Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Krężnicy Jarej. Ford uderzył w drzewo

Utworzony przez jj, 4 lutego 2013 r. o 12:41 Powrót do artykułu
Dzięki Bogu, że kierowca jechał te przepisowe 40 km/h i tylko silnik lekko ruszyło z auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MoZe wkoncu ktos się zainteresuje stanem tej drogi bo jest w opłakanym stanie i napewno to sie tez przyczyniło do wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wąsko, brak chodnika, fatalny stan jezdni, teren zabudowany a kierowcy pędzą jak szaleni, to autko też pewnie nie jechało 50 km/h. Polscy kierowcy to samobójcy i mordercy nie przestrzegając przepisów giną i zabijają. i tylko płacz że fotoradary to zamach na wolność waszą i naszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast komuchy naprawiać drogi,to codziennie dokładają foto-radarów, co za sQrwysyński kraj,ludzie giną na dziurawych drogach a bandyci mówią o bezpieczeństwie. Obłuda i fałsz na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inspektor drogowy napisał:
Zamiast komuchy naprawiać drogi,to codziennie dokładają foto-radarów, co za sQrwysyński kraj,ludzie giną na dziurawych drogach a bandyci mówią o bezpieczeństwie. Obłuda i fałsz na każdym kroku.
Nie przecze, ze drogi sa dziurawe. Zwlaszcza po zimie. Ale w takim wypadku nalezy zmniejszyc predkosc. Wtedy uniknie sie i wypadkow, i mandatow z fotoradarow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierująca fordem jadąc od strony Strzeszkowic w kierunku Lublina
wtf? jak mozna jechac od Strzeszkowic w strone Lublin a i miec wypadek w Kreznicy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
wtf? jak mozna jechac od Strzeszkowic w strone Lublin a i miec wypadek w Kreznicy ?
popatrz na mapę ;-] powiatówka biegnie od lublina, przez krężnicę, w strzeszkowicach przecina krajówkę i na bełżyce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to silnik mu bokiem wyszedł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
df napisał:
Czy to silnik mu bokiem wyszedł?
Tak, ale większość nadal gardłuje na temat stanu drogi, a nie nadmiernej prędkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jechała w strone zemborzyc i przy zalewie zemb. wpadasz do lublina na ulicę janowską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolak patolik napisał:
Tak, ale większość nadal gardłuje na temat stanu drogi, a nie nadmiernej prędkości.
Przy tym stanie drogi nadmierną prędkością jest 40 na godzinę. Jakby poszła piechotą toby najwyżej nogę skręciła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolak patolik napisał:
Tak, ale większość nadal gardłuje na temat stanu drogi, a nie nadmiernej prędkości.
No bo jaki rząd, takie drogi,i jak tu nie gardłować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod poniższym linkiem są 2 filmiki - jeden sprzed 3 dni, kiedy to pokazałem jak zniszczona i niebezpieczna jest ta droga, zaś drugi zaraz po wypadku. Nawet jeżeli kierująca jechała 50 km na godzinę, to przy zderzeniu z tym drzewem takie lub podobne byłyby skutki. Poza tym to dziecko ... tą drogą codziennie do szkoły chodzi co najmniej 100 dzieci http://forum.dziennikwschodni.pl/wypadek-w-kreznicy-jarej-fatalne-lubelskie-drogi-t72137/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sprawie fatalnego stanu drogi w Krężnicy Jarej 7 lutego w Szkole Podstawowej ma być zebranie mieszkańców z władzami samorządowymi. Warto by jak najwięcej mieszkańców pojawiło się, bo tylko presja potencjalnych wyborców może coś zmienić. Pamiętam, że przed każdymi wyborami kandydaci obiecywali załatwienie problemu, ale jak widać były to tylko czcze obietnice ...
Ostatnio edytowany 4 lutego 2013 r. o 16:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MalibuLublin napisał:
W sprawie fatalnego stanu drogi w Krężnicy Jarej 7 lutego w Szkole Podstawowej ma być zebranie mieszkańców z władzami samorządowymi.
O której to zebranie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywieśc wujta i radę gminy na sybir a władze powiatu do grecji tam jest ich miejsce -ZŁODZIEJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdżę ta drogą do pracy jest masakra jeżdzi się slalomem dziura na dziurze ale co to kogoś z władz obchodzi grunt że mają na nagrody i wysokie pensje , brak chodnika może jak dojdzie do tragedi o większym rozmiarze to może kogoś ruszy sumienie jeżeli takowe ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
wtf? jak mozna jechac od Strzeszkowic w strone Lublin a i miec wypadek w Kreznicy ?
witam wiozłam córkę zo Zemborzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
Wąsko, brak chodnika, fatalny stan jezdni, teren zabudowany a kierowcy pędzą jak szaleni, to autko też pewnie nie jechało 50 km/h. Polscy kierowcy to samobójcy i mordercy nie przestrzegając przepisów giną i zabijają. i tylko płacz że fotoradary to zamach na wolność waszą i naszą.
witam to autko jechalo wolno gdyby jechalo szybko to na potłuczeniach by sie nie skonczylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stan drogi fatalny omijałam kolejną już dziurę ....tym razem sie nie udało....wpadłam w poślizg.... jeżdzę 24 rok i miałam pierwszy raz wypadek...nie twierdzę, że jestem dobrym kierowcą, bo takich nie ma...ale jeżdzę ostrożnie.... przecwiko radodarom nic nie mam, ale dobra nawierzchnia jest rzeczą bardzo ważną, jak nie najważniejszą.... ja i córka jesteśmy lekkko poobijane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...