Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadki i korki w Rudniku i Woli Niemieckiej

Utworzony przez STYX, 2 lipca 2010 r. o 19:14 Powrót do artykułu
A to ci podwójny sadomasochizm ! BMW i do tego motór !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiej woli? jak to na dwupasmówce miedzy niemcami a ciecierzynem. więc bardziej niemce niż wola..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj około godz 13.45 wracałem z Mełgwi do Lublina .Dwa razy musiałem hamować i to dość ostro ponieważ idioci wyprzedzali na czołówkę.W obu przypadkach byli to młodzi ludzie.Taka bezmyślność to zwykłe sku***syństwo bo jak to inaczej nazwać.Chce się taki jeden czy drugi sukinsyn zabić to niech wali w betonowy słup i po sprawie, ale czemu naraża niewinnych ludzi ?....wystarczyła sekunda nieuwagi z mojej strony. Nie żal mi ani ociupiny tych bezmuzgowców ,niech się zabijają i mówcie co chcecie bo mam to daleko w ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...