Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP zagra w niedzielę. Co będzie się działo w Lublinie i regionie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2017 r. o 11:23 Powrót do artykułu
500+ na leczenie chorych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owsiak oszust nie dam nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam `1500+ dam 500 bo mnie stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękna rzecz dać komuś szanse nie żałuj forsy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
mam `1500+ dam 500 bo mnie stać
nie dasz tylko oddasz ułamek tego co dostajesz za seks i łaski nie robisz, winnaś/winieneś oddać co miesiąc te 1500 zł na pomoc dla chorych a samemu jak się napieprzyło dzieci to się na  nie zapieprza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeb|ać PiS-iorów. Lepiej dać na dzieci niż dla księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a ja wrzucę 5 razy więcej
wrzuć 10 razy więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixi napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a ja wrzucę 5 razy więcej
wrzuć 10 razy więcej
a kogo to obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na owsików nie dam nawet złotówki. Ale wyślę do Torunia na rzecz radia i telewizji, którego WSIa esbecja tak nienawidzi - 10 tys. złotych z moich oszczędności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna akcja cwaniakow tak jak Osiak wydymal Jarocin a zastapil Wodstokiem tak was teraz dyma,,wypieprzy na kase,,Kijowski ujawnil sie a ten jak zmija drenuje wasze kieszenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za naród który musi sobie organizować składki ???????????????? Co z jego pieniędzmi ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Na owsików nie dam nawet złotówki. Ale wyślę do Torunia na rzecz radia i telewizji, którego WSIa esbecja tak nienawidzi  - 10 tys. złotych z moich oszczędności.
Jakim musisz byc ciemniakiem,tak wyslij czrnej mafi ktora wlasnie takich ciemniakow jak ty okrada od wiekow. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...