Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Patrząć na zdjecia na lublin112 wygląda to strasznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem :jak można zajechać komuś drogę (zderzenie czołowe-była trzeżwa, a narkotyki?).Jak wynika z doniesień medialnych -dzisiaj nikt nie może się czuć bezpiecznie na drodze.Nawet ten kto jedzie ostrożnie,uważnie,przestrzegając przepisów- bo zawsze znajdzie się jakaś oferma która Cię "przetrąci".Jestem ciekawy co ją wytrąciło ze swojego pasa ruchu (lusterko,szminka,chęć popisania się)?.Sześć osób w szpitalu-moje smutne gratulacje dla miszcza tej kierownicy.Kto pokryje koszty leczenia: ona nie tylko NFOZ-czyli my.Już mi się humor "poprawił".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam był duży boczny wiatr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych ludzi co spowodowali wypadek porządni ludzie żadne narkotyki nie wchodzą w gre. Tragedia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego jak się Nz w jakiej miejscowości mieszkają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam takie odczucie-chyba nie katolickie.Gdybym był kierowcą volkswawegena jadącego prawidłowo,a po takiej "czołówce" mółbym wysiąść ze swojego auta (rozbitego)- to chyba temu (tej) prowadzącemu (prowadzącej)-potrzebny byłby karawan a nie karetka.Piszę to świadomie,aby przestrzec luzackich prowadzących pojazdy.Do miana kierowców brakuje im kilka sezonów.Miejcie swe nadzwyczajne umiejętności na "wodzach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam takie odczucie-chyba nie katolickie.Gdybym był kierowcą volkswawegena jadącego prawidłowo,a po takiej "czołówce" mółbym wysiąść ze swojego auta (rozbitego)- to chyba temu (tej) prowadzącemu (prowadzącej)-potrzebny byłby karawan a nie karetka.Piszę to świadomie,aby przestrzec luzackich prowadzących pojazdy.Do miana kierowców brakuje im kilka sezonów.Miejcie swe nadzwyczajne umiejętności na "wodzach".
Na twoim miejscu też bym za bardzo nie kozaczyła !!! nie ma mocnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monia ! No to wyobraż sobie jeśli potrafisz ,że jesteś pasażerką volkswagena -niczemu nie winna, a poszkodowana,przez jakąś prowadzącą debilkę.Warunki drogowe nie były jeszcze najgorsze. Żle mnie zrozumiałaś,ale to kładę na "karb" młodości.To właśnie ja jestem przeci kozaczeniu.CZytaj dziecinko dwa,trzy razy,a potem staraj się zrozumieć treść,a dopiero się wypowiadaj.Jak masz wątpliwości jakieś to zapytaj się babci,dziadka i dopiero odpowiadaj.Pa pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakież to dziecko mogło miec umiejętności. Prawko od miesiąca i zapewne w tym czasie jak kurs był robiony to słoneczko świeciło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...