Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witamy na nowym portalu DziennikWschodni.pl

Utworzony przez Misza, 17 stycznia 2011 r. o 23:45 Powrót do artykułu
Jest pięknie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEEE!!!!! tylko nie to!!!! uwielbiałem portal dziennik wschodni bo byl prosty! przestalem czytac kurier przez ten glupi loyaut strony. a teraz dziennik tez bedzie taki
moim zdaniem beznadziejny pomysl:( bylo dobrze czlowiek wchodzil i czytal po kolei a teraz nie wiadomo o co chodzi tak jak na kurierze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fuuuuuuj! wcześniej było lepiej, nie było "napakowane" tymi wiadomościami gdzie popadnie, a teraz nie wiadomo na co spojrzeć. Prostota była najlepsza, szkoda, że zmieniliście wygląd strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze wróćcie do starego layoutu... Nie psujcie takiej dobrej strony... Ni jak sie teraz połapać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia..., tak samo brzydko jak kurier, nawet miejscami ta sama czcionka. No to koniec super strony dziennika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobnie jak na kurierze lubelskim :/ wlasnie z tego powodu nie kozystalem z tamtej strony bo byl jeden wielki burdel. Teraz i tutaj to jest... dajcie wybor chociaz layoutu... bo to tragedia :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejne teraz to i was na telefonie nie będę czytał ... zmiany powinny być na PLUS a nie na MINUS a to zdecydowany MINUS i jeszcze kilka wiader mułu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik był dla mnie jedyną i czytelną witryną, ale to co się teraz dzieje przerasta moje najgorsze koszmary!!! mam nadzieję, że pomysłodawcy nowej "lepszej" strony posłuchają opinii stałych czytelników, którzy cenili sobie dziennik za to, że był przejrzysty - moja opinia??? podzielam zdanie osób, które wypowiedziały się wcześniej: nie podoba mi się!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do du..y całą tą modyfikacją. Mdły błękit, znikające po kliknięciu strony (artykuły - nie otwierają się, następuje przeskok do innego tytułu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze narazie w fazie testow jest ten caly nowy motyw ... lepiej wyglada ale czy jest bardziej praktyczniejszy ... moim zdaniem nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo źle, prostota była bardziej czytelna. teraz jesteście kurier bis, a ja powrócę chyba do wyborczej. szkoda, że ta zmiana nastąpiła bo to tylko pseudoulepszenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra!!! Wróćcie do poprzedniego layoutu. Teraz przypominacie kurier lubelski, który przestałem czytać przez tak zje***y layout.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOTALNA TRAGEDIA! Myślałem, że tylko nas i opolan dobry Bóg za coś pokarał, ale teraz widzę, że to nie tyle kara boska co jakieś schizofreniczne działania zakompleksionych półgłówków "z centrali". DOŚĆ TEGO! ODDAJCIE NAM NASZE GAZETY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy zrobił podobnie Kurier Lubelski, przestałem go czytać, stał się nieczytelny. Teraz zrobiliście ten sam błąd, a więc żegnajcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mierna kopia strony Kuriera Lubelskiego, tylko niedorobiona od strony graficznej. ŻAŁOSNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mierna kopia strony Kuriera Lubelskiego, tylko niedorobiona od strony graficznej. ŻAŁOSNE
Jakby to była kopia KL, to nie byłoby takiego samego wygladu na http://www.nto.pl i http://www.gazetalubuska.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez kiedys namietnie czytałem ta pozal sie boze gazete ...ale pod koniec grudnia umiscilli kłamiliwy artykul.. czyste oszustwo o pijanej 36 latce.. to szmatławiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mierna kopia strony Kuriera Lubelskiego, tylko niedorobiona od strony graficznej. ŻAŁOSNE
zgadzam sie z toba, wyglada to nieciekawie - te kolory ... jacys profesjonalisci powinni sie tym zajac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nie nie dawna strona lepsza 10000000 razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...