Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojna z bolszewikami była sprawą narodową

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 sierpnia 2019 r. o 12:05 Powrót do artykułu
"Wielki entuzjazm, prawie cały naród wystąpił w obronie niepodległości, w naszym regionie było to aż 6 tys. ludzi". Łojej To ile ludzi mieszkało wtedy "w naszym regionie"? Ze 7 tys.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Łukasz z Polski, jestem tutaj, aby poinformować osoby potrzebujące problemu finansowego, że istnieje rozwiązanie i jest tutaj Zbawiciel w naszym kraju, ponieważ potwierdzam moją pożyczkę w wysokości 100 000 zł i przybyłem na forum tutaj, aby zeznawać na temat tej firmy i nikt nie powinien wątpić w tę firmę, ponieważ są prawdziwe i uzasadnione po moim spotkaniu z firmą o nazwie firma pożyczkowa Stella Rene, podążyłem za nimi i przyznają mi kwotę pożyczki po skontaktowaniu się z tą firmą i przybyłem tutaj dzisiaj, aby powiedzieć wszystkim, że istnieje odpowiedź na wszystkie nasze problemy w tym kraju, i dzisiaj jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ dostałem moją pożyczkę od firmy i proszę wszystkich, którzy potrzebują pożyczki, o skontaktowanie się z nimi dzisiaj przez e-mail mrsstellareneloanfirm1@gmail.com lub skontaktuj się z nimi na WhatsApp +971586972460 lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej pod numerem 586972460, aby uzyskać więcej informacji na temat wymaganego kredytu już dziś. Łukasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to Piłsudski poleciał najpierw na wschód z szabelkami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...