Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wizyta duszpasterska: Ile dać księdzu po kolędzie?

Utworzony przez Padre, 6 stycznia 2011 r. o 07:53 Powrót do artykułu
Mateusz 10.8 "Darmo otrzymaliście darmo dawajcie!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motykę w plecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dać jak najwięcej. Nie lękajcie się. Należy GODNIE spełnić swój obowiązek katalicki. Widzicie jak mizernie wyglądają nasi księża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dylemat - ja jestem ubogi, czy mogę księdzu dać w naturze np. poczęstować księdza skromnym posiłkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie dawac mackom paśibrzuchom.To oni powinni pomagac biednym ludziom a nie rozbijają się drogimi autami.Jeszcze trochę a sami zostaną w kościołach bo ludzie się od nich odsuną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro czytać prymitywne wypowiedzi! Skąd tyle jadu? Waldek, jarek, anka, nie czujecie, że jesteście ofiarami manipulacji? Kto was kiedykolwiek zmusił do dawania dobrowolnych ofiar na kościół?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ewidencją przychodów tych "posłańców bożych" ??? Jeśli będę miał 100% pewność , że te pieniądze są właściwie wydatkowane to ok , ale tak nie jest. Dodatkowo argument w postaci zbieramy pieniądze na rozbudowę kościoła ....drodzy katolicy a gdzie Wasza pokora , skromność i co najważniejsze śluby ubóstwa. Może by tak np. dom dziecka zbudować a nie powiększać i odnawiać kościoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja mam pomysł w tym roku to księża dają pieniądze co biedniejszym rodzinom? Chyba dobry pomysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
retor napisał:
Przykro czytać prymitywne wypowiedzi! Skąd tyle jadu? Waldek, jarek, anka, nie czujecie, że jesteście ofiarami manipulacji? Kto was kiedykolwiek zmusił do dawania dobrowolnych ofiar na kościół?
Niedawno miałem śmierć w rodzinie a jaśnie posłaniec Pana B bezczelnie wyliczył stawkę i wydzwania po dziś dzień w dodatku jeszcze straszył ze ksiądz który będzie odprawiał bez należnego potwierdzenia z Parafii trafi do więzienia , takich ot mamy pasterzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pieniądz ksiądz się modli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałośni jesteście, zgadzam się z tym, że wizyta duszpasterska jest mocno niedopracowana, a niektórzy księża nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa, ale wiara polega na wierzeniu w Boga i zbawienie, a nie w księdza i jego fanaberie. Zastanawia mnie jednak fakt, dlaczego większość wypowiadających się na forach ludzi nie wytyka błędów i niedoskonałości innych religii, gdzie w imię boga okalecza się i morduje kobiety, dzieci, w zamachach zabija się niewinnych ludzi? Dlaczego o tym nie szczekacie tchurze? Najprościej opluć katolika, bo nie odda. Jeżeli komuś nie odpowiada katolicyzm i nie wierzy w Boga może dobrowolnie wystąpić z Kościoła (nazywa się to apostazja) i wtedy będzie "wolny". Pozdrawiam myślących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszko Kaczmarek tak Ci zalezy na pozorach????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mu daję 30 sekund, a potem spuszczam psa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy nie jesteście ubodzy.Przecież stać was na internet,kupiliście komputer.Stać was na licencjonowane oprogramowanie.Bo nie sądzę że wy ludzie prawi coś ukradliście.A ksiądz dopełnia was bogactwem duchowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Diecezji Opolskiej biskup zabronił księżom zbierania datków podczas kolędy. Może i czas na takie decyzje w pozostałych diecezjach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarek napisał:
Mam dylemat - ja jestem ubogi, czy mogę księdzu dać w naturze np. poczęstować księdza skromnym posiłkiem.
DALES DZIELNICOWEMU,DAJ I KSIEDZU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takiej sytuacji najlepiej zapytać sąsiadów. Mój Sąsiad mawia tak: - Ja daję Księdzu 2 minuty, a potem spuszczm psy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesław napisał:
Ja mu daję 30 sekund, a potem spuszczam psa!
Gościu - jesteś lepszy od mego Sąsiada. Szkoda, że nie mieszkamy blisko siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
retor napisał:
Przykro czytać prymitywne wypowiedzi! Skąd tyle jadu? Waldek, jarek, anka, nie czujecie, że jesteście ofiarami manipulacji? Kto was kiedykolwiek zmusił do dawania dobrowolnych ofiar na kościół?
Szkoda słów, ot: dzieci TVN-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
retor napisał:
Przykro czytać prymitywne wypowiedzi! Skąd tyle jadu? Waldek, jarek, anka, nie czujecie, że jesteście ofiarami manipulacji? Kto was kiedykolwiek zmusił do dawania dobrowolnych ofiar na kościół?
Zgadzam się,nikt nikogo nie zmusza do dawania ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...