Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Władza nam się bogaci

Utworzony przez zenek, 23 czerwca 2008 r. o 07:41 Powrót do artykułu
A w Skierbieszowie mówą,że Wójt ma teraz po podwyżce Ponad 11 tys. na rękę .To chyba przesada ,bo zadł€żył Gminę a jego sekretarz ma 8 tys .na łapę a jego skarbnik ma 9 tys. na łapkę.Doborowe towarzystwo a wszystkim gadają że gmina nie ma pieniędzy -czysty kit dla ludu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej wypadł wójt Łomazy ,podwyżke dostał bo nie ma funduszy unijnych i nie ma co robić - z tyg.Słowo Podlasia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej wypadł wójt Łomazy ,podwyżke dostał bo nie ma funduszy unijnych i nie ma co robić - z tyg.Słowo Podlasia ZGODNIE Z ZASADAMI NAJPIERW BYŁ W PZPR A PÓŻNIEJ W PSL TO JEST NAJLEPSZY ATUT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę pani Agnieszko ze warto zobaczyć co ci " ważniacy" robią za te pieniądze. Bo ten w Chodlu to zgroza mała biedna gmina a ten tyle kasy zgarnia. Rozmawiałam z pracownikiem tej gminy i ten się śmiał że nie bedą się " przepracowywać" złożyli tylko jeden wniosek na unijne dotacje najmniej z całego powiatu , a jak ludzie pytają czemu się nic nie robi to ten panisko wójcisko od lat ma jedno wytłumaczenie - nie ma pieniędzy. A na podwyżkę dla siebie to miał? szkołę nam zlikwidował w ramach oszczędności, jednego metra kanalizacji nie zrobił, zero inwestycji bo nie ma pieniędzy a radni podwyżki robią a my wyborcy za to płacimy! Rozgonić tych darmozjadów i nierobów , nie ma pieniędzy na szkoły i inwestycje to i podwyżek nie powinno być!!!! Tam gdzie władza jest kompetentna, dba o gminę wie jak ściągnąć pieniądze na inwestycje proszę bardzo dać i podwyżkę ale takim nierobom jak w Chodlu i w Opolu to zgroza. doprowadzili do dziadostwa, nie ma już nic nawet wniosku ten w Chodlu nie umie napisać, zadłużona gmina najbardziej ze wszystkich w okolicy na podwyżkę tez wziął kolejną podwyżkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniała pani napisac o zarobkach kraśnickiego burmistrza, ale oczywiście jego zarobki nie pasują zamysłu tego tekstu. Myślisz, że chołota wszystko przyjmie do wiadomości co napiszesz? A wszystko po to, żeby zrobic sensację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zapomniała pani napisac o zarobkach kraśnickiego burmistrza, ale oczywiście jego zarobki nie pasują zamysłu tego tekstu. Myślisz, że chołota wszystko przyjmie do wiadomości co napiszesz? A wszystko po to, żeby zrobic sensację
Pracowniku gminy, obrońco burmistrza, moze będziesz miał cywilną odwagę i pod własnym nazwiskiem będziesz obrażał ludzi. Tchórz !!! A fakty są takie , że Wróbel za nic nierobienie chapnął 2 tys. podwyżki, a pewnie i tobie skapnął spory grosz ( i to z wyrównaniem od początku roku ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w któym pokoiku pracuję, skoro uważasz że jestem pracownikiem budyneczku przy lubelskie? Nasi wielcy rajcy decydują o podwyżkach dla wodza i dla siebie a nie ja. Ale skoro jak się robi coś, co należy do obowiązków, panujących jak i radnych i wytyka że "swoim robia" np. kawałek chodnika, no cóż? Jak tu można działać, żeby komus dogodzić. Idź no i strrzel sobie baranka z podskokiem PS. Teraz już wiem dlaczego ta kibić została zwolniona z robótki, ta jej dokładność, znajomość tematu. Petenci są teraz bezpieczniejsi i w lepszych rękach, tylko jakim codem pracuje w dzienniku teraz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To w któym pokoiku pracuję, skoro uważasz że jestem pracownikiem budyneczku przy lubelskie? Nasi wielcy rajcy decydują o podwyżkach dla wodza i dla siebie a nie ja. Ale skoro jak się robi coś, co należy do obowiązków, panujących jak i radnych i wytyka że "swoim robia" np. kawałek chodnika, no cóż? Jak tu można działać, żeby komus dogodzić. Idź no i strrzel sobie baranka z podskokiem PS. Teraz już wiem dlaczego ta kibić została zwolniona z robótki, ta jej dokładność, znajomość tematu. Petenci są teraz bezpieczniejsi i w lepszych rękach, tylko jakim codem pracuje w dzienniku teraz?
