Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wstydliwe wpadki sędziów. Odpowiedzą za alkohol

Utworzony przez kolka, 26 stycznia 2011 r. o 15:00 Powrót do artykułu
Wstydliwa wpadka sędziego to by była gdyby się zeszczał w spodnie ,a te o których tu piszecie to są raczej wpadkami przestępczymi. Pismaki nie ubierajcie g*wna w krawacik bo ono i tak g*wnem będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie patologie z tzw."socjalizmu" pozostaly również w "republice postsolidaruchowej" bo to patologie społeczne, a nie ustrojowe..........!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia jako osoba publiczna sądzi innych za jazdę po alkoholu , Policjant ściga przestępcę który spowodował wypadek i nie zatrzymał się aby udzielić pomocy , a tutaj masz sąd wypuszcza sprawcę wypadku bo to był policjant , sędziego nie można oskarżyć bo to sędzia . Kiedy wreszcie to się skończy ,kiedy ktokolwiek wystąpi z wnioskiem o kary w podwójnej wysokości dla tych grup ludzi którzy ze względu na swoją pracę powinni być przykładem a dopuszczają się przestępstw .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak oni śmią !!! na sądownictwo polskie podonisić palec !czy wiedzią kim byli ojcowie tych prokuratorów i sędziów nie takich partyzantów na kare śmierci skazywali. a tak na poważnie jeszcze nie słyszałem by kruk krukowi oko wykół.
Ostatnio edytowany 26 stycznia 2011 r. o 15:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko sędziowie, ale i prokuratorzy. Niejaki prokurator Robert Bednarczyk, który był nawet Prokuratorem Apelacyjnym w Lublinie, też unikał przez długi czas odpowiedzialności karnej. W artykułach na jego temat pisano, że utracił broń podczas czy też po jakiejś balandze alkoholowej. Próbował przerzucić winę na aplikantów ... facet bez honoru, wił się jak piskorz, ale w końcu postawili mu zarzuty i skierowali akt oskarżenia. Mimo tego nadal jest prokuratorem. Ten jego przypadek utraty broni nie był jedynym przypadkiem, bo wcześniej broń utracił na przejściowy okres, kiedy to jego broń była w rękach przypadkowej osoby. Czy potencjalny przestępca ma choćby moralne prawo sądzić lub ścigać inne osoby, czasami niewinne jak chociażby inspektor Władysław Szczeklik, uniewinniony po długotrwałej odsiadce, a oskarżany właśnie za rządów prokuratora Roberta Bednarczyka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wielka kpina z POLSKIEGO PRAWA za jazdę po pijanemu lub bycia w pracy po kielych IMUNITET powinien być automatycznie anulowany.a tacy panowie i panie srogie powini mieć kary z pozbawieniem zawodu włącznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto ich osądzi, pewnie koledzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malone ma rację to jest typowy imbred zawodowy czyli spółkowanie w rodzinie by stworzyć nowego adwokata,sędziego a najlepiej prokuratora bo tego dziecka kaziroctwa polskie prawo nie ruszy. Podoba mi się wykładnia Kościoła na temat grzechu. Każdy kto zgrzeszy i żałuje za winy jest czysty -do następnego razu. Wiem napewno że nie dotyczy to zwykłych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to obecni państwo prezesi sądu okręgowego i apelacyjnego w Lublinie?Zatkało kakało?Co z nepotyzmem w tym chorym środowisku?Kiedy zajmą się tym jakieś organa kontroli Ministerstwa Sprawiedliwości?Tam się dziedziczy funkcje z ojca na syna a już szczególnie te prezesowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jest oni pija siadaja za kółko niby prawa przestrzegaja a tak na porzadku dziennym karza ludzi i prowadza rózne sprawy.Bo jak myśli że sedzia to wlądza wszystko ma a gówno prawda biora za was sie złodzieje jedna korupcja w tych sadach za malo łapówek biora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...