Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"W Krainie Pierogów\" w Bychawie (zdjęcia)

Utworzony przez gość, 27 maja 2013 r. o 08:18 Powrót do artykułu
10 zł za wejście po to żeby kupić pieroga,żenada.Tłumów nie było,wiele osób zrezygnowało z wejścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziele to BIG CYC gra już do pieroga , ale się porobiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak nie było tłumów , a na 11 zdjęciu głowa przy głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek napisał:
No jak nie było tłumów , a na 11 zdjęciu głowa przy głowie
świetne,uśmiałem się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejska Propaganda !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
10 zł za wejście po to żeby kupić pieroga,żenada.Tłumów nie było,wiele osób zrezygnowało z wejścia.
fakt,dziadowska ta Bychawa jak żąda biletów na impezie plenerowej.Nikt tu więcej nie przyjedzie. Co innego w duzo mniejszych Piaskach na DNIACH PIASK albo DNIU FLAKÓW. Nikt tam łap po pieniądze za bilety nie wyciąga i jest extra zabawa ! Zawsze jest dużo ludzi.Polecam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wielki syf!!! Byłam z chłopakiem. Nasz dojazd to 50 km w jedną stronę. A po przyjeździe okazuje się, że są wejściówki!!! Płatne 10 zł od osoby!!! Skoro już przyjechaliśmy zapłaciliśmy i co się okazało? Że całe boisko pokryte błotem! Nie można było w ogóle normalnie przejść, ludzie topili sobie buty w tym błocie!!!! Pierogi 1 zł/ szt. Nic nadzwyczajnego, zwykłe pierogi z tesco. Wniosek: Więcej już tu nie przyjedziemy. Wolę na coś innego przeznaczyć te pieniądze, które dokładnie były wydane w BŁOTO!!! I nikomu nie polecam. Ci co nie byli niech się cieszą. A buty do wyrzucenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Bełżycach wejście za Free :) Można za darmo zjeść kiełbaskie, karczek,itp, wypić bimberku i posłuchać Enej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma jak narzekac.... ale to nasza cecha narodowa. Festyn w Bychawie organizowany jest od 13 lat i zawsze był biletowany więc nie wiem skąd takie zaskoczenie (informacja o tym znajduje się na plakatach). Co do imprez plenerowych to sprawdzie ile płacą ludzie za wejście np na Opener (impreza odbywa się na lotnisku)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też byłam na dniu pierogów w Dobrej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wielki syf!!! Byłam z chłopakiem. Nasz dojazd to 50 km w jedną stronę. A po przyjeździe okazuje się, że są wejściówki!!! Płatne 10 zł od osoby!!! Skoro już przyjechaliśmy zapłaciliśmy i co się okazało? Że całe boisko pokryte błotem! Nie można było w ogóle normalnie przejść, ludzie topili sobie buty w tym błocie!!!! Pierogi 1 zł/ szt. Nic nadzwyczajnego, zwykłe pierogi z tesco. Wniosek: Więcej już tu nie przyjedziemy. Wolę na coś innego przeznaczyć te pieniądze, które dokładnie były wydane w BŁOTO!!! I nikomu nie polecam. Ci co nie byli niech się cieszą. A buty do wyrzucenia.
Może dla paniusi mieli dywan rozłożyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...