Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wstydliwy problem

Utworzony przez marcin, 5 października 2007 r. o 16:23 Powrót do artykułu
łatwo powiedzieć że należy o tym rozmawiać, ale co ja pocznę na to, że moja żona, którą bardzo kocham, po prostu się krępuje????? znamy się nie od dziś, i sprawa się od lat nie zmienła, więc niestety... tak to czesto wygląda że kobiety są wstydliwe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak wygląda Twój problem.. czy to Twoja niewydolność, czy żony, czy Wasza jako związku... tak czy inaczej nie bardzo wyobrażam sobie poprawienie sytuacji bez rozmowy... oczywiście możesz łyknąć maxigre, żona może użyć lubrykant, ale przecież zaufanie i porozumienie to podstawa... nawet w kwestiach takich bardziej zmysłowych.. przynajmniej mi się tak zawsze wydawało... Pozdrawiam i życzę jednak otwarcia siebei i żony na te kwestie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...