Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walutami.pl - opinie na temat wymiany walut w necie

Utworzony przez Jaro, 16 stycznia 2014 r. o 13:44
Witam. Czy ktoś wymieniał waluty w internecie, może coś o tym napisać? Interesuje mnie ta platforma walutami.pl ponieważ ma bardzo dobre kursy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E-kantory to dla mnie dobry sposób na tańsze spłaty kredytu walutowego. Korzystałam z InternetowegoKantoru i nie mogę narzekać, ale są też inne - warto sprawdzić ich oferty np. w zestawieniu na strefawalut.pl. Aczkolwiek z tego, o którym wspominasz, jeszcze nie korzystałam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiało polecam tą platformę. Wymieniam do rozliczeń firmowych. Pełna profeska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi akurat wygodnie się korzysta z serwisu amronet.pl. Mam tu konto już pół roku i nie miałem do tej pory żadnych problemów z wymianą pieniędzy. Często jeżdżę do pracy do NL, więc zazwyczaj wymieniam euro.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...