziwiające, z tego co zaobserwowałem wszystkie zespoły wykonywały po 3 utwory, a nie, jak pan utrzymuje-dwa. Dwa utwory zagrał jako jedyny zespół Londyn. To ewidentny brak profesjonalizmu z pana strony jesli chodzi o pełnienie funkcji jurora, ponieważ zbyt wiele rzeczy z jakiejs przyczyny panu umknęło. Poza tym, bardzo prosze popracoweac jeszcze nad formułowaniem zdań, bo poziom jaki pan reprezentuje jest ŻENUJĄCY..!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, no pogratulowac TAKICH jurorów..gdzie jeden z nich wraz ze swoim zespołem (FATEBORN) grał kilka dni wcześniej na przeglądzie JUWENALIA 2008, hehe, nie ma co, PEŁNY PROFESJONALIZM!! Jeśli ktoś taki pełni funkcje jurora, to PO CO ORGANIZOWAĆ PRZEGLĄDY????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej! Ja tylko dodam od siebie, że autor artykułu wyraźnie poprzestawiał fakty DYSKREDYTUJĄC JEDNE ZESPOŁY NA RZECZ INNYCH. Panie STWORZE - trafne spostrzezenia PRECZ Z ZAKŁAMANIEM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do użycia słowa "obciąganie" - pan Szymczyk chyba wykonuje tą czynność razem z kolegami z kapeli Qube, którzy w zamian poprosili go o zdyskredytowanie lepszych zespołów na tej imprezie, gdyż próbując nieudolnie stworzyć chociaż jeden sensowny kawałek (co jakoś im nie wyszło), postanowili postawić na środku łysego, jęczącego psychopatę - z nadzieją że jego idiotyczne wygibasy odwrócą uwagę od nieudolnej próby zagrania czegokolwiek sensownego. Qube spadać do Maroko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KDS zabrał na przegląd własną ublicznosc - tego nikt nikomu nie zabroni - to nawet wskazane gorzej jest wtedy, kiedy zespół zabiera na przegląd WŁASNE JURY... czy ktoś jeszcze pamięta takie pojęcie jak OBIEKTYWIZM????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiem o co chodzi z tym Qube bo na przegladzie nie bylem, ale z tego co wiem to w Łodzi w finale zajeli 3 miejsce na 20 kapel chyba. Radze pomyslec najpierw zanim sie cos napisze. 3 miejsce gdzie Hołdys byl glownym jurorem to raczej nie przypadek. Cos na rzeczy jest.moze to zazdrosc po prostu.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Qube rzecz jest jasna - tylko głuchy lub kompletne bezguście może uznać że ta kapela potrafi coś sensownego zagrać. Umiejętności techniczne, tzw. wymiatanie lub kanonada na bębnach nie ma nic wspólnego z graniem muzyki. I co z tego że jakiś tam Kamil z tego śmiesznego zespołu potrafi sprawnie poruszać się po gryfie, a pałker sprawnie bombarduje bębny. Dla zespołu nic z tego nie wynika, kawałki to jeden wielki hałas, riffy które nie brzmią nawet potężnie bo są to zlepy przypadkowych dźwięków, aby jak najcięższych, najszybszych i tyle że mieszczących się w tonacji. Pajac na wokalu który nie potrafi nic z siebie wydobyć poza krzykami i stękami, za to miota się jak uwięziona flądra. Ciekawe że nic nie zdobył Londyn, który i tak mimo wszystko jest 10 razy lepszy od Qube. Byłem kiedyś na przeglądzie, na którym stary rockman Jerzy Janiszewski, jako przewodniczący jury zachwalał jakąś denną kapelę rapową, której dawał nagrodę. Świadczy to o tym że wielkie nazwisko nic nie znaczy, zresztą jeśli na ten festiwal wybrano 20 gówien takich jak Qube, to wtedy już tak nie dziwi ich trzecie miejsce. Dzięki panom takim jak Jacek Szymczyk albo kolega Tynecki z grupy Fateborn, dobre kapele zostały w domu, pogrzebane już na wstępie. I nie chodzi mi tylko o Lublin, ale całość eliminacji. Za to rzeźnia i wymioty mają się dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym