Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wzbogacą się przepisowo

Utworzony przez black&white, 15 lutego 2008 r. o 02:18 Powrót do artykułu
Powiem to por raz ostatni, uprzedzając przeciwników i zwolenników patyjnych kacyków na wszeliich mozlwych stolkach a także lubelskich dziennikarzy - bo mi jezyk usycha i wnęrznosci się wywracają od skali niekompetencji i głupoty: - tzw. trzynastka nazywa się "dodatkowe roczne wyngrodzenie" - wynika nie z Kodeksu Pracy a z innej ustawy "o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym prcownikow sfery budżetowej" - jest świadczeniem uprawniającym okreslone kategorie urzedników, w tym Prezydentów, ale UZNANIOWYM - zależnym od decyzji np.pracodawcy - Rada Miasta może nie wyrazic na nie zgody - wtedy uchwałę taką zaskarzy wojewoda - jako polityczny kolega (PO) lub lojalny koalicjant (PSL) - mozna iśc z nia oczywiscie do Sądu Pracy, który może - przepraszam - NIC NIE MOŻE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEż LUBLIN I LUBELSKIE WYROSłO NA POTęGę GOSPODARCZą . DAć TYM LUDZIOM WIęCEJ, CZEGO TAK MAłO?JUż NIE JESTEśMY ZAśCIANEM POLSKI , JESTEśMY PRZODOWNIKAMI SZKODA żE OD KOńCA,TRZEBA TEZ KONIECZNIE DORZUCIć DLA NASZYCH POSłóW A SZCZEGóLNIE NASZEMU LIDEROWI PALIKOTOWI ,KTóRZY TAK DUżO ROBIą DLA LUBLINA ,TE ZMIANY NA LEPSZE WIDAć WPROST GOłYM OKIEM,śWIETNE ULICE(ZWężENIA ULICY KUNICKIEGO TO POKAZ KUNSZTU NASZYCH PLANISTóW-Cóż ZA OSIąGNIęCIE,WZORY CZERPALI ZAPEWNE Z MIASTECZEK WIELKOśCI 30TYS LUDZI)INWESTYCJE GOSPODARCZE,LOTNISKO,DROGI DO INNYCH MIAST,SZYBKA KOLEJ. WSZYSTKO TO JUż MAMY WIęC PORA NA PREMIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co w tym takiego nadzwyczajnego? takie kwoty w Danii to kierowca taczki zarabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..średnio ponad 5tys zł na URZĘDNIKA wybranego by nas reprezentował...i rośnie średnia krajowa..''a sprzątaczkom i kierowcom" wystarczy 100zl/??/..rencistom 500zl to i tak za dużo by umrzeć z głodu i zimna..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
txj napisał:
i co w tym takiego nadzwyczajnego? takie kwoty w Danii to kierowca taczki zarabia
Czy Lublin jest w Danii czy w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...