Jak to co? Szuka "taniutkiej, oj, bardszo taniutkiej" sensacyjki. W Dzienniku nie ona pierwsza, tak profesjonalna Zajrzyj na stronę : .http://dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080610/LUBARTOW/267707345
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało dynamiczne to forum i nudne. A więc na początek kilka danych z oświadczenia majątkowego burmistrza D. Wróbla za rok 2006r. ( z nieznanych przyczyn nie zostało jeszcze upublicznione za 2007), złożonego 30.04.2007r. 1. dochód osiągnięty z tytułu zatrudnienia : 103 094,64 zł 2. zasoby pieniężne : - papiery wartościowe: Fundusze Inwestycyjne na kwotę 67 700 zł - środki pieniężne zgromadzone w walucie polskiej 20 000 zł 3. dom o pow. 140 m kw. o wartości 300 000 zł, tytuł prawny własność mieszkanie o pow. 54 m kw. o wartości 180 000 zł tytuł prawny własność Do tego żona p. burmistrza Grażyna Wróbel zarobiła w 2006r. 42 863 zł , a także posiada 2650 sztuk akcji Banku PKO BP SA przyznane przez pracodawcę. ( źródło : www.bip.lublin.pl/opolelubelskie ) Sporo tego się nazbierało. Jednak chyba nie zdaniem burmistrza Wróbla, skoro połasił się na podwyżkę w tym roku o 2 tys. zł. miesięcznie, tj. 24 tys rocznie. Do tego z wyrównaniem od początku roku ! Chytrość ludzka nie zna granic ? Jednak z budżetu naszej gminy poważne pieniądze potrafi wyhaczyć nie tylko burmistrz. Np. weźmy bywalca forum Zibiego Olendra - kierownika wydziału spraw obywatelskich. W 2006r. otrzymał z tytułu zatrudnienia 47 261 zł + 754 zł ze środków zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Jednak w roku 2007 dostał podwyżkę i zarobił już 51 979,44 zł. ( źródło: www.bip.lublin.pl/opolelubelskie ). Czyżby nagroda za wierną służbę? Ciekawe gdzie w Opolu i okolicach można zarobić podobne pieniądze. I na koniec jeszcze jedno: gdyby gmina funkcjonowała sprawnie, była odpowiednio zarządzana to pewnie było by mniejsze oburzenie na wysokość wynagrodzeń osób tam zatrudnionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Erka napisał:
Jak to co? Szuka "taniutkiej, oj, bardszo taniutkiej" sensacyjki. W Dzienniku nie ona pierwsza, tak profesjonalna Zajrzyj na stronę : .http://dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080610/LUBARTOW/267707345
gosciu, ludzie maja prawo do informacji. Gdyby to była sensacja pewnie znalazła by sie na pierwszej stronie. Dali radni podwyżki, wiec piszą o tym. Powiat opolski dla wielu najlepiej jakby był jednym ciemnogrodem. I tak uważam ze zbyt lekko potraktowała tych ważniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ted napisał:
gosciu, ludzie maja prawo do informacji. Gdyby to była sensacja pewnie znalazła by sie na pierwszej stronie. Dali radni podwyżki, wiec piszą o tym. Powiat opolski dla wielu najlepiej jakby był jednym ciemnogrodem. I tak uważam ze zbyt lekko potraktowała tych ważniaków.
Przeczytaj jeszcze raz komentarz, do którego ja się odniosłem i dopiero wtedy napisz coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ted napisał:
ludzie maja prawo do informacji.
I do prawdy też! Pytanie tylko której prawdy. Podczas pisania pani która pisała tekst dobrała przykłady odpowiednie do założonego sobie zadania, wprowadzając zamęt. To świadczy o niej, o jej pseudo profesjonaliźmie i o braku zaufania do jej osoby. Z takim podejściem do sytuacji, w przyszłości nie będzie wiadomo co jest prawdą a co ubarwione przez autorkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I do prawdy też! Pytanie tylko której prawdy. Podczas pisania pani która pisała tekst dobrała przykłady odpowiednie do założonego sobie zadania, wprowadzając zamęt. To świadczy o niej, o jej pseudo profesjonaliźmie i o braku zaufania do jej osoby. Z takim podejściem do sytuacji, w przyszłości nie będzie wiadomo co jest prawdą a co ubarwione przez autorkę.
