Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wesele w Biłgoraju, gdzie?

Utworzony przez Reniaa, 17 czerwca 2012 r. o 21:43
Szukam na przyszły rok fajnego miejsca na wesele w Biłgoraju, możecie coś polecić? zależy mi na w miarę przystępnej cenie przy dobrym jedzeniu, sama nie byłam na żadnym weselu od 8 lat i nie mam żadnego rozeznania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypuszczam, że to najwyższa pora rezerwować teraz to trzeba z rocznym wyprzedzeniem rezerwować takie imprezy. A co do miejsca to za bardzo nie wiem, choć byłem raz w Biłgoraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o Biłgoraj to ja od siebie mogę polecić Sitarską. Cena w porządku i dają dobre jedzenie. Z tego co widzę na stronie http://www.sitarska.pl/wesela.html to mają jeszcze wolne miejsca to możesz dzwonić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z okolic Biłograju i moja siostra miała tam wesele rok temu. Bardzo przyjazne i eleganckie miejsce. Jeśli się wahasz to zaglądnij tam, miła obsługa i przede wszystkim dobre jedzenie na imprezie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok, dzięki za rady, byłam w Sitarskiej parę razy, ale nawet nie wiedziałam, że robią tam wesela, ale ich jedzenie bardzo mi odpowiada zobaczymy jak z terminami jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z terminami raczej nie powinno być problemu, chyba że na ostatnią chwilę będziesz rezerwować. Ogólnie będąc w Sitarskiej najbardziej podobał mi się wystrój i jedzenie. Obiad był rewelacyjny, więc i na weselu na pewno coś dobrego przyrządzą. Mam nadzieję,że komuś to pomoże. Pozdrawiam, Julka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no byliśmy i udało się zarezerwować termin na październik, w sumie nawet menu już wybraliśmy, hehe a sama sala weselna śliczna, akurat było przed weselem jak byliśmy to widziałam jak to robią itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z lokali na wesele w Biłgoraju mogę polecić: http://www.gdziewese...zd-Karczma.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja szczerze polecam LEŚNĄ POLANĘ w Królach. Świetny lokal w uroczym miejscu w środku lasu niedaleko Tanwi, super atmosfera,kuchnia fajna właścicielka i NIEDROGO.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja szczerze polecam LEŚNĄ POLANĘ w Królach. Świetny lokal w uroczym miejscu w środku lasu niedaleko Tanwi, super atmosfera,kuchnia fajna właścicielka i NIEDROGO.....
Popieram, najbardziej urocze miejsce w okolicy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...