Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witamy na nowym portalu DziennikWschodni.pl

Utworzony przez Misza, 17 stycznia 2011 r. o 23:45 Powrót do artykułu
Nowy wygląd jest badziewny, nic nie mogę znaleźć, najnowsze wiadomości powinny być chronologicznie poukładane i widoczne na pierwszej stronie. Nie podoba mi się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może jestem staroświecki( choć mam 33 lat) ale poprzednia wersja była bardziej czytelna! Być może się przyzwyczaję ale niemniej nie podoba mi się to( za szybko wszystko miga).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś czas temu kurier zmienił stronę i przestałem go czytać z dziennikiem od dziś będzie to samo nie podoba mi się ten układ mało czytelny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys chętnie czytałam Kurier, po zmianie strony na niby lepszą nawet tam nie zaglądam. Niestety to samo stało sie z Dziennikiem, wczesniej był to czytelna strona a teraz masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikwschodni zmiencie uklad strony na stary bo ten to taki badziew i zamiast przyniesc wiecej czytelnikow i zwolennikow bedzie tak jak z kurierem lubelskim ...(dno)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepsko to wyszło, stara opcja była dużo lepsz a, bardziej czytelna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona nieczytelna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dzisiaj już Was nie czytam, a szkoda:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKO NA WSZYSTKIM I ZARAZEM NIE CZYTELNIE. ZA DUŻO BAJERÓW. STARA STRONA DAWAŁA MI SZANSĘ NA CZYTANIE TEGO CO CHCĘ I OD RAZU ZNALAZŁEM TO. TERAZ .... BAJZEL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAGEDIA - wróćcie do starej strony ! Tego się nie da czytać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem was codziennie. Szanowałem i podziwiałem za tak duży sukces. Teraz próbuje to ktoś popsuć. Proszę o powrót do tego co było naprawdę dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bye-bye Dziennik! Tego się nie da czytać. Trzeba poszukać czegoś innego. Zostańcie sobie z Waszymi wodotryskami i bawcie się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misza napisał:
Jest pięknie!
ty jesteś chyba inteligentny inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co ? łyso wam , panowie redaktorzy? P.S. auto ! autor ! proszę podać publicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAGEDIA JAK MOZNA BYLO TAK SKOPAC PORZADNA STRONE ZROBILISCIE Z NIEJ DRUGI KURIER LUBELSKI NIE DA SIE TEGO CZYTAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i chłopcy z piaskownicy coś "wymyślili" .... A tę cholerną CZCIONKĘ KODU to jakoś nie mogą zmienić. Bawcie się dalej ....., ale już beze mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Właśnie zmieniłem stronę startową z www.dziennikwschodni.pl na www.tvn24.pl. Do przeglądania internetowego Dziennika Wschodniego już nie wrócę... Macie kolejnego czytelnika mniej
a mnie się podoba zostawiam dw na startowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolutnie mi się nie podoba ta nowa strona dziennika wschodniego:(...na poprzedniej wszystko można było przeczytać i znaleźć,a teraz wyszło poplątanie z pomieszaniem...nie wiem czy jeszcze będę czytał tą stronę...bo naprawdę jest zrobiona do niczego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też się niestety nie podoba. Zbyt podobna formuła do Kuriera Lubelskiego, którego w Internecie nie dało się czytać i między innymi dlatego zawsze czytałam Dziennik. Smutno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy portal jest nie czytelny, brak przejrzystości w "nowych boksach" wszystko jest zmieszane ze sobą - nowa wersja do gruntownej poprawki lub powrót starej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...