poscie postaram sie ustosunkowac do wszystkich wypowiedzi zamieszczonych na tym forum. Jezeli ktos sadzi ze wygrywamy przeglady po znajomisci to niech jeszcze raz przemysli co pisze. Na moj gust to poprostu czysta zazdrosc zzera kogos. Jak sie duzo i intensywnie gra to sie ma jakies sukcesy. Dowodem na bezpodstawnosc oskrzen jest trzecie miejsce w Lodzi. Trzeba byc chyba z deka nie z tego swiata sadzac ze znamy sie z Hołdysem czy tez dyrektorem Vena music festival lub samym organizatorem Łódźstock. Jezeli ktos uwaza ze "20 gowien takich jak QUBE" zostało zakwalifikowane to co w takim razie robil tam Londyn. Poza tym wydaje mi sie ze ludzie wypowiadajacy sie na tym forum naleza do jakiejs innej kapeli ktora niestety dostala w d*** na tych eliminacjach i komus zal d*** sciska. Niestety kolego, ale grac tez trzeba umiec. Co do oskarzen przeciwko Jury, to jedyna osoba jaka znalismy to Kamil z Fateborn bo i jak nie znac czlowieka, ktory gra w konkurencyjnej kapeli, ale przeciez wyniki nie zaleza od jedej osoby. Poza tym co ma do rzeczy fakt, ze Fateborn gral na przegladzie Juwenaliowym. Przeglad o wysokim poziomie byl to i grali. Zreszta zasluzenie wygrali go bo daja w pizde chlopaki. Pozdrawiam serdecznie wszystkich wypowiadajacyhc sie i zachecam do dalszej dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam wszystkich wielbicieli Armi.Gwardi WOjny i innyh zaangażowanych podziemnie zespołów...Naprawdę myslicie że komukolwiek się chce cokolwiek Ustawiać na takich przeglądach..??Pytanie..PO CO?? czy naprawde myslicie że wygrany taki przegląd daje nam jakieś zyski NIEWYOBRAŻALNE?..kontakty..cokolwiek..?Otórz nie..wyprowadze was z błędu...graliśmy na wszystkich przeglądach jakie są chyba w lbn, niektóre wygraliśmy za co dziękujemy...i nigdy nic z tego nie wynikło..zazwyczaj o nagrode trzeba się upominać 2 miesiące zanim sie dostanie... W Grafiti na eliminacjach do Łodzi decydowało 6 osoób chyba, więc niekt z nas niezamieża się uniżać i nagabywać 6 osób ponieważ mamy swoje zasady i ideały które zachaczają o uczciwość,pasję, i koleżeńską zabawę w muzykę, a nie politykę jak pare osób nam zarzuca CO MNIE ŚMIESZY BAAARDZO TO TO ŻE KOTŚ NIEMOŻE NAPISAĆ :"TAKA MUZYKA MI SIĘ NIEPODOBA" I KONIEC TYLKO LEJE SWÓJ ŻAL LITRAMI. NIEPODOBA MI SIĘ MUZYKA JAKĄ GRA LONDYN - NIE TRAFIA W MÓJ GUST ALE JESTEM W STANIE SCHYLIĆ GŁOWE PO KOLANA ZA TECHNIKIE ARANŻE WOKALE KOMPOZYCJE I DOCENIC DUŻĄ WARTOŚĆ, ALE NIE JECHAĆ ODRAZU ŻE TO GÓWNO~!! Ludzie mają różne gusta...a mózg jest poto żeby go używać formułując konstruktywną krytykę...ale przyznam że określenia naszego wokalisy są twórcze i zabawne...))))))) Także ZANIM COŚ NAPISZESZ KOLEGO O USTAWIANIU PRZEGLĄDÓW TO MYŚL DWA RAZY.. POCO...... USTAWIAĆ MOŻNA PRZETARG NA BUDOWĘ MOSTU POD WROCŁAWIEM, A NIE PRZEGLĄD W LUBLINIE I ŁODZI GDZIE W GRE WCHODZI TO CZY WŁOŻYMY W WYJAZD TAM 500 CZY 300 ZŁ Z WŁASNEJ KIESZENI;p A ZA 3 MIEJSCE NA 20 KAPEL W ŁODZI BARDZO JESTEŚMY WDZIĘCZNI I ZDZIWIENI. I MAKSYMALNIE NAS TO CIESZY...JAK MASZ Z TYM PROBLEM TO NIESŁUCHAJ NIECHODŻ NA KONCERTY SŁUCHAJ LONDYNU(POZDROWIENIA DLA CHŁOPAKÓW I DZIĘKUJE PERKUSIŚCIE ZA PAŁKI) A NIE NAS..BO KAŻDY MA WŁASNĄ WOLĘ I WYBÓR- MY WYBRALIŚMY GRANIE MUZYKI - TY MOŻESZ WYBRAĆ POKRĘTŁO DO ŚCISZANIA GŁOŚNOŚCI....... POZDRAWIAM I PAPA. GAJOS Z QUBE( Odpowiedzialny za bombardowanie perkusji;PPPPP)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS. KACA mieliśmy po juwenaliach i mało nas cokolwiek obchodziło poza chęcią napicia się soku...piwka tudzież