Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wilków: mało powodzian chętnych na 300 tys. zł na nowy dom

Utworzony przez mosquto, 15 października 2010 r. o 18:07 Powrót do artykułu
no i zaczęło się indywidualne kombinowanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquto napisał:
no i zaczęło się indywidualne kombinowanie !
Masz na mysli wladze czy poszkodowanych w powodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie brac! Prezes Jarosław dojdzie do władzy za 10 lat, to da wam więcej. Ha haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KŁAMSTWA !!! NAWET 1000 ZŁ ZAPOMOGI NIE WYPŁACAJĄ BO JEST BRAK ŚRODKÓW.DZISIAJ DOSTAŁEM POLECONY....SORRY ALE NIE. I PO CO TAKIE BZDURY PISAĆ.TYLKO MYDLIĆ OCZY PRZED WYBORAMI. CH WAM W D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 10-15 tys zł. mozna kupić umeblowaną mieszkalna przyczepę holenderska która ma instalację elektryczną, ogrzewanie gazowe i instalacje wodno-kanalizacyjną. Powierzchnia przyczepy to 30-35 metrow kwadratowych.Kilka lat moznaby mieszkac w nawet komfortowych warunkach.Dla duzych rodzin mozna kupic dwie. I to powinno zrobic Państwo. To bylaby realna pomoc, a koszt rozsądny.To tylko kwestia dobrej woli. W USA ludzie całe zycie mieszkaja w przyczepach,które niejednokrotnie zapewniaja o wiele lepsze warunki niz nasze domy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiślanie, ja na Waszym miejscu brałbym co dają i ucikałbym z Powiśla na ciut wyżej położone tereny , przynajmniej z budynkami mieszkalnymi. Prawda jest taka , że Wisła znów wyleje - kwestią otwartą jest tylko termin kiedy to nastapi. Tu nic nie da nawet pogłębienie Wisły i wycinka "dzikich krzaków" czego tak dzielnie domaga się Wasz jakże medialny wójt,( a wie przecież doskonale , że ze względów ekonomicznych i przyrodniczych (NATURA 2000) to nierealne). Zgrywa po prostu takiego nadwiślańskiego Don Kichota. Cała obecna "ochrona przeciwpowodziowa" w Polsce to utopia. Co z tego, że zbudują Wam potężne wały, kiedy i tak stać bedą one na gównianym wiślanym gruncie. Nie trzeba będzie nawet wyimaginowanych saperów i helikopterów bo Wisła sama znów da radę. A po następnej powodzi strumień pomocy będzie mniejszy, a po jeszcze następnej ustanie zupełnie. Po prostu łupiony na wszelkie sposoby podatnik tego nie wytrzyma. I co wtedy zrobicie Powiślanie? Może ja i ślepy jestem , ale Waszą przyszłość w tym miejscu widzę czarną. Ahoj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepy napisał:
Powiślanie, ja na Waszym miejscu brałbym co dają i ucikałbym z Powiśla na ciut wyżej położone tereny , przynajmniej z budynkami mieszkalnymi. Prawda jest taka , że Wisła znów wyleje - kwestią otwartą jest tylko termin kiedy to nastapi. Tu nic nie da nawet pogłębienie Wisły i wycinka "dzikich krzaków" czego tak dzielnie domaga się Wasz jakże medialny wójt,( a wie przecież doskonale , że ze względów ekonomicznych i przyrodniczych (NATURA 2000) to nierealne). Zgrywa po prostu takiego nadwiślańskiego Don Kichota. Cała obecna "ochrona przeciwpowodziowa" w Polsce to utopia. Co z tego, że zbudują Wam potężne wały, kiedy i tak stać bedą one na gównianym wiślanym gruncie. Nie trzeba będzie nawet wyimaginowanych saperów i helikopterów bo Wisła sama znów da radę. A po następnej powodzi strumień pomocy będzie mniejszy, a po jeszcze następnej ustanie zupełnie. Po prostu łupiony na wszelkie sposoby podatnik tego nie wytrzyma. I co wtedy zrobicie Powiślanie? Może ja i ślepy jestem , ale Waszą przyszłość w tym miejscu widzę czarną. Ahoj.
Przykra to może ale w stu procentach RACJA społeczeństwo tego waszego Kargulowego sentymentalizmu do ziemi-miejsca nie udźwignie w następnych latach i co wtedy ? czy potraficie racjonalnie myśleć ? czy wskutek mentalności chcecie stracić z czasem wszystko kiedy teraz macie jakąś szansę aby choć cokolwiek uratować ?- sami oceńcie ale za rok dwa nie miejcie pretensji jak społeczeństwo powie dość !- i będzie miało rację .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pieniądze mogą dostać osoby, które straciły domy w wyniku powodzi, osuwiska lub huraganu. Na 300 tys. zł. mogą liczyć tylko ci, których domy zakwalifikował do rozbiórki nadzór budowlany" A jak moją chałupę (oczywiście nieubezpieczoną) kiedyś też tak zaleje, że się będzie nadawała do rozbiórki, to czy również dostanę prezent od państwa, czyli 300 tysięcy PLN ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKOŃCZYĆ TO ROZDAWNICTWO W POLSCE !!!! OD TEGO SA FIRMY UBEZPIECZENIOWE - WIEDZA GDZIE MIESZKAJĄ I SIĘ NIE UBEZPIECZAJĄ BO LICZĄ NA ŁASKĘ PAŃSTWA... A WSZYSTKO CO DOSTAJĄ TO ZA NASZE PIENIĄDZE ! KONIEC Z ROZDAWNICTWEM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie ubezpieczą a później biorą odszkodowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...