Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WYBORY GMINA WÓLKA

Utworzony przez fesasa, 10 listopada 2014 r. o 20:20
Polecam stronę internetową włodzimierza hofy Tu prezentuje się nasz kandydat na wójta, ciekawa jestem co na to prokuratura, zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt  Dz. U z 2013 poz.856 art.4 o przeciążaniu zwierząt” —   zmuszanie do nadmiernego wysiłku energetycznego, nieodpowiadającego możliwościom kondycyjnym zwierzęcia ze względu na jego stan fizyczny i zdrowotny; Jak widać na zdjęciu piesek ledwo dyszy pod takim cielskiem. Los zwierząt  w naszej gminie w waszych rękach wyborcy...
Wójt Hofa siedzi na krześle:)a pies wygląda na zadowolonego. Ale to dobrze,że ktoś myśli o zwierzetach i nawet zna prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WÓJTEM powinien zostać młody z perspektywami i radosny. EDWIN GORTAT
A rozmawiałeś kiedyś z Panem Gortatem? bo w rozmowie jest tylko radosny. Nic więcej -chyba,że Pan SZ. przygotuje go do odpowiedzi. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam nadzieję że przejdzie hofa w końcu będzie można go rozliczyć za poprzednie kadencje, myśli że zdąży pewne sprawy pozamiatać, ale my mieszkańcy jesteśmy pamiętliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH WYBORY WYGRA EWIN GORTAT. WIDAC ZE PRZEZ OSTATNIE 4 LATA COS DLA GMINY ZROBIŁ. NIECH ŻYJE ROZWÓJ GMINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH WYBORY WYGRA EWIN GORTAT. WIDAC ZE PRZEZ OSTATNIE 4 LATA COS DLA GMINY ZROBIŁ. NIECH ŻYJE ROZWÓJ GMINY
Kpisz, czy mówisz poważnie?! Nie tylko Edwin coś zrobił. Każdy wójt cos po sobie zostawia. Edwin pozostawia po sobie przede wszystkim długi i niesmak. Szkoda, bo miał szansę, ale ją zmarnował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wypraszam to sobie jak to on nic nie robi ;) Toż Edwin przez dzień cały mówi świetne kawały, androny bez końca plecie   i mami Was jak dzieci, usmiecha się, jest dużo śmiechu, parę powodów do grzechu, jest także dużo zabawy, poklepywania i popijawy, za granicę wyjazdów mnóstwo, nowe konto z niezłą kapustą, parę studiów za podatnika kasę, a by nie było ambarasu, na krechę skończył Hofy projekty, bo swoich nie miał ni z mietły, może liczyć on i nie umie, ale za to wesoły jest w sumie, że tracimy naszą kasę, nic to - ważne by wójt był lovelasem a więc leć i głosuj na Edwina, niech dalej robi z Ciebie murzyna   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wypraszam to sobie jak to on nic nie robi ;) Toż Edwin przez dzień cały mówi świetne kawały, androny bez końca plecie   i mami Was jak dzieci, usmiecha się, jest dużo śmiechu, parę powodów do grzechu, jest także dużo zabawy, poklepywania i popijawy, za granicę wyjazdów mnóstwo, nowe konto z niezłą kapustą, parę studiów za podatnika kasę, a by nie było ambarasu, na krechę skończył Hofy projekty, bo swoich nie miał ni z mietły, może liczyć on i nie umie, ale za to wesoły jest w sumie, że tracimy naszą kasę, nic to - ważne by wójt był lovelasem a więc leć i głosuj na Edwina, niech dalej robi z Ciebie murzyna 
poniżej krytyki opinia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie sprawdziłem, ostatnie 12 lat. Nigdzie nie znalazłem zastępcy wójta. Pan Hofa dawał radę sam. To jest konkret, o który prosisz. Zadłużenie zawsze było, ale czy tak wysokie jak teraz, nie wiem. Co do pana Szajewskiego, dziwię się, że nie znasz. Nie ściemniaj. Doskonale go znasz. Mam nadzieję, że obaj panowie "odpoczną" teraz od rządz
Pan Hofa miał zastępce na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie p......, bo nie miał. A może jakieś nazwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło matko przez nastepne 4 lata będziemy skazani na Szajewskiego...  skoro ludzie lubia głosowac na marionetki- trudno :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło matko przez nastepne 4 lata będziemy skazani na Szajewskiego...  skoro ludzie lubia głosowac na marionetki- trudno :(