czegokolwiek. nam zalezy na obiektywizmie żeby się doskonalić a nie na mobingowanej kasie wielkości 200 zł...bo ubrudzenie się tym co piszecie jest godne pogardy... papapapa weżcie sobie relanium....wtedy niebedziecie się nerwować i może słowo ":GÓWNO" zastąpi jakaś konstruktywna krytyka;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądy wygrywacie po znajomości (wystarczy mieć jednego kumpla w jury i nawet nie trzeba mu specjalnie powtarzać - przy trzech, czterech osobach w jury nawet jeden głos to bardzo wiele) albo dzięki osobom takim jak Jacek Szymczyk, którzy nie mają pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, tylko jak dziecko cieszy się bo jest dużo dźwięków i jest agresja. I zero muzyki... Jeśli taki gość dyskredytuje resztę wokalistów, w tym również tych lepszych a o waszym pisze "charakterny metalowy wokal" to coś tu jest nie tak, pokazuje że sam jest kompletnym laikiem. Przecież ten wasz koleś operuje na 3-4 dźwiękach, stęka, jęczy, krzyczy, jaki z niego wokalista!!! To są prawdziwe męki, które potrafią zniechęcić każdego, przed Totentanz trudno było wytrwać do ich wytępu bo ta wasza "twórczość" jest niestrawna nawet w sąsiedniej sali. Na Membranie waszym znajomym był Kabasa, też wygraliście. Tutaj kolega z Fateborn, a przypominam że na Juwe to ktoś od was siedział w jury i wtedy oni wygrali. Więc po prostu załatwiacie to wszystko jak kolesie, dając sobie nawzajem głosy. Do Łódźstock przysłużył wam się (poza Fatebornem) Szymczyk, który sam pokazał w tym artykule zero obiektywizmu i swoją totalną niewiedzę. Nikt nie twierdzi że znacie Hołdysa, ale takie czasy że jest moda albo na nudne kluchy typu Hurt, Akurat, czy inne Rozdeptali mi Żółwia, a z drugiej strony na totalną kaszanę, aby więcej gainu, darcia mordy, agresji. Niestety Hołdys chciał być modny i co najwyżej ośmieszył się tym werdyktem. W końcu takie kapele jak Myslovitz czy kilka innych gniotów też wygrywały na wielkich imprezach, a każdy szanujący się muzyk wie, że to kupa. A może lepiej by było jak byście w końcu wybili się i grali sobie gdzieś indziej, tym bardziej że jeśli uważacie się za wielką świetną kapelę to czemu gracie głównie na amatorskich przegladach dla początkujących kapel?? Nikt was nie chce nigdzie indziej?? Jako wschodzącą gwiazdę metalu?? LOL ) No to chyba by było na tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej chłopaki!! Wiecie co? Z tego, co ja obserwuję to wygląda na to, że nie wiem kto, ale ktos ewidentnie wkurza się na sam artykuł..moze i zespoły, które tam grały,kto wie? bo autor na niektórych konkretnie najechał, a z tego co czytałam (bo śledze tą sprawe, poniewaz chodze na przeglądy, bo interesuje sie tym co gra w lubelskiej duszy) na stronie ogłoszenia wyników chcąc przypomniec sobie nazwy kapel, które grały przeczytałam, ze "zespoły, które zagrały na przeglądzie reprezentowały wysoki poziom" a z artykułu wynika zupełnie co innego, więc mozliwe, ze dlatego Wam sie za to obrywa-czyli WYGRANYM Mi się pare kapel naprawde podobało, ale kazdy lubi co innego.. Pozdrawiam i zyczę POWODZENIA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrze na poziom wypowiedzi na tym forum to aż mnie dziwi, że chłopakom z Quba chciało się odpisywać na tak żałosne teksty... Od razu widać, że siedzą tu pryszczaci gimnazjale, którzy od x lat próbują się bezskutecznie nauczyć na czymś grać albo jakieś dzieci neostrady, które zazdroszczą innym, że w ogóle potrafią coś robić... Szkoda czasu na polemikę z wami, także polecam tylko aby MUZYCY