Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe, ze nikt niczego nie zauważył, trasa dosyć ruchliwa i żadnych świadków? Moze to jednak było ufo że w sekundzie, niezauważone wyparowało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie ekpertyzy z wynikiem "PRAWDOPODOBNIE" są tyle warte co i to całe biuro dochodzeniowe. Przypomina mi się taka anegdota kiedy to Jasio chwalił się,że przez dziurkę od klucza podglądał siostrę i nauczyciela muzyki. Zobaczył jak siostra zakłada majtki a nauczyciel podciąga spodnie- PRAWDOPODOBNIE nas*ali w fortepian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowita jest ta sprawa. Dziecko podobno leżało na przystanku dłuższy czas, w tym czasie przejeżdżały różne samochody. To,że nikt nie zareagował, to jedno. Ale jest inna rzecz: skoro policja twierdzi, że był to samocchód cięzarowy lub dostawczy koloru zielonego, to czy jest możliwe, że żaden z przesłuchasnych kierowców jadących tą drogą przed wypadkiem nie widział takiego samochodu? Podobno policja ma (czy też miała mieć) nagrania z monitoringu w okolicy - i co, nie widać na mim zielonego dostawczego? No niesamowite, jakby to się wydarzyło w srodku przysłowiowego lasu, to rzumiem, trudno znaleźć sprawcę. Ale to się stało na tak ruchliwej trasie! Trzymam kciuki za znalezienie sprawcy tragedii i odpowiednie jego ukaranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał zawieść? i dziwicie się, że nie macie najwyższych opinii..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze jest to że ci co stali na przystanku też nic nie widzieli, bo tłumaczą się tym że padał deszcz i mieli kaptury na głowie oraz patrzyli w przeciwną stronę.Więc może ktoś znajomy potrącił chłopaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLKA napisał:
Takie ekpertyzy z wynikiem "PRAWDOPODOBNIE" są tyle warte co i to całe biuro dochodzeniowe. Przypomina mi się taka anegdota kiedy to Jasio chwalił się,że przez dziurkę od klucza podglądał siostrę i nauczyciela muzyki.Zobaczył jak siostra zakłada majtki a nauczyciel podciąga spodnie- PRAWDOPODOBNIE nas*ali w fortepian
Rozumiem, że jesteś ekspertem medycyny sądowej....gratuluję fachu. Czy kolejnym "specjalistą" od mycia czereśni, który wylewa żale na forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie byli rodzice no pytam się gdzie? i oto efekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gdzie byli rodzice no pytam się gdzie? i oto efekt.
A gdzie byli twoi, ze nie reagowali na to, że rośnie im deb***?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Trzymam kciuki za znalezienie sprawcy tragedii i odpowiednie jego ukaranie.
Wątpię aby przy braku świadków znaleziono sprawcę. Nawet jeżeli naczepa czy tam ciężarówka była zielona to z pewnością gościu już dawno ją przemalował. A to, że się sam nie zgłosił na policję świadczy tylko o tym, ze się nie boi wyrzutów sumienia bo czegoś takiego nie posiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie byli twoi, ze nie reagowali na to, że rośnie im deb***?
Co Ty tu robisz synu???!!! Do szkoły raz, dwa bo zdejmę pas i dostaniesz nauczkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Rozumiem, że jesteś ekspertem medycyny sądowej....gratuluję fachu. Czy kolejnym "specjalistą" od mycia czereśni, który wylewa żale na forum?
Jolu,spokojnie- możesz mi odpowiedzieć co jest warta ekspertyza w której co drugie słowo to:Być może,prawdopodobnie,moim zdaniem,zdaje się ? ...czy to są określenia które powinny dominować w ekspertyzie ?. Przecież mają lakier,na ubraniu chłopca też pewnie zostały jakieś inne ślady ,miejsca po uderzeniu też mogą wiele powiedzieć ? ....a tu ?....prawdopodobnie.Ja z zawodu jestem emerytowanym inżynierem budownictwa wodnego.Kiedy zbliżala się fala kulminacyjna na lubelszczyznę to nie mówiłem że wały w GM.Wilków prawdopodobnie przerwie,tylko że je przerwie...i przerwało.Nie bedę się tu popisywał dlaczego bo długo by trzeba było,ale wystarczą pewne analizy aby dojść do konkretnych wniosków.W tym przypadku jak i kilku innych wcześniejszych wyniki swiadczą,że nasza "dochodzeniówka" albo jest niedoinwestowana albo niedouczona -jedno z dwojga....zgadzasz się ? Bo jak można potwierdzić coś tak absurdalnego,że chłopak spod akademika poszedł nad staw pod Uniszowice i tam się ni stąd ni zowąd utopił ? Godzisz się z czymś takim ? Wracając do "MYTYCH CZEREŚNI"....nie denerwuje cię kiedy w zakupionych korniszonach zgrzyta ci piasek w zębach ? a widzisz-tam też musi być technolog"specjalista" bo łach dobrze nie umyje -----pozdrawiam Pani Jolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja stary napisał:
Co Ty tu robisz synu???!!! Do szkoły raz, dwa bo zdejmę pas i dostaniesz nauczkę!
Buehehehe, stary durniu, za bicie dzieci można dostać wyrok z pozbawieniem praw rodzicielskich włącznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gdzie byli rodzice no pytam się gdzie? i oto efekt.
to nie rodzice zmienili trasę autobusu zmuszając dzieci do przechodzenia na drugą strunę w miejscu szczególnie niebezpiecznym ,to bezmózgie osoby siedzące w dyrektorskich fotelikach przekładając własne ,,JA" nad życie dziecka a rodzice jak zwykle dowiadują się ostatni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...