Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dlaczego mnie nie dziwi że to contbus..... prędkość dzień jak co dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego mnie nie dziwi że to contbus..... prędkość dzień jak co dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwo...co ma do tego contbus...gdyby zamiast niego też byś mówił ze dzień jak codzien??? Tluku jebany to osobowka wymusił...!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwo...co ma do tego contbus...???gdyby zamiast niego jechał ktoś z Twojej rodziny tez byś mówił dzień jak codzien??? Tluku jebany to osobowka wymusił!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę co drugi dzień trasę Warszawa-Lublin dlatego nie interesuje mnie co powiedziała mądrala z drogówki. Bo jakby burak z Contbusa jechał 50 bo tyle tam jest dozwolone, to do tego wypadku by nie doszło. Mam dość już patrzenia na ciągłe łamanie przepisów przez tych chamów. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, w terenie zabudowanym (bo tam przecież musisz zwolnić a pan z Contbusa nie) i spychanie z pasa ruchu co mnie najbardziej denerwuje. Mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało, szkoda tylko, że to nie wina busa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę co drugi dzień trasę Warszawa-Lublin dlatego nie interesuje mnie co powiedziała mądrala z drogówki. Bo jakby burak z Contbusa jechał 50 bo tyle tam jest dozwolone, to do tego wypadku by nie doszło. Mam dość już patrzenia na ciągłe łamanie przepisów przez tych chamów. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, w terenie zabudowanym (bo tam przecież musisz zwolnić a pan z Contbusa nie) i spychanie z pasa ruchu co mnie najbardziej denerwuje. Mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało, szkoda tylko, że to nie wina busa.
Bus miał pierwszeństwo przejazdu, więc twój post jest zbędny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniu kierowcawawa a skąd wiesz ile bus jechał...???jak świadkowie zeznali ze bus jechał wolno...!!!wiem co mówili bo widziałem wypadek na zywo...pasażerowie busa dziekowali kierowcy ze zaczął hamować zanim kto kolwiek zwrócił uwagę dlaczego...gdyby nie to to ten Fordem uderzył by w środek busa...a wtedy byłby ofiary śmiertelne...a tak wszystko poszło na kierowcę...pomysł kutaski zanim coś napiszesz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wście się opanucie!!!doszło do tragedii 11osob rannych a Wy już macie swoje opinie na ten temat.ze kontbus jeździ szybko i są tam chamy to nie znaczy ze ten kierowca akurat taki był...nikt z was nie wie,kto to i ile tam pracuje...moze nie każdy contbus to cham,tak samo jak nie każdy z osobowki umie jezdzic...uszanujcie tych co tam brali udział...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANIU POPIERAM CIE,WINA EWIDENTNA JEST PO STRONIE OSOBOWKI A WY ZNAWCY MACIE SWOJE ZDANJE...I OCZARNIACIE KOGOS KTO ZUPELNIE JEST NIE WINNY...TROCHE POKORY WAM ZYCZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...