Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wydarzenia w Michowie

Utworzony przez stara, 5 lutego 2009 r. o 14:50
mam pytanie,do której agenci mam przenieść swoją szanowną na cztery litery.Boplac zabaw został zmieniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej przenieś do agencji towarzyskiej , i będzie super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
Najlepiej przenieś do agencji towarzyskiej , i będzie super.
Pytanie brzmiało do której a nie jakiej,czy do tej z widokiem na ogród, czy na jeziorko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak silna jest ma władza do szału mnie doprowadza,Józek nie .....................nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
tyle co se pogadata i to na forum, bo nie mata odwagi w oczy,a po drugie co wy z motyko na księżyc, być na stołku to trza myśleć, a nie tylko myśleć, że się myśli
Pani dyrektor na radary pani uważa tylko myśli a nic nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka ulga wreszciez nas zeszli a weszli na gminę tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
jaka ulga wreszciez nas zeszli a weszli na gminę tak trzymać
Ale śmietana 12 to taki syf aż dziw że to jeszcze ludzie kupują, Michów na psy zchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodziła się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniała to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżniła jedno od drugiego.
Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale śmietana 12 to taki syf aż dziw że to jeszcze ludzie kupują, Michów na psy zchodzi.
oj tak tak gdyby żył i prezesował św.pamięci Andrzej to laboratorium wyleciało by w powietrze za wypuszczenie takiego gów..na na rynek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeczywiście produkty z Michowa to dzisiaj inna jakość, niestety gorsza, poprawcie to bo jeszcze kilka lat temu byliście bez konkurencyjni, szkoda nie wykorzysać takich atutów jak ekologiczna doliona Wieprza , a swoją drogą ciekawe dlaczego tak zdołowaliście jakość ,może komuś na tym zależy przyjżyjcie się temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eciainte every napisał:
oj tak tak gdyby żył i prezesował św.pamięci Andrzej to laboratorium wyleciało by w powietrze za wypuszczenie takiego gów..na na rynek
Chyba to osoba pisze co za zdrówko św.pamięci się o pi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo Święto Zmarłych więc chociaż przy tej okazji warto wspomnieć o tym ważnym dla spółdzielni człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAA napisał:
Niedługo Święto Zmarłych więc chociaż przy tej okazji warto wspomnieć o tym ważnym dla spółdzielni człowieku.
Ko go to wzięło na wieczorek wspomnień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki Konkursu SUPER PRODUKT 2011 – MLEKO-EXPO 2011 W kategorii „NOWOŚĆ” - Rarytas piasecki do sałatek – pudełko 400g – OSM w Piaskach W kategorii „OPAKOWANIE” - BIELUCH w plastrach, lekki serek naturalny, z papryką, z ziołami – SM BIELUCH w Chełmie A MY GDZIE?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy ciągle o Ś.p. Andrzeju. Brał tyle pieniędzy, że pewnie i ziemia lekka mu jest, bo specjalnie dla niego sprowadzona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teo napisał:
A wy ciągle o Ś.p. Andrzeju. Brał tyle pieniędzy, że pewnie i ziemia lekka mu jest, bo specjalnie dla niego sprowadzona...
psychol jakiś z ciebiebie czy sztacheta? ja o jakości i naszym miejscu a ty o pieniądzach ś.p. a ziemia to niech tobie jak naj szybciej lekka będzie i też ją sobie sprowadż i zapchaj nią sobie pysk jełapo.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teo napisał:
A wy ciągle o Ś.p. Andrzeju. Brał tyle pieniędzy, że pewnie i ziemia lekka mu jest, bo specjalnie dla niego sprowadzona...
Ty durniu ciągle,ciągle żebyś wiedział tak!!!! bo dla mnie był jest i będzie kimś ważnym, wyjątkowym. A z tego co wiem to nie zarabiał tak dużo a Jan od razu na wejściu dostał o wiele większe pieniądze. Powiem Ci że jak na stanowisko prezesa spółdzielni nie zarabiał św pamięci PREZES tak dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
into napisał:
Ty durniu ciągle,ciągle żebyś wiedział tak!!!! bo dla mnie był jest i będzie kimś ważnym, wyjątkowym. A z tego co wiem to nie zarabiał tak dużo a Jan od razu na wejściu dostał o wiele większe pieniądze. Powiem Ci że jak na stanowisko prezesa spółdzielni nie zarabiał św pamięci PREZES tak dużo.
Bez komentarza ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do par, into: Pewnie jesteście jednymi z tych, którzy razem ze ś.p. prezesem Andrzejem Jankowskim na taczce wywożeni byli ze Spółdzielni Mleczarskiej w Radzyniu Podlaskim. Cóż, zapomniało się; przecież nie ma się czym chwalić. A różnica między zarobkami obecnego i byłego prezesa jest minimalna, bagatela 13 tysięcy, może 14. Jankowski brał 20, Chabros bierze 6. Ale co to dla was????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...