Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś skurczyło się nasze województwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda że nasze wojewudztwo ma tylko parę gmin , a reszta jakby nie istniała ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okres Wielkiej Smuty własnie się zaczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trza się zająć tym wojewUdztwem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WojewUdztwo, łączę się w bUu. Nauczmy się pisać drodzy obywatele, wszyscy - na czele z tym jeszcze pierwszym (na szczęście tylko do sieprnia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W reszcie gmin jeszcze fałszuja wybory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest za wyrażenie "bUu"- może pisał "Makómba".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, debile, przecież jest napisane nad wynikami, że tekst jest na bieżąco aktualizowany XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A powiat krasnicki to w województwie lubelskim jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie powiat lubelski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, wstyd i hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja,solidarność,POLACY, obalili komunizm po raz wtóry, oby tak zostało na wieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, będziemy mieli prezydenta wsi i "średniowiecza" mentalnego. Osobiście jestem zawiedziony, mam nadzieję że przez te 5 kolejnych lat nie zawiedzie swoich wyborców tak ślepo na niego głosujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał poniżej: "Masakra, wstyd i hańba". Istotnie, żydokomuna odsunięta od władzy to dla niej masakra, wstyd i hańba. osobiście wolałbym Kukiza, ale mając do wyboru Dudę albo Szczynukowicza zagłosowałem na tego pierwszego, na pohybel żydokomunie. Aż miło patrzeć jak się piskorze wiją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie pow krasnicki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, będziemy mieli prezydenta wsi i "średniowiecza" mentalnego. Osobiście jestem zawiedziony, mam nadzieję że przez te 5 kolejnych lat nie zawiedzie swoich wyborców tak ślepo na niego głosujących.
Na pewno nie będzie strzelał do górników jak ten POlszewik i ta suka Smoleńska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, będziemy mieli prezydenta wsi i "średniowiecza" mentalnego. Osobiście jestem zawiedziony, mam nadzieję że przez te 5 kolejnych lat nie zawiedzie swoich wyborców tak ślepo na niego głosujących.
O czym ty piszesz,komunistyczna,czerwona świnio !!!  wypier dalaj razem z Bronkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józefów Duda 66,53 proc. Komorowski 34,76 proc. Frekwencja: 47,04 proc. przepraszam bardzo 66 + 34 = 100 ? a jeszcze 0,53 i 0,76 jeśli strzeliłem kolosalny błąd (za co z góry przepraszam) możecie hejtować ile wlezie :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN Duda Andrzej Sebastian 90730 55.56% 2 Komorowski Bronisław Maria 72560 44.44%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...