Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wjechał w dzieci na przejściu dla pieszych

Utworzony przez ralph, 23 września 2014 r. o 10:58 Powrót do artykułu
a przypadkiem nie powienien zostać ukarany też kierowca śmieciarki za parkowanie przed przejściem dla pieszych ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy winni, dzieci, śmieciarze  tylko nie dureń który zapomniał już czego uczyli na kursie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto normalny wychodzi na ulicę z za śmieciarki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO MATOŁ MYŚLAŁ,ŻE ŚMIERCIARKA CHCIAŁA ZABRAĆ ŚMIECIE Z DROGI,CH,ACHA!!GŁUPKÓW SIĘ NIE SIEJE SAMI ROSNĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto normalny wychodzi na ulicę z za śmieciarki?
    Kto normalny omija lub wyprzedza na lub przed przejściem dla pieszych? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto normalny omija lub wyprzedza na lub przed przejściem dla pieszych? 
A co miał stać prze przejściem i blokować ruch dopóki łaskawie załadują? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto normalny omija lub wyprzedza na lub przed przejściem dla pieszych? 
Nie wolno omijać na przejściu tylko pojazdów, które zatrzymały się, żeby ustąpić pierwszeństwa pieszemu. Jeżeli śmieciarka stała na awaryjnych mógł ją ominąć ale powinien to zrobić z głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to przepisy śmieciarka nie powinna parkować przed przejściem dlapieszych kierowca choćmłody nie przypuszczał że samochód jest przed przejściem ponieważuszkodzenia są dgy jechał ok, 30 km/h a więć wina kierowcy śmieciarki nie trzeba biegłego. Szkoda młodego kierowcy będzie miał uraz wg przepisów zachowł się prawidłowo zmnieszył prędkość prawdopodomnie śmieciarka zasłoniła znak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miała aktywnego pomarańczowego koguta, to nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co miał stać prze przejściem i blokować ruch dopóki łaskawie załadują? 
    Powinien zachować szczególną ostrożność dojzeżdżając do przejścia zwłaszcza, ze nie widział co się dzieje przed śmieciarką, czy ktoś akurat na te przejście nie wchodzi. Tego uczyli go też na kursie ale jak się jest matołem to się na pałę jeździ. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten policjant to był trzeżwy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle po raz kolejny zatrzymali kierowcy prawo jazdy!!! Co za poje...bane cwaniaki. Dali im władze a żeby umieć to wykorzystać to juz huj. Chlaja,gwałcą,jeżdzą po pijaku,jarają gandzie i są bez karni. Ja pierdole. Co za ludzie!!! To nie ludzie to POLICJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Biednych ludzi gnębić i robić bandytów,a sami lepsi nie są.Najebało na pagony!!! IDIOCI TE PSIARZE. Jak tak będa postępować z normalnymi ludzmi to na każdym kroku ludzie będą robić nagonkę na tych właśnie ,,STRÓŻY PRAWA". Nie ma kto się nimi zająć.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle po raz kolejny zatrzymali kierowcy prawo jazdy!!! Co za poje...bane cwaniaki. Dali im władze a żeby umieć to wykorzystać to juz h**. Chlaja,gwałcą,jeżdzą po pijaku,jarają gandzie i są bez karni. Ja pier***e. Co za ludzie!!! To nie ludzie to POLICJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Biednych ludzi gnębić i robić bandytów,a sami lepsi nie są.Najebało na pagony!!! IDIOCI TE PSIARZE. Jak tak będa postępować z normalnymi ludzmi to na każdym kroku ludzie będą robić nagonkę na tych właśnie ,,STRÓŻY PRAWA". Nie ma kto się nimi zająć.
    Obrońca debila się znalazł. Niech się idiota cieszy, że tylko tak się to skończyło bo dzieci mogły zginąć a prawko odzyska niebawem więc się tak nie podniecaj  bo ci żyłka pier... pęknie, cymbale. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądz taki do przodu cwelu. Ja nikogo nie bronie!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądz taki do przodu cwelu. Ja nikogo nie bronie!!!
    Cmoknij mnie w pompkę, pajacu, wysil szare komórki chociaż raz i pomyśl, że to równie dobrze mogły być twoje dzieci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziców potrąconych dzieci bardzo prosze o kontakt rabczak.m@wp.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle po raz kolejny zatrzymali kierowcy prawo jazdy!!! Co za poje...bane cwaniaki. Dali im władze a żeby umieć to wykorzystać to juz h**. Chlaja,gwałcą,jeżdzą po pijaku,jarają gandzie i są bez karni. Ja pier***e. Co za ludzie!!! To nie ludzie to POLICJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Biednych ludzi gnębić i robić bandytów,a sami lepsi nie są.Najebało na pagony!!! IDIOCI TE PSIARZE. Jak tak będa postępować z normalnymi ludzmi to na każdym kroku ludzie będą robić nagonkę na tych właśnie ,,STRÓŻY PRAWA". Nie ma kto się nimi zająć.
  Idiota czy prowokator????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota nie prowokator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...