Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wtargnęli na posterunek, żeby odbić kolegę

Utworzony przez txj, 30 września 2008 r. o 10:14 Powrót do artykułu
Osobiście znam dwóch z zatrzymanych chłopaków i na pewno się tego nie wstydzę... Każdy człowiek jest człowiekiem, lepszym, gorszym, ale CZŁOWIEKIEM i do cholery nikt nie zasługuje na bycie traktowanym jak zwierze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od samego początku próbuje to im wszystkim wytłumaczyć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, że już co najmniej dwie osoby mają to samo zdanie. Przyznaję, że na jakąś tam karę zasługują na pewno, ale nie zrobili nic takiego co kwalifikowałoby ich do bycia pobitymi i poszczutymi psem policyjnym i do obrzucania błotem przez ludzi, którzy nie mają wiarygodnego pojęcia na temat całej sytuacji, tego kim są Ci mężczyźni i dlaczego tak zrobili. Żal mi ludzi, którzy na forum wyładowują swoje emocje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszechwiedzacy-tak bo mam ich jak na dloni i znam wzdluz i wszerz te geby--koniec kropka ide do pracy! a wyszli ,wyszli slychac juz....ale co z tego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze się odniosę do komentarza na temat Sylwii i reszty rodzeństwa zatrzymanych chłopaków. Ludzie, przecież rodziny się nie wybiera!!!! I to nie jest niczyja wina że chłopaki mają za dużo testosteronu i czasami nie wytrzymuję tego co się w środku nich dzieje!! Piszecie tu że takich to zamknąć do końca życia w więzieniu i nie pozwolić normalnie żyć! To tak jakby ślepego zamknąć w jakieś klatce i nie pozwolić funkcjonować bo jest ślepy! Zastanówcie się trochę nad tym co mówicie.... Różni są ludzie i różne mają wady ale nikt nikogo od razu nie skazuje na jakieś dożywocie czy coś w tym stylu... Chłopaki są nadpobudliwi i tyle.... Chciałam jeszcze zauważyć, że na świecie żyje bardzo wielu bandytów którzy popełnili duże większe zbrodnie i nimi się nikt nie interesuje... Tylko każdy przeczyta sobie jakieś bzdury w gazecie i już ma kogo zmieszać z błotem i o ki plotkować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do nn: a byłeś tam przy Gminie?? Widziałeś całą sytuację?? jeśli tak i dalej sądzisz że wszystkiemu są oni winni to gratuluję spostrzegawczości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co mówili w telewizji haha policja w mełgwii kłamie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki leżeli na komisariacie w Mełgwi jak śledzie w wzdłuż a policja po nich chodziła kopała i biła to jest normalne!!!! policja to zachowuje sie jak niewyżyta dzicz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja pilnowała porządku, a że było za spokojnie to trzeba było sobie znaleźć jakieś ofiary pod wpływem alkoholu i trochę się 'pobawić'...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze powiedziane policja sama szukała zaczepki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochanie 123 napisał:
dobrze powiedziane policja sama szukała zaczepki
kto wie moze następna bedzie ty siostrzyczko niewiniątek życzę ci tego abyś poznała smak pały policyjnej i to jak najszybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktośsś napisał:
Osobiście znam dwóch z zatrzymanych chłopaków i na pewno się tego nie wstydzę... Każdy człowiek jest człowiekiem, lepszym, gorszym, ale CZŁOWIEKIEM i do cholery nikt nie zasługuje na bycie traktowanym jak zwierze!!!!
Na bycie człowiekiem trzeba sobie zasłużyć choćby wyglądem, jeżeli nie wnętrzem. Na zdjęciach tego nie widać. Nie chciałbym takiego "człowieka za sąsiada" i nie chciałbym aby moi bliscy widywali takich na ulicy. Bandzior pozostanie bandziorem do końca i trzeba takich eliminować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do niektoś: hahaha.... to co zostało napisane w Twoim komentarzu było po prostu żałosne... pokazało brak jakiejkolwiek wartości wewnętrzej w Tobie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napewno nie poczuje smaku "pały policyjnej" bo policja tylko potrafi bic i nic innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEju żal mi niektórych odpowiedzi;/ dlaczego przyczepiacie sie do rodzeństwa?wy byś cie nie stali za swoim ?? zwłaszcza gdyby nic nie zrobiło??ja osobiście znam chłopaków i to nie są bandyci tak jak opisał to dziennik . A policja w tym kraju to naprawde ścierwo i widać to po tym jak potraktowali chłopaków praktycznie za nic . Mam nadzieje ze policji się teraz oberwie są świadkowie i opinie lekarska, teraz psiarze powinni srać po gaciach ze stracą swoje stanowisko! Na zakończenie dodam , że jestem z Mełgwi i dobrze mi z tym Pozdrowienia dla chłopaków:* trzymajcie sie! Aa i jak sie wypowiadacie na tematy rodzin chłopaków to sie podpisujcie bo wiadomo że jesteście z Mełgwi lub okolic i dobrze znacie wszystkich! skoro oceniacie i wszystko tak zajebiście wiecie to chociaz sie przedstawcie! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszechwiedzący napisał:
kto wie moze następna bedzie ty siostrzyczko niewiniątek życzę ci tego abyś poznała smak pały policyjnej i to jak najszybciej
Nie zycz dziwczynie tego, co Tobie niemile! "smak pały policyjnej i to jak najszybciej"...nie ladnie! Do czego jej przyda sie to jak najszybciej? Czy nie lepiej brzmi... smak pały policyjnej i to jak najglebiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak najgłebiej to tobie baranie można życzyć!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku***, chyba napisze do Adminów tego forum żeby mi zapisali ip tych mądro-głupków co uważają się za wszech wiedzące a.... życzę Wam tu wszystkim oprócz tych co są za Naszymi chłopakami to życzę Wam żebyście kiedyś się upili, urwali k.... lusterko i żeby wam psy d... nakopały tak że będziecie w szoku, i tym policjantom ze świdnika życze udanej przyszłosci je***e śmiecie wczoraj był reportaż w "Sprawa dla reportera" jak pies pobił nie winnego człowieka w je***ym świdniku.
Ostatnio edytowany 1 października 2008 r. o 14:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mad1 napisał:
ku***, chyba napisze do Adminów tego forum żeby mi zapisali ip tych mądro-głupków co uważają się za wszech wiedzące a.... życzę Wam tu wszystkim oprócz tych co są za Naszymi chłopakami to życzę Wam żebyście kiedyś się upili, urwali k.... lusterko i żeby wam psy d... nakopały tak że będziecie w szoku, i tym policjantom ze świdnika życze udanej przyszłosci je***e śmiecie wczoraj był reportaż w "Sprawa dla reportera" jak pies pobił nie winnego człowieka w je***ym świdniku.
Jestem zdecydowanie na TAK twojej wypowiedzi. ktoś kto nie miał styczności ze Swidnicką policja nie powinien się wypowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEHEEHEHE W. z A. w pace Ale może jakiś czas będzie mniej szumowin.A TY Aniu zajmij się szkołą dziecko
Ostatnio edytowany 2 października 2008 r. o 18:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...