Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Właśnie wróciłem znad Białego. Szukałem wolnego miejsca. Wybierać i przebierać można do woli. W Bankowym, chociaż nie jest najhlepszy wszystkie terminy w lipcu i sierpniu - wolne. To samo Rusałka, Słoneczna, Natalia, Willa Blanka, nawet Babie Lato mają wolne miejsca. Po co więc siać taką popelinę? Jedźcie nad Białe, jest tam super i nie ma problemu z noclegami, chyba że ta Pani z Bankowego ma na myśli weekendy grudniowe i styczniowe, ale to już co innego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wróciłem znad Białego. Szukałem wolnego miejsca. Wybierać i przebierać można do woli. W Bankowym, chociaż nie jest najhlepszy wszystkie terminy w lipcu i sierpniu - wolne. To samo Rusałka, Słoneczna, Natalia, Willa Blanka, nawet Babie Lato mają wolne miejsca. Po co więc siać taką popelinę? Jedźcie nad Białe, jest tam super i nie ma problemu z noclegami, chyba że ta Pani z Bankowego ma na myśli weekendy grudniowe i styczniowe, ale to już co innego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem właśnie niedawno ofertę do Turcji http://gruper.pl/x.php/1,5744/Podroze-Filiztour-Turcja-11-dni-pobytu.html i okazuje się, że faktycznie jest taniej. Chyba się na nią zdecyduję, chociaż miałem inne plany wakacyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aja jadę na Słowację i za pokój 3-osobowy płacę 150 zł w tym mam śniadanie i opłatę klimatyczną. Tylko dojazd na własny koszt. Kiedy u nas znormalnieją ceny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Właśnie wróciłem znad Białego. Szukałem wolnego miejsca. Wybierać i przebierać można do woli. W Bankowym, chociaż nie jest najhlepszy wszystkie terminy w lipcu i sierpniu - wolne. To samo Rusałka, Słoneczna, Natalia, Willa Blanka, nawet Babie Lato mają wolne miejsca. Po co więc siać taką popelinę? Jedźcie nad Białe, jest tam super i nie ma problemu z noclegami, chyba że ta Pani z Bankowego ma na myśli weekendy grudniowe i styczniowe, ale to już co innego...
bylismy kilka lat temu -najgorszse wakacje -nie ma gdzie wyjść-jedna ulica ,plaza właściwie nie istnieje , z pogoda różnie ,domki okropne słowem wyżucone pieniądze -nigdy w życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedziemy w Polskę, w góry, dokładnie tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/ Przy takich upadkach BP jakie mamy aktualnie, nie ma sensu podróżowanie po świecie. Najlepsze jest to, że za wakacje w Bieszczadach, zapłacimy 1000 złotych... za 4 osoby na 4 dni. Z pełnym wyżywieniem, basenem i atrakcjami. I po co nam za granica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Last minute w Tunezji - infowakacje24.pl/wakacje-last-minute/  to świetna sprawa. Last minute nad jeziorem to nic szczególnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...