nie angażowali się w dyskusje z gnojkami, dla ktorych jedynymi argumentami jest: "gówno", "obciąganie" i teorie spiskowe w postaci znajomości. Jeszcze moment a okaże się, że Qube to loża żydowsko-masońska, która w porozumieniu z komunistami pragnie zagarnąć wszystkie nagrody i wykorzystać je do przejęcia amerykańskiej broni nuklearnej:-) Weźcie się do jakiejś konkretnej roboty dzieciaki bo spędzić całe życie wypisując takie farmazony na forum to straszna poracha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://youtube.com/watch?v=g0SBMIvc8c4&feature=related . chlopcy zanim napiszecie jakiegos glupiego bad komenta to moze najpierw zobaczcie to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tu kogos zazdrosc zzera. ktos sie z przegrana pogodzic nie moze i pluje dookola. troche pokory panowie/panie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektyv napisał:
Przeglądy wygrywacie po znajomości (wystarczy mieć jednego kumpla w jury i nawet nie trzeba mu specjalnie powtarzać - przy trzech, czterech osobach w jury nawet jeden głos to bardzo wiele) albo dzięki osobom takim jak Jacek Szymczyk, którzy nie mają pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, tylko jak dziecko cieszy się bo jest dużo dźwięków i jest agresja. I zero muzyki... Jeśli taki gość dyskredytuje resztę wokalistów, w tym również tych lepszych a o waszym pisze "charakterny metalowy wokal" to coś tu jest nie tak, pokazuje że sam jest kompletnym laikiem. Przecież ten wasz koleś operuje na 3-4 dźwiękach, stęka, jęczy, krzyczy, jaki z niego wokalista!!! To są prawdziwe męki, które potrafią zniechęcić każdego, przed Totentanz trudno było wytrwać do ich wytępu bo ta wasza "twórczość" jest niestrawna nawet w sąsiedniej sali. Na Membranie waszym znajomym był Kabasa, też wygraliście. Tutaj kolega z Fateborn, a przypominam że na Juwe to ktoś od was siedział w jury i wtedy oni wygrali. Więc po prostu załatwiacie to wszystko jak kolesie, dając sobie nawzajem głosy. Do Łódźstock przysłużył wam się (poza Fatebornem) Szymczyk, który sam pokazał w tym artykule zero obiektywizmu i swoją totalną niewiedzę. Nikt nie twierdzi że znacie Hołdysa, ale takie czasy że jest moda albo na nudne kluchy typu Hurt, Akurat, czy inne Rozdeptali mi Żółwia, a z drugiej strony na totalną kaszanę, aby więcej gainu, darcia mordy, agresji. Niestety Hołdys chciał być modny i co najwyżej ośmieszył się tym werdyktem. W końcu takie kapele jak Myslovitz czy kilka innych gniotów też wygrywały na wielkich imprezach, a każdy szanujący się muzyk wie, że to kupa. A może lepiej by było jak byście w końcu wybili się i grali sobie gdzieś indziej, tym bardziej że jeśli uważacie się za wielką świetną kapelę to czemu gracie głównie na amatorskich przegladach dla początkujących kapel?? Nikt was nie chce nigdzie indziej?? Jako wschodzącą gwiazdę metalu?? LOL ) No to chyba by było na tyle.
Lepiej pezczytaj to co napisalas. Przemysl to koniecznie. Przeciez to jakies brednie i glupoty. Poprostu doszukujesz sie jakis znajomosci itp. Jest dokladnie tak jak mowisz. Kabasa to nasz kumpel. Holdys nam sprzet na koncerty nosi. Gramy na przegladach bo sa dla kapel amatorskich a my wlasnie taka jestesmy. Nie uwazamy sie wcale za wielkie gwiazdy a w to zeby grac wkladamy wiele pracy i wysilku. Sami zalatwiamy koncerty a do wiekszosci dokladamy. Idz lepiej do lustra popatrz na siebie i wycisnij sobie cos to moze lepiej sie poczujesz troche. Polska mentalnosc... Pozdro 600
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...