Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2019 do PE: Oficjalne wyniki w woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2019 r. o 15:38 Powrót do artykułu
Żal Konfederacji, tak liczyłem na przebudzenie narodu :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy zaznaczyć, że PIS wygrał w pojedynkę, a Koalicja to zlepek różnych partyjek. Gdyby PO startowało samodzielnie przegraloby sromotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pranie mózgu i efekt jak ta lala :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna Unia :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do redakcji. Dlaczego mój komentarz został skrócony????? Cenzura PO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pranie mózgu i efekt jak ta lala :)
 Jak ja lubię takie komentarze. POkraki płacza. Boli ale to ma boleć. Agłupich nie sieją.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal Konfederacji, tak liczyłem na przebudzenie narodu :(
 No właśnie się przebudził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy zaznaczyć,  że PIS wygrał w pojedynkę,  a Koalicja to zlepek różnych partyjek. Gdyby PO startowało samodzielnie przegraloby sromotnie
A Solidarna Polska, Polska Razem, PiS to nie zlepek? Bądź obiektywny? PiS sam nie wygrał!!! pomogła mu w tym zakompleksiona, przekupiona grupa wyborców. Czy to przypadek, że 13 emeryturę ludzie dostali 3 tyg przed wyborami? To nie była kiełbasa wyborcza to czyste przekupstwo polityczne. I jeszcze robią to pieniędzmi, które do nich nie należą. Wstyd! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie czarzasty rozegrał schetyne. Pieciu czerwonych, z partii nie istniejacej w naszym parlamencie w PE. Ten facet się nie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...