Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Motyczu powstanie amfiteatr

Utworzony przez um, 25 stycznia 2014 r. o 18:02 Powrót do artykułu
To zaszczyt mieszkać w MOTYCZU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że coś się dzieje w gminie. Szkoda, że zupełnie leży zimowe utrzymanie dróg i ich oświetlenie. Mimo posiadania środków wójtowi przez dwa lata nie udało się pozyskać wiarygodnego wykonawcy. Również plany  kanalizacji i wodociągu są ograniczone...a chce się być sypialnią lublina z frakcją mokrą odbieraną raz w miesiącu.. Co gorsze wójt zupełnie nie widzi problemu   bo wszyscy mają kompostowniki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem mieszkańcem Konopnicy z Lublina  !Uważam, że to bardzo dobry wybór. Gmina Konopnica to gmina przyjazna  mieszkańcom . Załatwianie spraw w Gminie to sama przyjemność a spotkanie z Panem Wójtem przejdzie do historii bo poczułem się jak równy z równym czyli partnerem. Tak trzymać Panie Wójcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że coś się dzieje w gminie. Szkoda, że zupełnie leży zimowe utrzymanie dróg i ich oświetlenie. Mimo posiadania środków wójtowi przez dwa lata nie udało się pozyskać wiarygodnego wykonawcy. Również plany  kanalizacji i wodociągu są ograniczone...a chce się być sypialnią lublina z frakcją mokrą odbieraną raz w miesiącu.. Co gorsze wójt zupełnie nie widzi problemu   bo wszyscy mają kompostowniki. 
Cóż też mieszkam w Gminie Konopnica, oświetlenie powstało, drogi Gminne są odśnieżane, a kompostownik rzeczywiście mam. Warto popatrzeć na całokształt wykonanych prac. Sądzę, że budżet gminy to nie jest studnia bez dna. Warto wziąć udział w spotkaniach organizowanych z mieszkańcami i zapytać o plany bądź zgłosić propozycje. Dodam, że moja opinia jest bezstronna, przybyłam do Gminy dwa lata temu, jeszcze nie jestem nawet zameldowana w tej Gminie ale widzę co jest zrobione i co jest robione na bieżąco. Polecam zapoznanie się z działaniami w innych Gminach żeby móc coś porównać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyśmienicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...