Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...jest szansa na przekroczenie miliona....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupili, dali, a przetarg był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden naciągacz a tylu ludzi naciągnął, ten Owsik jest lepszy od AmberGold.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie daję kasy na takie cyrki  i nie mam czego żałować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie daję kasy na takie cyrki  i nie mam czego żałować.
Przeznacz na mózgojeba do budżetu wróci akcyza i VAT ty  będziesz miał jednego wrzoda żołądka wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeznacz na mózgojeba do budżetu wróci akcyza i VAT ty  będziesz miał jednego wrzoda żołądka wiecej
Jak gustujesz w mózgojebach to i o nich wspominasz ,Jaki poziom takie i twoje trunki , Ja jednak wolę unikać tak wykwintnych dla ciebie mózgojebów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak gustujesz w mózgojebach to i o nich wspominasz ,Jaki poziom takie i twoje trunki , Ja jednak wolę unikać tak wykwintnych dla ciebie mózgojebów.
Przestań pić ! Bo po otwarciu tej strony jedzie ''SIARĄ''idź na ławkę pod sklep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań pić ! Bo po otwarciu tej strony jedzie ''SIARĄ''idź na ławkę pod sklep.
Napisałem wcześniej cyt. Ja tam nie daję kasy na takie cyrki  i nie mam czego żałować. A że dalej komentowali ten post post  sami specjaliści od mózgojebów ,Vatu ,akcyzy i siary i ławek pod sklepem to już widocznie taki ich poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...