Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ważna wiadomość

Utworzony przez olo, 24 stycznia 2014 r. o 18:37
Rabin Yitzhak Kaduri zapisał na kartce imię Mesjasza, na którego z utęsknieniem czekają Żydzi od tysięcy lat. Ku konsternacji ortodoksyjnych Żydów, jak również niedowierzaniu wszystkich Żydów na świecie, rabin Kaduri zapisał, że Mesjaszem, który przyjdzie jest Yehoshua, zwany także Yeshua, nam wszystkim znany jako Jezus. „Podniesie On ludzi i udowodni, że Jego słowa i prawo są ważne” – zapisał rabin Kaduri. Zdanie powyższe zapisane po hebrajsku brzmi: Yarim Ha’Am Veyokhiakh Shedvaro Vetorato Omdim, z którego ortodoksyjni Żydzi interpretując je w świetle stosowanych przez siebie kabalistycznych schematów, wyczytują właśnie imię Yehoshua, syna Yohozadaka. Mesjasz ma przyjść krótko po śmierci Ariela Szarona.  Ale to nie wszystko - od października b.r. drewniana ikona Michała Archanioła płacze obfitymi łzami o zapachu mirry: http://www.youtube.com/watch?v=LVi28K77x4w Mirra - dawniej używana do balsamowania zwłok, jest symbolem i zapowiedzią śmierci  - Jezus dostał ją w darze od Królów przy swym narodzeniu. Z ikony Michała Archanioła ciekną łzy płynnej mirry  - dlaczego? W Apokalipsie według św. Jana, Michał Archanioł ma stoczyć ostateczną walkę ze złem i ma strącić je do piekła.  Michał Archanioł płacze przed Apokalipsą i na znak nadchodzącej żałoby po milionach ludzi.  Ostrzegam was od ponad trzech lat, że Ameryka zostanie zniszczona atakiem atomowym. http://www.youtube.com/watch?v=q8GbjsKSlk4 Ale wy śpicie twardym snem. Obudzicie się, jak będzie za późno. https://www.youtube.com/watch?v=zDrrg6_vzKY    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie ludzie, nie ma co świrować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...