Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Bogucinie. Vw wjechał w koparkę

Utworzony przez lukas, 16 listopada 2011 r. o 20:50 Powrót do artykułu
na tym objeździe jest niebezpiecznie ze względu na głupków wyprzedzających.Raz mi się zdarzyło żę musiałem prawie uciekać do rowu bo jakiś idiota w starej bmw zaczął wyprzedzać tam na podwójnej ciągłej. I też cześto kierowcy pracujący na obwodnicy wymuszają pierwszeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz po minięciu wypadku (oczywiście objazdem) na odcinku 10 km musieliśmy 2 razy gwałtownie zjeżdżać na pobocze, bo jakimś idiotom z naprzeciwka zachciało się wyprzedzać, mimo że nie było takiej możliwości. Na tej trasie to niestety normalka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po oddaniu do użytkowania całej obwodnicy sytuacja w zakresie bezpieczeństwa poprawi się. Kołki-bezmuzgi wyginą w szaleńczych wyścigach. Reszta szybkich i wściekłych będzie wykończona mandatami. Mam nadzieję że nastąpi to szybko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie jaka była przyczyna tego wypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ost resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
griffeys wholesale shoes griffeys High shoes nike air griffey max Women's Shoes griffeys Running shoes air max 2009 Cheap shoes air max 2011 Anta shoes air max 2012 Basketball shoes air max 90 High shoes kobe shoes Low shoes nike basketball shoes Designer shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...