:( Dramat ale sami sobie wybrali. Na 100% pewne jest to,że majątek panów wrośnie o kilka działek itp. a co z programu wyborczego to zobaczymy. Chyba czas zmienić miejsce zamieszkania... Życzę powodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogata gmina- mieszkańcy zdecydowali się bulić 13 tysi pensyjki za cyrk na kółkach z błaznem na czele :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie dużo racji -znam Edwina osobiscie przypominam sobie jego zapał przed I wyborami. Ludzie Mu zawierzyli młody coś zrobi dla gminy i co? robi tyle samo co każdy wójt- Grabi do siebie. Nie jest tylko jego zasługą ,że zrobił oświetlenie,drogi w końcu ktos jest jeszcze nad nim wyżej przed kim sie tłumaczy. A co do pensji tez bym tak chciał-takie zarobki na taka gmine? niech radni sami z własnej kieszeni się zrzucają skoro taką stawkę ustalili -paranoja . Gmina rodzinna rączka rączkę myje ciekawe jak długo jeszcze będą okradac biednych mieszkanców. Edwin a tobie życze trochę pokory nic wiecznie trwac nie będzie, ktos w końcu od koryta cie odstawi i co w tedy? Jak Ty przeżyjesz za srednia krajową?Do dobrego się człowiek szybko przyzwyczaja gorzej w druga stronę-pamiętam ja ci pomogłem ale Ty mnie olałeś jak byłem w potrzebie PANIE WÓJCIE z głupim usmieszkiem na twarzy.Powodzenia     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest szczyt demagogii... W ten sposób każdy kto w tym państwie pobrał irracjonalnie wysoką kasę może się tłumaczyć, że to sami podatnicy mu dali.  To że nie przekracza maksymalnego w momencie gdy np nie było na wypłatę 2000zł pensji dla nauczyciela z 20-letnim stażem czy urzędnika a on brał 13 tys ot tak to - już zwyczajna nieuczciwość. Hofa miał niższą pensję i był bez zastępcy- czysta oszczędność! A głupie tłumaczenie, że kogoś zatrudnił jednak z terenu gminy nic nie ma do rzeczy- zatrudniał ludzi spoza gminy chociaż miał w ofercie ludzi z gminy, myśli, że teraz kolega Marek mu pomoże?- zobaczymy. W dyskusji należy unikać demagogii w ten sposób można tłumaczyć się przed ciemnym ludem a tu nie mieszka ciemny lud. Sądzi, że uda mu się oszukać tylu mieszkańców ponownie?
Hofa ma wyrok , wiec po co startuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hofa ma wyrok , wiec po co startuje?
Szajewski miał kilka, a Gortat to kwestia czasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szajewski miał kilka, a Gortat to kwestia czasu...
A za co ma Szajewski? Za co ma mieć Gortat? A za co kto inny? Wytłumacz mi borek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co ma Szajewski? Za co ma mieć Gortat? A za co kto inny? Wytłumacz mi borek.
Szajewski, za jazdę pod wpływem. Jego koledzy strażacy, dawni podwładni mogliby powiedzieć więcej o tym człowieku. Drugi wyrok - za bezprawne wycięcie drzew. Coś mi mówi, że to "zasługa" obu panów sprawujących władzę. Przed Edwinem też wiele "możliwości" w tej kwestii. Czas pokaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szajewski, za jazdę pod wpływem. Jego koledzy strażacy, dawni podwładni mogliby powiedzieć więcej o tym człowieku. Drugi wyrok - za bezprawne wycięcie drzew. Coś mi mówi, że to "zasługa" obu panów sprawujących władzę. Przed Edwinem też wiele "możliwości" w tej kwestii. Czas pokaże.
To miałam na myśli:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szajewski, za jazdę pod wpływem. Jego koledzy strażacy, dawni podwładni mogliby powiedzieć więcej o tym człowieku. Drugi wyrok - za bezprawne wycięcie drzew. Coś mi mówi, że to "zasługa" obu panów sprawujących władzę. Przed Edwinem też wiele "możliwości" w tej kwestii. Czas pokaże.
Nadal obficie chleje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal obficie chleje.
To w upał człowiekowi nie wolno sięnapić wody czy koli? A jak ktoś ma ochote na kompot niech pije kompot podobno zdrowszy bo naturalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...