Powiec proszę w którym, miejscu artykułu o podwyżkach dla samorządowców jest kłamstwo, czy choćby nieścisłość. Faktem niepodważalnym jest, że w 4.06. podczas sesji RM 9 radnych zagłosowało za podwyżką dla burmistrza Wróbla . Otrzymał nawet większą niż burmistrz Kraśnika. A poza tym proszę nie obrażaj innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='28.06.2008, 16:06' post='33484'] I do prawdy też! Pytanie tylko której prawdy. Podczas pisania pani która pisała tekst dobrała przykłady odpowiednie do założonego sobie zadania, wprowadzając zamęt. To świadczy o niej, o jej pseudo profesjonaliźmie i o braku zaufania do jej osoby. Z takim podejściem do sytuacji, w przyszłości nie będzie wiadomo co jest prawdą a co ubarwione przez autorkę. [/quot Gościu, najwidoczniej bardzo zabolało cie, ze na jaw wyszlo ile wrobel dostał kasy :) Informacje które podane są w artykule są również dostepne w bipach gmin. Tak sie składa ze póki co podwyżki były w tych trzech gminach - teraz doszla Poniatowa i stefankowa, wiec warto przyglądac sie komu nastpnie dadzą i o tym pani Agnieszko pisac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ted napisał:
Gościu, najwidoczniej bardzo zabolało cie, ze na jaw wyszlo ile wrobel dostał kasy :)
Mam nadzieję, że nie jesteś pracownikiem budynku przy ulicy Lubelskiej! Najwidoczniej masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, albo nie kumasz pisma drukowanego Ja własnie, cały czas popieram podwyżkę jaką dostał burmistrz! Natomist neguję zachowanie autorki tekstu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam nadzieję, że nie jesteś pracownikiem budynku przy ulicy Lubelskiej! Najwidoczniej masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, albo nie kumasz pisma drukowanego Ja własnie, cały czas popieram podwyżkę jaką dostał burmistrz! Natomist neguję zachowanie autorki tekstu!
gościu, ale tempol to z ciebie nieżły jest. zal masz do piszacej ze podała informacje do publicznej wiadomości. Co ta za tajemnica ile osoba publiczna zarabia, Wróbel niech zarabia i 20 tys. tylko ludzie powinni to wiedzieć, bo mają takie prawo. Jka tego nie rozumiesz to nie wypowiadaj się bo żałosny jestes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ted napisał:
gościu, ale tempol to z ciebie nieżły jest. zal masz do piszacej ze podała informacje do publicznej wiadomości. Co ta za tajemnica ile osoba publiczna zarabia, Wróbel niech zarabia i 20 tys. tylko ludzie powinni to wiedzieć, bo mają takie prawo. Jka tego nie rozumiesz to nie wypowiadaj się bo żałosny jestes.
No ale jako tempol wiem gdzie szukać pewniejszych informacji niż tych tu. Bo z tego tekstu wynika, że nasz burmistrz ma teraz najwyższe wynagrodzenie, a tak nie jest. Nie jest to napisane w dziale o Opolu czy powiecie opolskim, tylko w dziale lubelskie (Gdzie inne powiaty, miasta gminy?). Prawdą jest że inni zarabiają więcej i właśnie chodzi o taka prawdę. Tu natomiast jest napisane tendencyjnie, a takim nie powinien być ktoś kto uważa się za dziennikarza lub chce nim zostać. Taki ktoś już na samym początku daje złe świadectwo o sobie. Czy ktoś pozbawiony zaufania może być dobrym dziennikarzem? Oczywiście za czasów socjalizmu, potrzebni byli tacy ludzie, którzy umiejętnie urabiali opinię publiczną w odpowiednim kierunku! Dziś już takich nam nie trzeba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No ale jako tempol wiem gdzie szukać pewniejszych informacji niż tych tu. Bo z tego tekstu wynika, że nasz burmistrz ma teraz najwyższe wynagrodzenie, a tak nie jest. Nie jest to napisane w dziale o Opolu czy powiecie opolskim, tylko w dziale lubelskie (Gdzie inne powiaty, miasta gminy?). Prawdą jest że inni zarabiają więcej i właśnie chodzi o taka prawdę. Tu natomiast jest napisane tendencyjnie, a takim nie powinien być ktoś kto uważa się za dziennikarza lub chce nim zostać. Taki ktoś już na samym początku daje złe świadectwo o sobie. Czy ktoś pozbawiony zaufania może być dobrym dziennikarzem? Oczywiście za czasów socjalizmu, potrzebni byli tacy ludzie, którzy umiejętnie urabiali opinię publiczną w odpowiednim kierunku! Dziś już takich nam nie trzeba!
skoro taki z ciebie znawca sztuki dziennikarskiej to wal jak w dym do dziennika przyjmą cie napewno, poczytamy i zobaczymy twoja rzetelność:) Wywody na poziomie mniej niż zero prezentujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ted napisał:
skoro taki z ciebie znawca sztuki dziennikarskiej to wal jak w dym do dziennika przyjmą cie napewno, poczytamy i zobaczymy twoja rzetelność:) Wywody na poziomie mniej niż zero prezentujesz.
A ile keszu tam można zarobić, bo jesli mniej niż burmistrz to odpada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu podoba się pisanie autorki komentowanego tekstu, niech wpisze się "tak" a komu nie niech wpisze "nie) Za tydzień policzymy głosy NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...