Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

w jakim banku konto firmowe?

Utworzony przez Bateks, 18 grudnia 2015 r. o 13:37
cześć ! w jakim banku macie konta firmowe? gdzie najkorzystniejsze warunki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najkorzystniej było założyć w rajfajzenie, a to dla tego że miałem już tam konto osobiste i stwierdziłem, że będzie najwygodniej. Z resztą odpowiadało mi to co zaproponowali :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najkorzystniej było założyć w rajfajzenie, a to dla tego że miałem już tam konto osobiste i stwierdziłem, że będzie najwygodniej. Z resztą odpowiadało mi to co zaproponowali :)
 a czy tam konto jest darmowe? jakie mają warunki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 a czy tam konto jest darmowe? jakie mają warunki?
ja mam konto 'wymarzone dla biznesu' . konto jest darmowe + bezpłatne ubezpieczenie (pakiet pomocy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam konto 'wymarzone dla biznesu' . konto jest darmowe + bezpłatne ubezpieczenie (pakiet pomocy)
Dzięki, sprawdze ofertę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój mąż ma konto firmowe w Alior Banku i jeszcze nie słyszałam, żeby narzekał. Moim zdaniem warto jednak zapoznać się z aktualnym rankingiem kont dla firm, to na pewno rozjaśni trochę i pomoże dokonać wyboru. Na tej stronce - http://bankowe-konta.info/, znajdziesz ranking, oferty i opinię, ogólne wszystkie cenne informację.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto zapoznać się z ofertą mbanku ( ***s://***mbank.pl/msp-korporacje/obsluga-biezaca/zarzadzanie-plynnoscia/ ) zanim zdecydujemy się na jakieś konto i bank warto zastanowić się czego chcemy. w zależności od charakteru twojej działalności istotne będą dla ciebie różne charakterystyki konta firmowego. jeżeli posiadasz kontrahentów zagranicznych, ważne okażą się opłaty za wykonywanie i odbieranie przelewów w obcej walucie. jeżeli często gonią cię terminy płatności, to funkcjonalność przelewów ekspresowych będzie bardzo cenna. możliwość zaciągnięcia kredytu odnawialnego może uratować sytuację firmy przy problemach z utrzymaniem płynności finansowej (np. gdy klienci nie opłacają faktur na czas). dla mnie oferta w mbanku okazała się najlepiej dostosowana do moich potreb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam w Idea Banku konto "Firma to ja". Konto darmowe, przelewy internetowe darmowe, karta również, pod warunkiem dokonania transakcji za jakąś określoną kwotę (nie pamiętam jaką, ale zawsze przekraczam, bo płacę wszędzie kartą). Dodatkowo, jako klientka Idea Banku mam możliwość korzystania z ich przestrzeni do pracy, tzw. Idea Hubów, co przy jednoosobowej działalności i braku biura (zazwyczaj pracuję w domu) jest dużą wygodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...